1:00 Philadelphia 76ers - Orlando Magic 1:00 Philadelphia 76ers - Orlando Magic
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#497554 26/01/2006 12:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 26.01.2006

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 1:00 Philadelphia 76ers - Orlando Magic
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 2:00 Miami Heat - Phoenix Suns
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 4:30 Seattle Supersonics - Dallas Mavericks


- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU
- POMOCNE LINKI W DZIALE "LINKI NBA MLB NFL

Bonus: Unibet
#497555 26/01/2006 13:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Philadelphia 76ers - Orlando Magic

Kontuzje:
W Philadelphii brak Jamala Mashburna i Willie Greena, natomiast Orlando wystapi bez Granta Hilla i Kelvina Cato, a udzial w tym spotkaniu Jameera Nelsona stoi pod znakiem zapytania.

Bilans:
Philadelphia na wlasnym parkiecie 14 zwyciestw ( Sacramento, Memphis, Boston, Seattle, Golden, Atlanta, Minnesota, Charlotte, Portland, New Orleans, Toronto, Clippers, Lakers, Dallas ) i 7 porazek ( New Jersey, Utah, MIami, Millwaukee, Cleveland, Charlotte, Millwaukee ). Orlando na wyjezdzie legitymuje sie bilansem 5 wygranych ( Charlotte, New York, Boston, New Orleans, Houston ) i 13 przegranych ( Sacramento, Portland, Seattle, Clippers, New Jersey, Toronto, Detroit, Dallas, Milwaukee, Memphis, Chicago, Cleveland, Washington ).

Zdobycze punktowe:
Philadelphia u siebie 2183-2129 co daje srednia 103,9 pkt zdobytych i 101,3 pkt straconych w jednym meczu. We wszystkich meczach wygranych 76ers rzucali srednio 105,7 pkt, natomiast tracili 99,1 pkt . W meczach przegranych na wlasnym parkiecie rzucali srednio 100,4 pkt , a tracili 108,7 pkt .
Orlando na wyjezdzie 1642-1763 co daje srednia 91,2 pkt zdobytych i 97,9 pkt straconych. Jezeli Orlando wygrywalo mecze wyjazdowe wowczas srednio rzucalo 92 pkt na mecz, a tracilo 84,6 pkt . Natomiast kiedy ponosilo porazki wowczas zdobywalo 90,9 pkt, a tracilo 103,0 pkr .

Passa:
Philadelphia 3 wygrane z rzedu (2 razy u siebie, 1 wyjazd), natomiast Orlando 4 wygrane z rzedu (3 u siebie, 1 wyjazd).

Podsumowanie:
Orlando na wyjazdach spisuje sie bardzo slabo, ostatnia wygrana z mocno oslabionym Charlotte wielkim sukcesem nie jest. Magicy rzucaja bardzo malo punktow na obcym terenie. Philadelphia u siebie dosc mocna, brak powazniejszych oslabien w skladzie, zdobywaja dosc duzo punktow.

Typy:
1. ZWYCIESTWO PHILADELPHII
2. UNDER 205 (sportingbet)

#497556 26/01/2006 13:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Bardzo ładna i treściwa analiza - co prawda pod względem statystycznym - ale naprawdę duże brawa dla autora - nie trzeba szukać, liczyć kombinować, przeglądać itd...
Wystarczy przejrzeć taki post - dodać własne przeczucia, podkombinować z ewentualnymi spreadami i już mam pierwszy obraz typu. Troszkę poszperać w historii - i liczyć że nie będzie zonka - zagrać i czekać na kasiorkę.
Duże brawa dla Robaka - tak trzymaj! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Co do mnie Phila -5,5 - na temat linii nie mam zdania.

#497557 26/01/2006 14:27
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
dla Mnie Phila i Miami dzisiaj.

Do Miami jestem bardziej przekonany. Suns to nie jest zespol, który moglby pokonac Miami na wyjezdzie. Powstrzymanie Nasha bedzie kluczem do sukcesu. Jezeli Pat wypusci Garego a nie Jasona w pierwszej 5 to powinno być dobrze.

Phila dlatego że ma Iversona, a Orlando nie ma zadnego gracza podobnej klasy. Ponado 4 zwyciestwa z rzedu - wystarczy.

#497558 26/01/2006 14:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
wczoraj miałem zajebistą nockę bo trafiłem combo na 6 zdarzeń i jestem 186 dolarów do przodu, dzisiejszy dzień zdaje się być trudniejszy do przewidzenia. Wacham się jednak nad Philą i do powodów podanych przez poprzednika dodam jeszcze ambicje AI. Kobie walnął te 81 punktów i od razu zmobilizowali się też inni franchaise playerzy żeby pokazać na co ich stać. Ostation prawie co dzięn mamy po dwa trzy mecze z graczami którzy rzucili 40 pkt. AI poza tym goni Bryanta w klasyfikacji strzelców i jedynym sposobem aby tego dokonać jest rzucanie co mecz 35-45 pkt a wiadomo że jeżeli ktoś ciągnie zespół taką ilością koszy zwiększa tym samym szanse na wygraną.

Jest to chyba dziś jedyny czysty mecz. Dallas powinno położyć SEA ale głowy nie dam bo: grali wczoraj, mają długą serię zwycięstw co może spowodować rozlużnienie. Kurs poza tym jest niski. W combo za te dwa spotkania byłoby 1,5 * 1,5 = 2,25 i miałoby to sens z dołączeniem zwycięzcy w meczu Miami z Phoenix.

#497559 26/01/2006 15:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
chyba raczej PHX bo przegrali ostatnie 2 mecze co powinno ich mocno zmobilizować. Ostatnio pokonali Miami 20 punktami wiedzą więc jak to robić. W poprzednich 5 spotkaniach między tymi ekipami zawsze zwyciężała drużyna grająca w domu czas przełamać serię.

Spojrzałem też w statsy Orlando i co może martwić wygrali pod rząd 4 mecze (choć tylko PHX coś sobą reprezentowało). W tym przypadku również 5 ostatnich spotkań wygrywali gospodarze jednak tym razem widzę utrzymanie tej serii.

Konkludując PHX PHILA i DAL po w miarę rozsądnym kursie 6,75(1,5x1,5x3) jednak czy opłaca się to grać? może zagram za 7 "zielonych" ale nie jestem pewien. Wszystkie te mecze są dość śliskie.


[color:"red"] stawek nie wyrażanym w "walutach" ..zł czy dolarach ... piszemy "jednostki" badz wyrażamy to ułamkowo np w tym przypadku 7/1 lub 0,7/10 .. w ostateczności synomimy bardz wyrazy uzywane dla określenia waluty (jezeli grasz taką)

Last edited by kewin; 26/01/2006 18:38.
#497560 26/01/2006 16:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
...może zagram za 7 dolarów ale nie jestem pewien. Wszystkie te mecze są dość śliskie...

To moze spróbuj za 6,99 $ jak nie jestes pewny, boshe skad sie tacy biorą ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#497561 26/01/2006 16:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 1 upomnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

jezeli masz kłopoty z nerwami .. to zanim zaczniesz czytać posty na tym dziale weź coś na uspokojenie

Last edited by kewin; 26/01/2006 18:46.
#497562 26/01/2006 16:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
hotspurfc nie o to chodzi, że grasz za 8 $ czy 1500 zł. Na forum jest niepisana zasada, że nie podaje się za ile się gra. Tu podaje się jednostki a nie zł, $ itd.

#497563 26/01/2006 16:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
[color:"red"] Panowie .. nie dogryzamy .. to do niczego dobrego nieprowadzi ...

Last edited by kewin; 26/01/2006 18:48.
#497564 26/01/2006 16:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
rozumiem. Tylko dlaczego ten typ nie może tego napisać tak jak ty to zrobiłeś tylko musi się przypieprzyć i pokazać co to nie on.

A jak ustalone są jednostki ( czy to 2 procent kapitału jak wedle wzoru Kellego) bo trzeba jakoś przecież przeliczać z kasy na te jednostki?

#497565 26/01/2006 16:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
Quote
rozumiem. Tylko dlaczego ten typ nie może tego napisać tak jak ty to zrobiłeś tylko musi się przypieprzyć i pokazać co to nie on.

A jak ustalone są jednostki ( czy to 2 procent kapitału jak wedle wzoru Kellego) bo trzeba jakoś przecież przeliczać z kasy na te jednostki?
Z tymi jednostkami to chodzi raczej o to:
1/10 = bardzo mało, minimalna stawka
5/10 = średni, połowa stawki
10/10 = max, bardzo duża stawka
itp. Nie trzeba w żaden sposób przeliczaś swojego kapitału na te stawki. A to już od Ciebie samego będzie zależało, czy 1/10 to dla Ciebie 10$, czy 100$, czy XX$.

#497566 26/01/2006 16:40
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
trudno chyba wymagać od nowych użytkowników stosowania się do "niepisanych zasad" zwłaszcza że jak sama nazwa wskazuje są NIEPISANE. Ty wyjaśniłeś i spoko ale ja się zastanawiam cytując: "skąd się biorą tacy ludzie" którzy najmniejszą nawet sprawę błąd czy niedopatrzenie wykorzystają do polepszenia sobie samopoczucia. No nic może mają ciężko w życiu i coś musi im zrekompensować traumatyczne doznania z dzieciństwa.

[color:"red"] zachecam do lektury ... regulamin działu "us sports"

Last edited by kewin; 26/01/2006 18:50.
#497567 26/01/2006 16:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
Quote
Z tymi jednostkami to chodzi raczej o to:
1/10 = bardzo mało, minimalna stawka
5/10 = średni, połowa stawki
10/10 = max, bardzo duża stawka
itp. Nie trzeba w żaden sposób przeliczaś swojego kapitału na te stawki. A to już od Ciebie samego będzie zależało, czy 1/10 to dla Ciebie 10$, czy 100$, czy XX$.

dzięki, kapuję i cieszę się że są też normalni ludzie na tym forum.

#497568 26/01/2006 17:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Liczyłem już, że dużo postów to i jakieś rozbudowane dyskusje na temat dzisiejszych meczów, a tu taki zawód.

Na dziś chyba tylko Miami (może z handi). Phoenix swoją grą w ostatnich meczach zawodzi zdecydowanie i nie sądzę, żeby mieli pokazać pazury akurat w Miami.

Phila natomiast gra tak chimerycznie, że odpuszczam ich przynajmniej chwilowo.

#497569 26/01/2006 19:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Mało dziś o samych spotkaniach, to może ja skrobne co nieco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na dziś głównie Miami, to co ostatnio pokazały słońca woła o pomste do nieba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a Heat gra swoje. Z gorącego parkietu miami tylko nieliczni wyjeżdzają jako zwycięzcy - słońca w ich obecnej formie - zero szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Handi -5.5 jak najbardziej do złamiania. Gospodorze zazwyczaj wygrywają bezpieczną ilością pkt, dziś grajki z Phoenix wyjadą z bagażem -10pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Skoro magicom sie udalo to czemu Heat mieliby nie podołać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#497570 26/01/2006 20:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witam !

Brak czasu (wizyta rodziny),więc tylko króciutko.

Na noc "trójeczka" z emelek:
PHI + DAL +MIA

Pozwodzenia

amk

#497571 26/01/2006 21:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Witam !

Brak czasu (wizyta rodziny),więc tylko króciutko.

Na noc "trójeczka" z emelek:
PHI + DAL +MIA

Pozwodzenia

amk
Nie gniewaj się M. - jeszcze krócej - nie wiem czy rozpis 2/3 tu wejdzie??? Napewno nie grałbym Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#497572 26/01/2006 21:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
ja tam taki pewny phili bym nie byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sami wiecie co mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

bardziej podoba mi sie under. Po pierwsze orlando ostatnio swietnie w defensywie. W meczu z Sac wylaczyli kompletnie Bibbego i obowodowych do tego stopnia, ze w decydujacej akcji meczu za 3 rzucal center Miller. Phila ma tylko jedna opcje w ataku i jesli Alana sie zneutralizuje to mozna Phile zatrzymac bardzo nisko, a Orladno podwaja swietnie. Kolejny fakt do dobra gra na bronionych deskach obu druzyn. Po 3 Weberowi przeciwko Howardowi tez bedzie ciezko i tu sie rewelacji w wystepie Chrisa nie spodziewam. Po 4 kiepskie lawki obu teamow, a wlasciwie ich brak.

pozdrawiam

#497573 26/01/2006 21:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
ja tam taki pewny phili bym nie byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Haha Salvador znowu przynosi klątwe Orlando <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1