|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Bardzo dobrze, część ich przyszłego fachu węc niech się uczą grać pod presją zamiast w wieku 22l wychodzić z gównem w gaciach przy pełnym stadionie na wrogim terenie. Byłeś kiedyś dzieckiem to chyba wiesz doskonale że w już w tym wieku wachlarz wyrazów jest dobrze znany i używany. Jesteś taki zasłużony bywalec żylety to czemu nie lightowo nie zasugerowałeś żeby nie było zbyt ostro tylko zaciskasz pięści na necie (tak jak to piszesz)? Marne karierowiczki dziennikarskie piszą jakieś kłamstwa które podchwytujecie, a gdy okaże się farmazonem z automatu wyszukujecie coś do czego można się przyjebać. Dwa dni temu zginął człowiek w dziwnych okolicznościach gdzie widać gołym okiem rozbieżności w informacjach i kolejnych ciekawych insynuacjach min monitoringu czy wymianie tablic rejestracyjnych w radiowozie a ty na twitterze napierdalasz o paru bluzgach na meczu juniorów  Marna z ciebie prowokacja. ups, a to sorry nie zajarzylem ze to tak ladnie lekko napisales i delikatnie powyzej  pogrążamy sie...pogrążamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
kazow nie szkoda Ci już nerwów do tego bełkotania? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
No i co ci się nie zgadza prócz tonu wypowiedzi z moim poprzednim postem zakłamany łgarzu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
kazow nie szkoda Ci już nerwów do tego bełkotania?  eee nie, ja tam skrobne kilka slow co jakis czas, poziom nerwow zero a potem widac jak sie chlopak pieni i napina:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Pisałem łgarzu że gra przy kilkunastu dopingujących kibicach im nie zaszkodzi skoro mają zostać piłkarzami bo to część tego rzemiosła.Twoja reakcja to moczenie syna w lodowatej wodzie w ramach przygotowania do zimy, i niezbyt pochlebne słowa na temat rodziców więc z łaski swojej przestań pitolić bo lepiej być wulgarny niż szują zza klawiatury  A czemu ino syna w zimnej wodzie trza moczyć przecież to dyskryminacja płciowa, w czasach kiedy materialistki domagają się parytetów sretów powinno się moczyć także w zimnej wodzie córki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ultra a Ty syna czy córe utrzymujesz?
bo wiesz ze to drugie droższe:) i posag jeszcze trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Masakra....
Potrzeby fizjologiczne poprzez otwarte drzwi jadącego pociągu....
Szkoda słów ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Masakra....
Potrzeby fizjologiczne poprzez otwarte drzwi jadącego pociągu....
Szkoda słów .... wniosek jest prosty niestety na wlasne zyczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
To się nazywa "selekcja naturalna".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
szkoda czlowieka ale na wlasny zyczenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
ultra a Ty syna czy córe utrzymujesz?
bo wiesz ze to drugie droższe:) i posag jeszcze trzeba Mój potwór miał w posagu tipsy i mascarę. Jakbym miał córkę i wydawał za mąż to bym chłopu zaproponował to samo co sam w posagu dostałem czyli długi na pół życia. To już nie te czasy że w posagu można krowę, kozę czy tuzin baranów dostać tera to patrzą tylko żeby się nachapać kosztem przyszłego zięcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.kibice-razem.pl/content/view/135/26/"Politycy w towarzystwie dzieci, piłkarzy i osób niepełnosprawnych zamalowywać mieli rasistowskie napisy na murach wokół stadionów. W Gdańsku inicjatywa natknęła się jednak na nieoczekiwany problem: na murach wokół stadionu przy ul. Traugutta nie stwierdzono bowiem żadnych ksenofobicznych haseł! W roli głównej wystąpił więc "rasistowski" transparent stworzony na tę okazję przez... samych organizatorów imprezy!" Banda debili...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
takie akcje powinny byc naglosnione w mediach ile wlezie z nazwiskami i stanowiskami organizatorow tej pojebanej akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
O czym ty gadasz, na pewno czujni kibole wiedzieli co się święci i szybko zamalowali napisy, mają farta że nie wyszło to na jaw.Szkoda że w takich sytuacjach nie dochodzi do żadnej polemiki.No ale cóż, trzeba poczekać na kolejne frazesy na temat nasienia i prostytutek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
A tak poważniej to smutne, ze do swoich propagandowych gierek jacyś idioci wykorzystują dzieci i osoby niepełnosprawne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Wreszcie jakiś pismak zobaczył na własne oczy jak działa policja.
Teraz czekamy na kontrę wyborczej, w której przeczytamy że jechały tam same pijane łyse pały, które terroryzowały przerażone matki z dziećmi i rzucały mołotowami z okien tramwaju. Oczywiście wszystko to w przerwie między handlem dragami i wpieprzaniem kiełbasy Litara.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|