|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy ktoś wie dlaczeog Unibet blokuje możliwość wypłaty? Wypłacilem pieniądze, drobna sume, teraz chcilabym wypłacic kolejna czesc (potrzebuje, a po co ma lezec na unibecie), a nawet nie moge tego zrobic. Jest na czerwono: "Z powodu problemów" - podejrzewam ze powinnno byc wiecej tego tekstu, ale nic poza tym mi nie wyświetla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , na maile nie odpisuja - kiedys to byl najlepszy buk , teraz to jest jeden z najgorszych, nie wiem co sie z nimi dzieje.
Aha - zablokowali mi możliwosc wyplaty albo jak wyplacilem, albo jak zagralem za 660 pln i wygralem drugie tyle.
Ktos mial juz coś takiego?>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
a więc ani wpłacić ani wypłacić nie można przez MB ? niestety nie można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ciekawy jestem co u mnie wymysle jak dzis(mam nadzije ze wejdzie)zrobie 3 obrót za 200zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
zleciłem wypłate w piątek i kaski nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, czy kktoś ostatnio dostał od nich kasę??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
ja dzisiaj dostalem wyplate zlecilem w niedziele wieczorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
zleciłem wypłate w piątek i kaski nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, czy kktoś ostatnio dostał od nich kasę?? ja czekam 8 dzien bankowy... dzisiaj laskawie napisali mi po takim czasie ze chca skan dowodu i screen z konta... zalosna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ja tym razem muszę ich pochwalić. Wyplata w piątek, dzisiaj sianko na koncie.
Odpisali na maila, że jak zadzwonie dopiszą bonus. Dodzwonilem się bez problemu i bonus dopisany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
nie wiecie panowie czy w uni sa wystawiane kursy na Polską siatkówkę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Not Found
The requested URL /punter/Start.do was not found on this server.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
nie wiecie panowie czy w uni sa wystawiane kursy na Polską siatkówkę? Oczywiście że nie ma ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
W Unibecie chyba wogole siatkowki nie ma ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
W Unibecie jest najlepsza siatkówka - najlepsze kursy + super oferta na handi i under/over
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
wypłacili dzisiaj komus kase??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
wypłacili dzisiaj komus kase?? mnie jeszcze nie...dzisiaj 9ty dzien bankowy... mendy to sa i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
no dzisiaj kaska doszła na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w końcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
no dzisiaj kaska doszła na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w końcu Ile czekałeś, czy to była twoja pierwsza wypłata i czy musiałeś wysyłać im jakieś skany dowodu i wyciągi z konta bankowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
wysyłałem skana dowodu i wyciągu konta bankowego to moja pierwsza wypłata
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jak wyżej pisałem kasa doszła na moje konto po trzech dniach od wypłaty ale przed chwilą rozmawiałem z kumplem, którego poleciłem jakiś miesiąc temu w promocji "poleć przyjaciela". Zlecił wypłatę w niedzielę 22 stycznia i do dzisiaj nie ma kasy na koncie. Oczywiście na maile nie odpowiadają. Poradziłem mu, żeby wysłał im skan dowodu. Zobaczymy czy to coś da. Wyraźnie coś kombinują...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
powie mi ktos czy unibet ma w ofercie hokej czeski i rosyjski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
powie mi ktos czy unibet ma w ofercie hokej czeski i rosyjski. Nie ma. Jest Dania Finlandia Francja Niemcy Norwegia Szwajcaria Szwecja NHL
|
|
|
Link skopiowany do schowka