|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
haha Gniezno 42-36 trzymac to !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Nosz kur.... wszystko wszystkim ale Kurzajka i żużel no ja pierdo... Nie ma TVP nikogo innego. Przecież on się na tym nie zna wcale.
Już zepsuł resztę oglądania. dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ale beka z CKM mialem isc chyba bym ich tam potrzaskal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Nosz kur.... wszystko wszystkim ale Kurzajka i żużel no ja pierdo... Nie ma TVP nikogo innego. Przecież on się na tym nie zna wcale.
Już zepsuł resztę oglądania. juz przedstawil dzis kilka razy Plecha jako mistrz swiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
w czewie teraz pewnie laguta i nermark w obu biegach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
grisza ma odejsc to moze spuscic byly klub 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
w czewie teraz pewnie laguta i nermark w obu biegach  I [niestety] nie wiem z czego tu sie ciesza kibice Gniezna  Grisza powinien dwa razy wygrac, a Nermark - zwlaszcza w 14 biegu raczej ostatni nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Joker się popisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Nosz kur.... wszystko wszystkim ale Kurzajka i żużel no ja pierdo... Nie ma TVP nikogo innego. Przecież on się na tym nie zna wcale.
Już zepsuł resztę oglądania. juz przedstawil dzis kilka razy Plecha jako mistrz swiata  Przecież dla nas jest Pan mistrzem  Żałosny koleś,który o sporcie wie tylko z kartki jak czyta w Wiadomościach sportowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
w czewie teraz pewnie laguta i nermark w obu biegach  I [niestety] nie wiem z czego tu sie ciesza kibice Gniezna  Grisza powinien dwa razy wygrac, a Nermark - zwlaszcza w 14 biegu raczej ostatni nie bedzie. Kto się tutaj cieszy?? Spinka zawsze musi być co ITI ?? Wstydu nie przynieśli i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
w czewie teraz pewnie laguta i nermark w obu biegach  I [niestety] nie wiem z czego tu sie ciesza kibice Gniezna  Grisza powinien dwa razy wygrac, a Nermark - zwlaszcza w 14 biegu raczej ostatni nie bedzie. Kto się tutaj cieszy?? Spinka zawsze musi być co ITI ?? Wstydu nie przynieśli i tyle. Bo przy 43-47 chyba Czewa sie utrzymuje, a nie wierze, ze Grisza 3,3 nie przywiezie jak sie dopasowal juz. Tak, sa defekty itd, ale to wykluczam w swojej teorii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
czyzby szumina z karlssonem
chyba po 14 ckm polecial
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Podwójna rezerwa taktyczna gospodarzy. Łaguta upadł na pierwszym łuku. Karetka na torze.
ale beka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Łaguta upadł na pierwszym łuku. Karetka na torze.
Jest gdzieś w radiu transmisja ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
w czewie teraz pewnie laguta i nermark w obu biegach  I [niestety] nie wiem z czego tu sie ciesza kibice Gniezna  Grisza powinien dwa razy wygrac, a Nermark - zwlaszcza w 14 biegu raczej ostatni nie bedzie. Kto się tutaj cieszy?? Spinka zawsze musi być co ITI ?? Wstydu nie przynieśli i tyle. Bo przy 43-47 chyba Czewa sie utrzymuje, a nie wierze, ze Grisza 3,3 nie przywiezie jak sie dopasowal juz. Tak, sa defekty itd, ale to wykluczam w swojej teorii. Czasami nie ma biegu dodatkowego przy stanie 43-47 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ciekawe czy cos sie stalo bo kumpel na stadionie nie odbiera telefonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Wstał o własnych siłach.
Ktoś wykluczony??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78 |
Gniezno wychodziło na 5-1... gdy upadł Laguta, ale powtórka w czterech z tego co mówią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Gniezno wychodziło na 5-1... gdy upadł Laguta, ale powtórka w czterech z tego co mówią. Nie śmiga mi radio Gniezno w necie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78 |
14. 3=3 Nicholls Nelmark Laguta Szczepaniak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|