Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by Rafik 25
Minimum 3 razy??
takcztyczna byla za niego kajzer chyba
taktyczna*

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Nie

12 Oskar Fajfer 1
3 : 3
34:38
Olbrzymia przewaga Grigorija Łaguty.
Artur Czaja
zmiana: Marcel Kajzer

-
0
Krzysztof Jabłoński 2
Grigorij Łaguta 3


Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 78
Mniejsza o to i tak to nic nie zmienia...


Rafik25 Pomyśl jak mogłem przeczytać Twój późniejszy post, gdy pisałem swój... pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Krzychu to jeszcze mam mierzyć czas pisania postu eheh.

Za stary jestem już na to.


Sezon dobiegł końca !!

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
po under jazda!! czyli 3-0 ;p

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by Rafik 25
Minimum 3 razy??
takcztyczna byla za niego kajzer chyba
taktyczna*

Żenada sędzia popełnia błąd i dopuszcza do zmiany. Menago Włókniarza też ma głowę z tylu!

Na szczęście zdobył 0 pkt. więc wynik się nie zmieni.
Patrząc spokojnie na 14 bieg sędzia powinien wykluczyć Łagutę za przerwanie biegu. Szczepaniak prowadził dość zdecydowanie.

Nasi i tak przegrali awans dużo wcześniej. Jednak wczoraj również była okazja na awans.

Sczepaniak nie wygrał zdecydowanie startu, ale był trochę przed Łagutą. Gnieźnianin najpierw próbował zjechać do startującego z drugiego pola Nermarka. Odbił się od niego, po czym pojechał z Łagutą aż do płotu. Rosjanin, jadąc po zewnętrznej, nie miał innej możliwości niż trzymać gaz. Gdyby zamknął gaz będąc pół metra od bandy, to również by upadł. Stanąłem w obliczu sytuacji, w której mogłem wykluczyć Szczepaniaka albo Łagutę. Zdecydowałem się na rozwiązanie w mojej ocenie najbardziej sprawiedliwe, czyli powtórzenie wyścigu w pełnej obsadzie. W niedzielę na stadionie nie miałem możliwości obejrzenia zapisu wideo tej sytuacji. Dopiero w poniedziałek na SportoweFakty.pl zobaczyłem jeszcze raz tę sytuację. W interpretacji całej tej sytuacji ważne jest to, że Szczepaniak odbił się od Nermarka. Łaguta jechał tylko pół motocykla za zawodnikiem gości. Nie mógł zatem ściąć do wewnętrznej, ani zamknąć gazu, bo i tak zakończyłoby się to upadkiem. W związku z tym nie miał innej możliwości jak kontynuowanie jazdy tuż przy bandzie.

hahah

Nie było kontaktu między Szwedem a Szczepaniakiem!!
Najlepszy jest tekst,że Rosjanin nie miał innej możliwości jak trzymać gaz.



Andrzej Terlecki dziękujemy!!! puke

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1