Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 16 1 2 14 15 16
Amir_Khan #4981612 18/10/2011 03:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W 100 g jogurtu masz 3,5 g białka.
W 100 g twarogu masz 17 g białka.
Kostka ma 200 g choć ja czasem jada te z Lidla, one maja po 275 g.

Jak nie wmeczysz samego, mozesz zjesc z rzodkiewka, cebulką szczypiorkiem i j. naturalnym
Z 5 min Ci to zajmie, jak Ci sie nie chce poproś żonę grin

Bonus: Unibet
Amir_Khan #4988802 22/10/2011 17:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
ja nie za bardzo wyobrażam kupowania ciuchów w necie bez uprzedniego przymierzenia, sam zaopatruję się w Decathlonie i muszę przyznać, przynajmniej odzież do biegania (ich własnych marek) jest pierwszej klasy, a od 'markowych' różni się tylko ceną. Oczywiście wśród tej odzieży też są produkty tańsze-gorsze i droższe-lepsze, ale przynajmniej tu mam pewność, że cena jest uzasadniona. W ogóle szkoda, że w Polsce tak mało jest sieci sportowych, z innych w porządku jest go-sport, tylko że tam jest bida z alternatywnymi markami własnymi, reszta (w tym przede wszystkim Inter-Sport) służy mi tylko do przymierzania i oglądania, marże mają zbyt wysokie

Amir_Khan #5178997 29/01/2012 04:11
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
powoli czas odkopać ten temat bo za kilka tygodni będzie można już dupę ruszyć wink

coś kiedyś mi się obiło o uszy że do zrzucenia wagi podczas biegania sprzyja opaska uciskowa wokoło brzucha ze specjalnego materiału który dobrze wypaca(jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tej części ciała) wie ktoś może jak one się fachowo nazywa?

royalflush #5179023 29/01/2012 04:20
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
Originally Posted by royalflush
powoli czas odkopać ten temat bo za kilka tygodni będzie można już dupę ruszyć wink

coś kiedyś mi się obiło o uszy że do zrzucenia wagi podczas biegania sprzyja opaska uciskowa wokoło brzucha ze specjalnego materiału który dobrze wypaca(jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tej części ciała) wie ktoś może jak one się fachowo nazywa?

Zapewne pas neoprenowy z którego sam korzystam i rzeczywiście brzuszek się bardziej poci hura

royalflush #5179068 29/01/2012 04:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by royalflush
powoli czas odkopać ten temat bo za kilka tygodni będzie można już dupę ruszyć wink
Jak to za kilka tygodni? Teraz przecież też na luzie można śmigać wink

horba19 #5179155 29/01/2012 05:07
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by horba19
Originally Posted by royalflush
powoli czas odkopać ten temat bo za kilka tygodni będzie można już dupę ruszyć wink

coś kiedyś mi się obiło o uszy że do zrzucenia wagi podczas biegania sprzyja opaska uciskowa wokoło brzucha ze specjalnego materiału który dobrze wypaca(jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tej części ciała) wie ktoś może jak one się fachowo nazywa?

Zapewne pas neoprenowy z którego sam korzystam i rzeczywiście brzuszek się bardziej poci hura

o dzięki, pobuszuję potem na allegro i coś wybiorę wink

Quote
Jak to za kilka tygodni? Teraz przecież też na luzie można śmigać wink
no tak właśnie myślę od jakiegoś czasu i dupy ruszyć nie mogę grin choć listopad i grudzień był jeszcze lepszy to muszę zakupić jakieś buciki, a na razie też nie chce żeby mnie zapiździło bo mrozy zapowiadają a na 11.02 nie chce być sztywny bo się na superpuchar wybieram(jeśli się w ogóle odbędzie) smile

royalflush #5179301 29/01/2012 05:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nie kupujcie zadnych pasów bo są gówno warte smile tluszcz nie spala sie miejscowo smile

Amir_Khan #5179315 29/01/2012 06:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
W takim razie kupuj buty i do biegu wink Pogoda wbrew pozorom nie jest zła. Wiadomo, mróz jest spory ale czasami taka pogoda jest lepsza niż spory upał. Dużo też robi miejsce, gdzie biegasz.
Ja po polnych drogach, gdzie śniegu mnóstwo nie wspominając o wietrze grin

Vendetta #5179356 29/01/2012 06:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Vendetta
nie kupujcie zadnych pasów bo są gówno warte smile tluszcz nie spala sie miejscowo smile

sluchac sie Vendetta ma racje

jak juz cos to kup sobie jakis dobry spalacz tluszczu

Amir_Khan #5179359 29/01/2012 06:18
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no ja mam rzut beretem na błonia krakowskie czy stadion Wawelu gdzie mam dookoła bieżnie i można tam wejść i biegać n lighcie wink

Amir_Khan #5179417 29/01/2012 07:37
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
to polećcie jakiś dobry preparacik, i nie za drogi wink

Strona 16 z 16 1 2 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, betowiec, bukma, alfa, forty, rymoholik, $-man), 3,313 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1