|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W 100 g jogurtu masz 3,5 g białka. W 100 g twarogu masz 17 g białka. Kostka ma 200 g choć ja czasem jada te z Lidla, one maja po 275 g. Jak nie wmeczysz samego, mozesz zjesc z rzodkiewka, cebulką szczypiorkiem i j. naturalnym Z 5 min Ci to zajmie, jak Ci sie nie chce poproś żonę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
ja nie za bardzo wyobrażam kupowania ciuchów w necie bez uprzedniego przymierzenia, sam zaopatruję się w Decathlonie i muszę przyznać, przynajmniej odzież do biegania (ich własnych marek) jest pierwszej klasy, a od 'markowych' różni się tylko ceną. Oczywiście wśród tej odzieży też są produkty tańsze-gorsze i droższe-lepsze, ale przynajmniej tu mam pewność, że cena jest uzasadniona. W ogóle szkoda, że w Polsce tak mało jest sieci sportowych, z innych w porządku jest go-sport, tylko że tam jest bida z alternatywnymi markami własnymi, reszta (w tym przede wszystkim Inter-Sport) służy mi tylko do przymierzania i oglądania, marże mają zbyt wysokie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
powoli czas odkopać ten temat bo za kilka tygodni będzie można już dupę ruszyć  coś kiedyś mi się obiło o uszy że do zrzucenia wagi podczas biegania sprzyja opaska uciskowa wokoło brzucha ze specjalnego materiału który dobrze wypaca(jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tej części ciała) wie ktoś może jak one się fachowo nazywa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351 |
powoli czas odkopać ten temat bo za kilka tygodni będzie można już dupę ruszyć  coś kiedyś mi się obiło o uszy że do zrzucenia wagi podczas biegania sprzyja opaska uciskowa wokoło brzucha ze specjalnego materiału który dobrze wypaca(jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tej części ciała) wie ktoś może jak one się fachowo nazywa? Zapewne pas neoprenowy z którego sam korzystam i rzeczywiście brzuszek się bardziej poci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
powoli czas odkopać ten temat bo za kilka tygodni będzie można już dupę ruszyć  Jak to za kilka tygodni? Teraz przecież też na luzie można śmigać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
powoli czas odkopać ten temat bo za kilka tygodni będzie można już dupę ruszyć  coś kiedyś mi się obiło o uszy że do zrzucenia wagi podczas biegania sprzyja opaska uciskowa wokoło brzucha ze specjalnego materiału który dobrze wypaca(jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu z tej części ciała) wie ktoś może jak one się fachowo nazywa? Zapewne pas neoprenowy z którego sam korzystam i rzeczywiście brzuszek się bardziej poci  o dzięki, pobuszuję potem na allegro i coś wybiorę  Jak to za kilka tygodni? Teraz przecież też na luzie można śmigać wink no tak właśnie myślę od jakiegoś czasu i dupy ruszyć nie mogę  choć listopad i grudzień był jeszcze lepszy to muszę zakupić jakieś buciki, a na razie też nie chce żeby mnie zapiździło bo mrozy zapowiadają a na 11.02 nie chce być sztywny bo się na superpuchar wybieram(jeśli się w ogóle odbędzie) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nie kupujcie zadnych pasów bo są gówno warte  tluszcz nie spala sie miejscowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
W takim razie kupuj buty i do biegu  Pogoda wbrew pozorom nie jest zła. Wiadomo, mróz jest spory ale czasami taka pogoda jest lepsza niż spory upał. Dużo też robi miejsce, gdzie biegasz. Ja po polnych drogach, gdzie śniegu mnóstwo nie wspominając o wietrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie kupujcie zadnych pasów bo są gówno warte  tluszcz nie spala sie miejscowo  sluchac sie Vendetta ma racje jak juz cos to kup sobie jakis dobry spalacz tluszczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
no ja mam rzut beretem na błonia krakowskie czy stadion Wawelu gdzie mam dookoła bieżnie i można tam wejść i biegać n lighcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
to polećcie jakiś dobry preparacik, i nie za drogi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka