Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#498042 10/02/2006 23:44
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
wie ktos ile wynosi prowizja od wyplaty jesli pieniadze wyplaca sie nie pozniej niz 30 dni przed ostatnią wyplata ? skoro wyplacalem 400zl to moge liczyc ze na ile mnie okroją ??

Bonus: Unibet
#498043 11/02/2006 00:07
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Jak moge przeniesc pieniadze z pokera na zakłady sportowe?

#498044 11/02/2006 00:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
musisz wylaczyc pokera wtedy pieniadze automatycznie przechodza/ jesli wystapil jakis blad to wejdz zaloguj sie jeszcze raz na pokera i wyjdz wtedy kasa juz powinna byc na zakladach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BTW wie ktos ile za wyplatę 400zl ze sportingbetu zabule ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#498045 11/02/2006 00:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Quote
Ponawiam moje pytanie!
Jak unieważnić zakład??
Dopiero raczkuję w zakładach internetowych, dlatego bardzo zależy mi na Waszej pomocy.
Z góry dziękuję
Kolega kiedyś pomylił się i postawił o jedno 0 za dużo napisał do nich maila czy da sie anulować zakład, za 10 minut miał telefon od supportu i wyjaśnił sprawę, anulowano mu zakład, gdyby do meczu zostało mniej niż godzine, nic by się nie dało zrobić, tak więc jest możliwość anulowania, tylko żeby nie przeginać.

Pozdrawiam
Schranzer

#498046 11/02/2006 12:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Jak to jest z wplata/wyplata z/na karte w Sporing becie? Tzn mam konto w Inteligo w PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Wplacajac kase do sporting beta pieniadze beda przewalutowane na EURO/DOLARY w zaleznosci od tego w jakiej walucie ma sie konto. Czy bank pobierze za to prowizje?

#498047 11/02/2006 12:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
Quote
Panie macieju zleciłem w poniedzialek rano przelew i do dziś nie ma pieniedzy na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co jest z tym grane ;( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ..... specjalnie zleciłem w poniedziałek żeby mieć jeszcze środki w tym tygodniu....a tu taka kicha.....Sportingbet ma u mnie bardzoooo duzyyyy minussssss
Mam ten sam problem , ja zleciłem wypłatę w poniedziałek popołudniu , a siana jak nie było tak nie ma.

#498048 11/02/2006 18:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Quote
Quote
Panie macieju zleciłem w poniedzialek rano przelew i do dziś nie ma pieniedzy na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co jest z tym grane ;( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ..... specjalnie zleciłem w poniedziałek żeby mieć jeszcze środki w tym tygodniu....a tu taka kicha.....Sportingbet ma u mnie bardzoooo duzyyyy minussssss
Mam ten sam problem , ja zleciłem wypłatę w poniedziałek popołudniu , a siana jak nie było tak nie ma.

Ja zleciłem wypłatę wczoraj po południu, a dzis w południe
juz jest. Wpłacałem i wypłacałem przez neteller.
Wpłata trwa kilka sekund a wypłata do 24 godz. oczywiscie
przez neteller. Wielu forumowiczow narzeka na opoznione
wpłaty i jeszcze bardziej opoznione wypłaty. Wystarczy tylko
zalozyc konto w neteller i wszystkie te problemy znikna.
Dziwie sie p. Maciejowi ze szerzej nie propaguje wplat i wyplat przez neteller.
Wpłaty przez neteller sa naprawde online o kazdej porze nie
tak jak moneybokers ktory jest online tylko w niektorych
dniach

#498049 13/02/2006 11:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mam kilka pytan w zwiazku z tym ze jeszcze nie wyplacalem srodkow z SB.

1) Gdzies w regulaminie czytalem ze przed wyplata zamieniaja PLN na ojro potem moj bank znow na PLN. Czy w zwiazku z tym jesli zlece wyplate np 100PLN do dojdzie 100 czy np 98 PLN? Chodzi mi o przelew bankowy

2)Jaki jest adres mBanku? Kiedys mialem ale mi gdzies wcielo

3) Ile bedzie szla wyplata do mBanku

#498050 13/02/2006 11:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Pytanie nr 2 nieaktualne, znalazlem odp: ? nazwa i adres banku odbiorcy przelewu: BRE Bank S.A. Retail Banking, al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź

#498051 13/02/2006 13:17
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Mi w końcu łaskawie przyszła dziś kasa od SB zlecilem dokładnie tydzień temu... Czyli wypłaty na Mbank idą dokładnie tydzień bo kumpel też czekał równiótki tydzień ...pozdr0

#498052 13/02/2006 13:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dzieki P!T3R.

Jak jest z tym przewaluowaniem? Czy moze skoro maja juz konto w Polsce to nie zmieniaja waluty dwa razy przy przelewie?

Dochodzi doladnie tyle ile sie zleci czy cos potracaja?

#498053 13/02/2006 14:19
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Ja właśnie konto w sb mam w usd.... właśnie wysłałem do nich kase z Mbanku....przewalutowanie nastepuje po kursie w danym dniu.. i jest za free....mam nadzieje że w środe juz bede miał kase na koncie sb....pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#498054 13/02/2006 16:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
dawno nie gralem w sportingbecie tylko czasami w pokera freerol sobie pykalem u nich - dzis patrze usuneli mi konto. Czy to znaczy ze moge otworzyc na nowo konto? Maja gdzies moje dane? Moge skorzytac jeszcze raz z promocji 100zl ??

#498055 13/02/2006 16:30
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
dawno nie gralem w sportingbecie tylko czasami w pokera freerol sobie pykalem u nich - dzis patrze usuneli mi konto. Czy to znaczy ze moge otworzyc na nowo konto? Maja gdzies moje dane? Moge skorzytac jeszcze raz z promocji 100zl ??
Założyć to se możesz nawet i 50 kont ..ale jedno promo na jedno gospodarstwo ...pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#498056 14/02/2006 11:05
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4
Czy jezeli takie cos widnieje w historii transakcji:
Promotion settlement [Ref:Promotion PayOut]
to czy teraz bez przeszkod, moge wyplacic srodki wraz z bonusem (dot. 100+100)?

#498057 14/02/2006 12:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam po krótkim urlopie,

Postaram się odpowiedzieć wyczerpująco po kolei:

Tomek Frankowski został twarzą Sportingbet.com Polska wkrótce informacja ta zostanie ogłoszona oficjalnie na konferencji, na którą przyleci Franek.
W związku z umową wizerunkową z Frankiem wkrótce pojawi się specjalny serwis o Franku (tymczasem są prezentowane odpowiedzi na pytania internautów, jak również blog Franka).
Na nowym serwisie pojawią się promocje związane z Frankiem, jak również konkurs.. szczegóły wkrótce.
Przy okazji, jest nowa część relacji Franka z Anglii i nowe odpowiedzi na pytania, informacje pochodzą prosto ze źródła, nigdzie wcześniej nie były publikowane, tak więc zapraszam do lektury.


Teraz konkretniej:

Arkadius - o limitach już pisałem - wszystko zależy od traderów (ludzi którzy wystawiają kursy i monitorują konta), mogą wystapić limity ale nie są one związen z wysokością Twoich wpłat.

logan347 - Za malo mocy możesz łączyć z bonusem za pierwszą wpłatę

francesco - wszystkie zakłady na Olimpiadę znajdują się w zakładce Olimpiada Zimowa

luk4sz - nie pobieramy opłat za jedną wypłatę w miesiącu przelewem, pobieramy za 2 i kolejną, ale nie ma to nic wspólnego z wypłata przed upływem 30 dni. Wówczas wypłata może zostać wstrzymana, Ty możesz zostać poproszony o dokumenty lub zostaniesz poproszony o wypłatę środków jako zwrot na kartę/jeżeli wpłacałeś niż wcześniej.

frees - Wpłacając kartą na swoje konto w Sportingbet w EUR Twój bank przewalutuje wpłatę, wpłacając przelewem, gdy tylko dostaniemy środki przewalutujemy je my według kursu dnia.

asolt2 - Wypłaty na Neteller sa bardzo wygodne, z tym że Neteller nie jest jeszcze tak "user friendly" dla Polaków jak to ma miejsce np. z Moneybookers. Moim zdaniem najwygodniejszym obecnie sposobem wpłaty i wypłaty jest karta płatnicza.

logan347 - dojdzie do podwójnego przewalutowania, tak więc kwota którą otrzymasz będzie się nieznacznie różnić od tej którą zleciłeś.

P!T3R - nie wiem czym jest to spowodowane, że wypłata do mbanku szła tak długo. Prześlij mi swoje ID na priva, postaram się sprawdzić.

riquelme - jeżeli rejestrowałeś się kiedyś i nic nie wpłacałeś, możesz teraz wpłacić na nowe konto i dostaniesz bonus, nie ma sensu zakładać nowego konta i zamykać starego.

malapinka - tak, oznacza to, że obrót został wykonany.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#498058 14/02/2006 15:18
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Pytanie do pana macieja....i odrazu duze podziękowania naprawde robi pan na tym forum dobrą robotę......Dobra przechodze do pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Bo wypłaciłem pięniądze przelewem i jedna wypłata w miesiącu jest za free...Ile teraz bedzie mnie kosztowała wypłata bo chcialbym znowu wypłacić.... mam nadzieje że nie jakieś kolosalne sumy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#498059 14/02/2006 17:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Quote
Ponawiam moje pytanie!
Jak unieważnić zakład??
Dopiero raczkuję w zakładach internetowych, dlatego bardzo zależy mi na Waszej pomocy.
Z góry dziękuję
W sobotę zawarłem zakład, który w historii był ujęty dwukrotnie. Momentalnie napisałem do nich mejla, czy można jeden z nich unieważnić. Po chwili odpisali, że tak.
Jak się potem okazało, zakład był wygrany (a mógł być dwukrotnie).

#498060 14/02/2006 17:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 54
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 54
Jak to jest. Tak na chlopski rozum. Wplacam 100zl dostaje 100zl bonusu. Ile musze miec kasy na koncie, zebym mogl wybrac kase bez starty bonusu? Bonus trzeba obrocic 3x, ale razem z wplata? Bo jesli sam bonus to 3x100zl+100zl=400zl, a jesli razem z wplata to 3x200zl=600zl? Dobrze kombinuje?

#498061 14/02/2006 18:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
zle kombinujez : ]
Obrocic tzn postawic a nie tyle wygrac :]
musisz miec w sumie postawione 300 zl a nie wygrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1