Widocznie twarde głowy mają te policjantki, że od uderzenia kawałkiem bruku nic im się nie stało. Najważniejsze, że ciemny lud łyknął straszliwą wiadomość o biednych paniach, co było widać nawet w tym temacie po wpisach niektórych użytkowników forum.
Widocznie twarde głowy mają te policjantki, że od uderzenia kawałkiem bruku nic im się nie stało. Najważniejsze, że ciemny lud łyknął straszliwą wiadomość o biednych paniach, co było widać nawet w tym temacie po wpisach niektórych użytkowników forum.
czyli ty lykasz wiadomosci od super-obiektywnych kibicow? pozdrawiam w takim razie
Widocznie twarde głowy mają te policjantki, że od uderzenia kawałkiem bruku nic im się nie stało. Najważniejsze, że ciemny lud łyknął straszliwą wiadomość o biednych paniach, co było widać nawet w tym temacie po wpisach niektórych użytkowników forum.
czyli ty lykasz wiadomosci od super-obiektywnych kibicow? pozdrawiam w takim razie
"Marek Jankowski, rzecznik klubu Falubaz."
Na wyborczej żeby dokopać się do tej wiadomości to pewnie trzeba się nieźle namęczyć.
Widocznie twarde głowy mają te policjantki, że od uderzenia kawałkiem bruku nic im się nie stało. Najważniejsze, że ciemny lud łyknął straszliwą wiadomość o biednych paniach, co było widać nawet w tym temacie po wpisach niektórych użytkowników forum.
czyli ty lykasz wiadomosci od super-obiektywnych kibicow? pozdrawiam w takim razie
"Marek Jankowski, rzecznik klubu Falubaz."
Na wyborczej żeby dokopać się do tej wiadomości to pewnie trzeba się nieźle namęczyć.
Dwa miesiące ciężkiej pracy żeby kogoś zatrzymać mając monitoring Za to w ZG na drugi dzień były zatrzymania na jego podstawie
"Kibice, nie dowierzając, że policjantki zostały pobite, postanowili ocenić ich obrażenia. Dotarli do kobiety uderzonej fragmentem bruku. Jak podaje gazeta.pl odwiedzili ją w zielonogórskim szpitalu. - Poszliśmy życzyć jej powrotu do zdrowia, ale policjantka była zdrowa. Nie miała żadnego zadrapania, plasterka czy bandaża. Czuła się dobrze, rozmawiała przez telefon. Była tam trzymana na pokaz - opowiada kibic."
"W wyniku policyjnej akcji zatrzymano siedem osób - mówi Witkowski. Wśród nich były m.in. osoby wysoko postawione w hierarchii bojówek pseudokibiców Lechii Gdańsk oraz 60-letni dilera narkotyków ze Szczecina"
"W wyniku policyjnej akcji zatrzymano siedem osób - mówi Witkowski. Wśród nich były m.in. osoby wysoko postawione w hierarchii bojówek pseudokibiców Lechii Gdańsk oraz 60-letni dilera narkotyków ze Szczecina"
A co jest takiego śmiesznego w tym newsie niezwiązanym w ogóle z tematem? Śmieszniejszy by był jakby napisali że Wojewódzki od nich porsche kupił albo Kamel i pójdzie za paserstwo siedzieć ;p
"W wyniku policyjnej akcji zatrzymano siedem osób - mówi Witkowski. Wśród nich były m.in. osoby wysoko postawione w hierarchii bojówek pseudokibiców Lechii Gdańsk oraz 60-letni dilera narkotyków ze Szczecina"
A co jest takiego śmiesznego w tym newsie niezwiązanym w ogóle z tematem? Śmieszniejszy by był jakby napisali że Wojewódzki od nich porsche kupił albo Kamel i pójdzie za paserstwo siedzieć ;p
smieszne jest to ze rownie dobrze mogliby napisac na koncu ze te osoby byly za PO/PIS