Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 22 1 2 11 12 13 14 15 21 22
Piostar #4981875 18/10/2011 15:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488

Bonus: Unibet
Piostar #4981889 18/10/2011 15:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
i o to chodzi marcin - GRATULACJE piwo

Piostar #4981892 18/10/2011 15:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
piwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876


ale FUN byl wczoraj zajebisty i mimo wszystko sie swietnie bawilem wreszcie piwo

szkoda ze bez gosci bo co to za derby smirk

Piostar #4982783 19/10/2011 00:50
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Brzydka sie posrala laugh

Piostar #4982784 19/10/2011 00:50
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
dobre wink chyba zle okno otworzylem ;]

Piostar #4985460 20/10/2011 15:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Piostar #4985695 20/10/2011 18:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Widocznie twarde głowy mają te policjantki, że od uderzenia kawałkiem bruku nic im się nie stało. Najważniejsze, że ciemny lud łyknął straszliwą wiadomość o biednych paniach, co było widać nawet w tym temacie po wpisach niektórych użytkowników forum.

Kura #4985706 20/10/2011 18:35
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Kura
Widocznie twarde głowy mają te policjantki, że od uderzenia kawałkiem bruku nic im się nie stało. Najważniejsze, że ciemny lud łyknął straszliwą wiadomość o biednych paniach, co było widać nawet w tym temacie po wpisach niektórych użytkowników forum.


czyli ty lykasz wiadomosci od super-obiektywnych kibicow? pozdrawiam w takim razie

huge #4985761 20/10/2011 19:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by huge
Originally Posted by Kura
Widocznie twarde głowy mają te policjantki, że od uderzenia kawałkiem bruku nic im się nie stało. Najważniejsze, że ciemny lud łyknął straszliwą wiadomość o biednych paniach, co było widać nawet w tym temacie po wpisach niektórych użytkowników forum.


czyli ty lykasz wiadomosci od super-obiektywnych kibicow? pozdrawiam w takim razie

"Marek Jankowski, rzecznik klubu Falubaz."

Na wyborczej żeby dokopać się do tej wiadomości to pewnie trzeba się nieźle namęczyć.

Za to tu ciekawa sprawa:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10503011,Nastoletni_kibole_Resovii_pobili_14_latka_na_basenie.html

Dwa miesiące ciężkiej pracy żeby kogoś zatrzymać mając monitoring grin Za to w ZG na drugi dzień były zatrzymania na jego podstawie smile

Kameleon #4985763 20/10/2011 19:13
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by huge
Originally Posted by Kura
Widocznie twarde głowy mają te policjantki, że od uderzenia kawałkiem bruku nic im się nie stało. Najważniejsze, że ciemny lud łyknął straszliwą wiadomość o biednych paniach, co było widać nawet w tym temacie po wpisach niektórych użytkowników forum.


czyli ty lykasz wiadomosci od super-obiektywnych kibicow? pozdrawiam w takim razie

"Marek Jankowski, rzecznik klubu Falubaz."

Na wyborczej żeby dokopać się do tej wiadomości to pewnie trzeba się nieźle namęczyć.

Za to tu ciekawa sprawa:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10503011,Nastoletni_kibole_Resovii_pobili_14_latka_na_basenie.html

Dwa miesiące ciężkiej pracy żeby kogoś zatrzymać mając monitoring grin Za to w ZG na drugi dzień były zatrzymania na jego podstawie smile

"Kibice, nie dowierzając, że policjantki zostały pobite, postanowili ocenić ich obrażenia. Dotarli do kobiety uderzonej fragmentem bruku. Jak podaje gazeta.pl odwiedzili ją w zielonogórskim szpitalu. - Poszliśmy życzyć jej powrotu do zdrowia, ale policjantka była zdrowa. Nie miała żadnego zadrapania, plasterka czy bandaża. Czuła się dobrze, rozmawiała przez telefon. Była tam trzymana na pokaz - opowiada kibic."

Piostar #4985765 20/10/2011 19:14
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
jak zwykle w takich sprawach prawda pewnie lezy posrodku

Piostar #4985792 20/10/2011 19:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mysle, ze te pokolenia to sa ostatnie z tych "latwowiernych" - w zblizajacych czasach powinno byc coraz z tym lepiej piwo

craax #4987648 21/10/2011 17:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bayern Monachium

[Linked Image]

Napoli

[Linked Image]

[Linked Image]

Piostar #4987660 21/10/2011 17:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
http://moto.wp.pl/kat,89554,title,CBS-kradzione-auta-sprzedawali-gwiazdom,wid,13916251,wiadomosc.html



"W wyniku policyjnej akcji zatrzymano siedem osób - mówi Witkowski.
Wśród nich były m.in. osoby wysoko postawione w hierarchii bojówek pseudokibiców Lechii Gdańsk oraz 60-letni dilera narkotyków ze Szczecina"


laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Jakubosiu
http://moto.wp.pl/kat,89554,title,CBS-kradzione-auta-sprzedawali-gwiazdom,wid,13916251,wiadomosc.html



"W wyniku policyjnej akcji zatrzymano siedem osób - mówi Witkowski.
Wśród nich były m.in. osoby wysoko postawione w hierarchii bojówek pseudokibiców Lechii Gdańsk oraz 60-letni dilera narkotyków ze Szczecina"


laugh
A co jest takiego śmiesznego w tym newsie niezwiązanym w ogóle z tematem? Śmieszniejszy by był jakby napisali że Wojewódzki od nich porsche kupił albo Kamel i pójdzie za paserstwo siedzieć ;p

Piostar #4988544 22/10/2011 03:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Śmieszne jest to , że wszędzie co się dzieję mieszani są kibice , nawet pisząc tu o psedokibicach dla zwykłego obywatela to ta sama osoba co kibic.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Jakubosiu
http://moto.wp.pl/kat,89554,title,CBS-kradzione-auta-sprzedawali-gwiazdom,wid,13916251,wiadomosc.html



"W wyniku policyjnej akcji zatrzymano siedem osób - mówi Witkowski.
Wśród nich były m.in. osoby wysoko postawione w hierarchii bojówek pseudokibiców Lechii Gdańsk oraz 60-letni dilera narkotyków ze Szczecina"


laugh
A co jest takiego śmiesznego w tym newsie niezwiązanym w ogóle z tematem? Śmieszniejszy by był jakby napisali że Wojewódzki od nich porsche kupił albo Kamel i pójdzie za paserstwo siedzieć ;p
smieszne jest to ze rownie dobrze mogliby napisac na koncu ze te osoby byly za PO/PIS tongue

xqwzts #4988694 22/10/2011 15:20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824

mat2000 #4988703 22/10/2011 15:37
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

HEHE , a wyborcze gowno rozpisywało się głownie o racach i rzekomych narkotykach u kibiców Legii

Strona 13 z 22 1 2 11 12 13 14 15 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1