Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#49905 17/12/2003 18:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Tak mi napisali:

Witamy Serdecznie,

Jest nam niezmiernie przykro z powodu niedostepnosci serwisu, ta sytuacja nie jest zamierzona, prosze nam wierzyc, nasz dzial IT pracuje nad jak najszybszym wyeliminowaniem problemow i uruchomieniem serwisu, wedlug najnowszych informacji uzyskanych z dzialu technicznego, nastapi to po 17:00.

Wesolych Swiat!
Support
Expekt.com Ltd

Bonus: Unibet
#49906 17/12/2003 18:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb] ... nastapi to po 17:00 ...

[/qb]
To ja sobie nadzieji nie robie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Bo nie napisali którego o 17:00 wiec mzoe to być jutro,za tydzień,za rok itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49907 17/12/2003 19:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Rozumiem ze coś tam musza sobie pozmieniać czy coś naprawic ok, ale niech włączą na powiedzmy godzinke zeby każdy mógł sobie obstawić i niech dalje sobie naprawiają. A ak kurcze niemożna sobie obstawić nic...

#49908 17/12/2003 19:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Ja zrobie sobie dzis wycieczke do STS-u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49909 17/12/2003 19:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]Tak mi napisali:

Witamy Serdecznie,

Jest nam niezmiernie przykro z powodu niedostepnosci serwisu, ta sytuacja nie jest zamierzona, prosze nam wierzyc, nasz dzial IT pracuje nad jak najszybszym wyeliminowaniem problemow i uruchomieniem serwisu, wedlug najnowszych informacji uzyskanych z dzialu technicznego, nastapi to po 17:00.

Wesolych Swiat!
Support
Expekt.com Ltd[/qb]
a naprawde jest tak

wITAMY SERDECZNIE
Jest nam niezmiernie milo poinformowac panstwa o niedostepnosci naszego serwisu
po dluzszej naradzie z szefostwem doszlismy do wniosku ze zrobimy sobie impreze za Wasze pieniadze
(ostatnio za duzo wygrywacie)

sytuacja jest zamiezona i balujemy od niedzielnej nocki
niestety nasz dzial IT pije bardzo szybko i nie jest w stanie uruchomic serwisu
wedlug najnowszysch informacji uzyskanych ze zliczania butelek z dzialu technicznego
wypada od niedzili po 17 butelek na glowe !!

o dalszych rekordach beda panstwo informowani na naszej stronie glownej !
wesolych i nietrzezwych siat
PIJANY SUUPORT

#49910 17/12/2003 19:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CHODZI KOMUKOLWIEK EXPEKT? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49911 17/12/2003 19:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
P
member
member
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
Quote
Oryginalnie wysłał foczka173:
[qb]CHODZI KOMUKOLWIEK EXPEKT? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
jakby komukolwiek chodzil to Tobie tez chybaaaaaaaaaaaaa

#49912 17/12/2003 19:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
pierwsza rzecza jaka zrobie jak tylko uruchomia expekt to to ze wyplacam kase na konto. Mam nadzieje ze w Unibecie nie ma takich niespodzianek...

#49913 17/12/2003 19:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Klaudia z supportu lubi gang-bang, a nas jest tu dużo;)

:eek:

Quote
Oryginalnie wysłał pewniak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]Tak mi napisali:

Witamy Serdecznie,

Jest nam niezmiernie przykro z powodu niedostepnosci serwisu, ta sytuacja nie jest zamierzona, prosze nam wierzyc, nasz dzial IT pracuje nad jak najszybszym wyeliminowaniem problemow i uruchomieniem serwisu, wedlug najnowszych informacji uzyskanych z dzialu technicznego, nastapi to po 17:00.

Wesolych Swiat!
Support
Expekt.com Ltd[/qb]
a naprawde jest tak

wITAMY SERDECZNIE
Jest nam niezmiernie milo poinformowac panstwa o niedostepnosci naszego serwisu
po dluzszej naradzie z szefostwem doszlismy do wniosku ze zrobimy sobie impreze za Wasze pieniadze
(ostatnio za duzo wygrywacie)

sytuacja jest zamiezona i balujemy od niedzielnej nocki
niestety nasz dzial IT pije bardzo szybko i nie jest w stanie uruchomic serwisu
wedlug najnowszysch informacji uzyskanych ze zliczania butelek z dzialu technicznego
wypada od niedzili po 17 butelek na glowe !!

o dalszych rekordach beda panstwo informowani na naszej stronie glownej !
wesolych i nietrzezwych siat
PIJANY SUUPORT[/qb]

#49914 17/12/2003 20:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Czy z expektu można wypłaicic kaske do mooneybookers ?

#49915 17/12/2003 20:13
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Ekocio niestety nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja juz 2 dzien czeakm, zeby wyplacic stamtad kase!

#49916 17/12/2003 20:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Quote
Oryginalnie wysłał Thiago:
[qb]Ekocio niestety nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja juz 2 dzien czeakm, zeby wyplacic stamtad kase![/qb]
No cóż w expekcie mam cos około 110zł. i chciałem to wypłaicic i wp lacic do GB albo gdzies indziej !

Wysle maila do supportu i siem spytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49917 17/12/2003 20:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
moja sytuacja wyglaga podobnie tez kolo120zł i chyba ja wyciągne. to i tak całe gówno ale nie mam zamiaru tego stracic. a gram dopiero miesiąc w interneci i nie wiedziałem ze z tym są takie problemy.

#49918 17/12/2003 20:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Na expekt.de pisze :


Dear Customer,
We are currently upgrading our software and are expecting to be online before 12:00pm CET .

Best Regards
Expekt.com Ltd

#49919 17/12/2003 20:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Napisali
Quote
Witamy Serdecznie,

Nie wspolpracujemy z Moneybookers.

Wesolych Swiat!
Support
Expekt.com Ltd
To kur3a co oni maja w tym expekci ? Albo z kim współpracują ?

3=W

edit:edit:edit:edit:edit:edit:edit:edit:edit:

Na expekt.pl :

Drogi Użytkowniku,
Aktualnie ulepszamy nasze oprogramowanie i spodziewamy się udostępnić serwis, kiedy to będzie tylko możliwe .

Best Regards
Expekt.com Ltd

#49920 17/12/2003 20:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]Rozumiem ze coś tam musza sobie pozmieniać czy coś naprawic ok, ale niech włączą na powiedzmy godzinke zeby każdy mógł sobie obstawić i niech dalje sobie naprawiają. A ak kurcze niemożna sobie obstawić nic...[/qb]
Ich odp. na to:

Witamy Serdecznie,

Dzial IT czyni co moze aby serwis byl dostepny po 17:00

Wesolych Swiat!
Support
Expekt.com Ltd

#49921 17/12/2003 20:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
moze ktos mi podac maila do expektu

#49922 17/12/2003 20:50
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
zaczyna mnie powoli kur'wica brać - czuje coś że moje 187.62zł z expektu poszło się je'bać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49923 17/12/2003 20:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
[email][email protected]<br[/email] />
mail do expektu :zobacz:

#49924 17/12/2003 20:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
dzieki RODZIU

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,777 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,500
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1