|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Z ostatniej chwili: według dobrze poinformowanych osób - firma bukmacherska Expekt zawiesza działalność na czas nieokreślony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] ...a te wszystkie ściemy ze zmianą oprogramowania to gra na czas w celu upłynnienia kapitału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
Bo za 1min 17:00 zobaczymy co bedzie o 17:10 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Co to znaczy? Jest 17 a oni walą taki napis...
Dear Customer, Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services. We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible.
Best Regards Expekt.com Ltd
Oddajcie nam nasze pieniążki !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Dlugo trzeba czekac na ponowne uruchomienie stronki,to fakt, jest to nieprofesjonalne, ale ciekawe co zrobia ci co tak narzekaja jak juz wejda na swoje konta... Wszyscy baaardzo niezadowoleni powinni jak najszybciej wyplacic kase i juz tam nie grac i nie pisac takich placzliwych postow tutaj. Jesli tak nie zrobia to sa to frajerzy/pajace/napinacze* Jak wam sie jakis buk nie podoba to go zmiencie, nikt po was nie bedzie plakal, bo i tak wiekszosc z was gra pewnie za smieszne stawki (tzn gra u buka a nie mnozy to przez 10 i pisze na forum)
*niepotrzebne skreslic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Michauek puśc kuponik za 1,000,000 $ i idź dalej kopać kartofle wielki typerze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 15 |
juz mi słów brakuje........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
A kto powiedzial ze ja gram duze stawki? Urazilem twoja dumę? Nie rob z tego forum chata, bucu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41 |
o tak tak tak tak nie moge w to uwierzyc na forum pojawil sie jeden z wielkich typerow! to gosc ktory lekka raczka obstawia za 10.000 zlotych i jeszcze sie cieszy jak przegra bo co to dla niego zauwazcie jak umiejetnie sie wypowiada nie podajac dokladnych kwot - pozostawia niedopowiedzenie! teraz kazdy domysla sie za ile on gra! to musza byc ogromne kwoty! hej stary hój ci w dupe!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [QB]bo i tak wiekszosc z was gra pewnie za smieszne stawki[QB] Jeśli niegrasz za duze stawki to po co sie śmiejesz z tych którzy grają za małe stawki?... Oryginalnie wysłał Michauek: [QB]Jesli tak nie zrobia to sa to frajerzy/pajace/napinacze*[QB] Niekażdy moze tam wpłacić pieniążki... więc zastanów sie co piszesz Oryginalnie wysłał Michauek: [QB]Nie rob z tego forum chata, bucu. QB] A dlaczego nie? zabronisz mi? Niejesteś moderatorem wiec sr*m na ciebie... pozatym nie robie czata... a "buca" sobie znajdź w domciu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Napisalem "wiekszosc z was". Nietrudno sie domyslic kto to sobie najbardziej bierze do serca i kto najglosniej szczeka. stalin co do twojego ostatniego zdania to na pieszczote trzeba zasluzyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Napisalem "wiekszosc z was". Nietrudno sie domyslic kto to sobie najbardziej bierze do serca i kto najglosniej szczeka.[qb] Tak gram za małe stawki bo na tyle pozwala mi stan mojego konta. I się tego niewstydze takie same stawki podaje w moim temacie. Dąże do tego aby było coraz większe. Pogadaj sobie zamiast prowadzić temat gdzie pokażesz jaki ty majątek zbijasz na bukach.. Oryginalnie wysłał Michauek.: [qb] stalin co do twojego ostatniego zdania to na pieszczote trzeba zasluzyc. [/qb] Ty pewnie o tym najlepiej wiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
spokojnie panowie nie ma co się niepotrzebnie denerwować - więcej luzu, jutro też bedzie dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
17:24 Expekt działa(nie) działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał rOdziu.: [qb]spokojnie panowie nie ma co się niepotrzebnie denerwować - więcej luzu, jutro też bedzie dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] I też expekt zamknie stronke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Najnowsze wieści z obozu expekt.com
Witamy Serdecznie,
Wesolych Swiat!
Support Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Kiepski ich ten dział IT oj bardzo kiepski. Jak dotychczas to zmienił się jedynie... napis
Dear Customer, Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services. We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
a jeśli zamkną swoją działalność, to czy jest szansa na zwrot kasy?? pewnie nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
expekt wie ze dzisiaj nie bedzie niespodzianek i ze stracilby dzis kase !!! dla tego nie dziala!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48 |
ja tez tak myśle. dzisiaj jest w cholere pewnikóe!!! boją
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał satek5: [qb]expekt wie ze dzisiaj nie bedzie niespodzianek i ze stracilby dzis kase !!! dla tego nie dziala!!![/qb] Mozliwe ostatnio wogóle raczej niema niespodzianek moze to tak specjalnie... chociaż teorii jest sporo...
|
|
|
Link skopiowany do schowka