Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
#49925 17/12/2003 20:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb]Z ostatniej chwili:
według dobrze poinformowanych osób - firma bukmacherska Expekt zawiesza działalność na czas nieokreślony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
...a te wszystkie ściemy ze zmianą oprogramowania to gra na czas w celu upłynnienia kapitału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#49926 17/12/2003 21:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Bo za 1min 17:00 zobaczymy co bedzie o 17:10 !

#49927 17/12/2003 21:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Co to znaczy? Jest 17 a oni walą taki napis...


Dear Customer,
Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services.
We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible.

Best Regards
Expekt.com Ltd

Oddajcie nam nasze pieniążki !!!

#49928 17/12/2003 21:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Dlugo trzeba czekac na ponowne uruchomienie stronki,to fakt, jest to nieprofesjonalne, ale ciekawe co zrobia ci co tak narzekaja jak juz wejda na swoje konta... Wszyscy baaardzo niezadowoleni powinni jak najszybciej wyplacic kase i juz tam nie grac i nie pisac takich placzliwych postow tutaj. Jesli tak nie zrobia to sa to frajerzy/pajace/napinacze*
Jak wam sie jakis buk nie podoba to go zmiencie, nikt po was nie bedzie plakal, bo i tak wiekszosc z was gra pewnie za smieszne stawki (tzn gra u buka a nie mnozy to przez 10 i pisze na forum)

*niepotrzebne skreslic

#49929 17/12/2003 21:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Michauek puśc kuponik za 1,000,000 $
i idź dalej kopać kartofle wielki typerze...

#49930 17/12/2003 21:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 15
juz mi słów brakuje........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49931 17/12/2003 21:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
A kto powiedzial ze ja gram duze stawki? Urazilem twoja dumę? Nie rob z tego forum chata, bucu.

#49932 17/12/2003 21:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
o tak tak tak tak
nie moge w to uwierzyc
na forum pojawil sie jeden z wielkich typerow!
to gosc ktory lekka raczka obstawia za 10.000 zlotych i jeszcze sie cieszy jak przegra bo co to dla niego
zauwazcie jak umiejetnie sie wypowiada nie podajac dokladnych kwot - pozostawia niedopowiedzenie!
teraz kazdy domysla sie za ile on gra!
to musza byc ogromne kwoty!
hej stary hój ci w dupe!

#49933 17/12/2003 21:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[QB]bo i tak wiekszosc z was gra pewnie za smieszne stawki[QB]
Jeśli niegrasz za duze stawki to po co sie śmiejesz z tych którzy grają za małe stawki?...

Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[QB]Jesli tak nie zrobia to sa to frajerzy/pajace/napinacze*[QB]
Niekażdy moze tam wpłacić pieniążki...
więc zastanów sie co piszesz

Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[QB]Nie rob z tego forum chata, bucu. QB]
A dlaczego nie? zabronisz mi? Niejesteś moderatorem wiec sr*m na ciebie... pozatym nie robie czata...
a "buca" sobie znajdź w domciu..

#49934 17/12/2003 21:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Napisalem "wiekszosc z was". Nietrudno sie domyslic kto to sobie najbardziej bierze do serca i kto najglosniej szczeka. stalin co do twojego ostatniego zdania to na pieszczote trzeba zasluzyc.

#49935 17/12/2003 21:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Napisalem "wiekszosc z was". Nietrudno sie domyslic kto to sobie najbardziej bierze do serca i kto najglosniej szczeka.[qb]
Tak gram za małe stawki bo na tyle pozwala mi stan mojego konta. I się tego niewstydze takie same stawki podaje w moim temacie.
Dąże do tego aby było coraz większe.

Pogadaj sobie zamiast prowadzić temat gdzie pokażesz jaki ty majątek zbijasz na bukach..

Quote
Oryginalnie wysłał Michauek.:
[qb] stalin co do twojego ostatniego zdania to na pieszczote trzeba zasluzyc. [/qb]
Ty pewnie o tym najlepiej wiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49936 17/12/2003 21:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
spokojnie panowie nie ma co się niepotrzebnie denerwować - więcej luzu, jutro też bedzie dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#49937 17/12/2003 21:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
17:24 Expekt działa(nie) działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49938 17/12/2003 21:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[qb]spokojnie panowie nie ma co się niepotrzebnie denerwować - więcej luzu, jutro też bedzie dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
I też expekt zamknie stronke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49939 17/12/2003 21:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Najnowsze wieści z obozu expekt.com

Witamy Serdecznie,

Wesolych Swiat!

Support
Expekt.com Ltd

#49940 17/12/2003 21:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Kiepski ich ten dział IT oj bardzo kiepski. Jak dotychczas to zmienił się jedynie... napis

Dear Customer,
Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services.
We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible.

#49941 17/12/2003 21:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
a jeśli zamkną swoją działalność, to czy jest szansa na zwrot kasy?? pewnie nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49942 17/12/2003 21:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
expekt wie ze dzisiaj nie bedzie niespodzianek i ze stracilby dzis kase !!! dla tego nie dziala!!!

#49943 17/12/2003 21:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
ja tez tak myśle. dzisiaj jest w cholere pewnikóe!!! boją

#49944 17/12/2003 21:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał satek5:
[qb]expekt wie ze dzisiaj nie bedzie niespodzianek i ze stracilby dzis kase !!! dla tego nie dziala!!![/qb]
Mozliwe ostatnio wogóle raczej niema niespodzianek moze to tak specjalnie...
chociaż teorii jest sporo...

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, Sensei, rafal08, burbon, aker, Lukasz111, Akhu, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, $-man, kamel, bukma, 11kera11), 2,802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1