|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
To wyglada troche tak, jak w "truman show" - "ten ekran ma wieksza ogladalnosc niz sam program" Teraz jest podobnie, jakby tak zliczyc ile razy jest klikane "odswiez"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
nawet mi na maila nie odpisali a wyslalem juz 2 co to ma byc??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
ale się w*******iłem z tym expektem, cyrk jak sam s****ysyn, 3 dni poprawiać 'coś' w oprogramowaniu?? czy oni tam na commodore pracują??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
W tej chwili chwilowo działa...ale kupony z wczoraj nie rozliczone...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
jest odpisali cos takiego Witamy Serdecznie, Przez caly czas trwaja prace, niestety nie mamy nowych informacji ponad ta, ktora jest dostepna na stronie www.expekt.com [ expekt.com] Wesolych Swiat! Support Expekt.com Ltd Jezeli ma Pani/Pan jakies pytania, prosze je przeslac na adres [email] [email protected][/email] z ID gracza (6-cio lub 7-mio cyfrowy numer) otrzymany podczas rejestracji. Nasz support jest do Panstwa dyspozycji codziennie od 09:00 - 20:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał Latający: [qb]W tej chwili chwilowo działa...ale kupony z wczoraj nie rozliczone...[/qb] Kurde mi niedziała jest cały czas jak było cały dzień...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Raz działa a raz nie działa - tylko trzeba dobrze trafić...na Borussię mają 1.50, Unibet tylko 1.42
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Raz działa a raz nie działa - tylko trzeba dobrze trafić...na Borussię mają 1.50, Unibet tylko 1.42[/qb] Odświerzam 30 razy na sekunde i pupa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Co do obstawiania trzeba się spieszyć...zaraz znowu pewnie padnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5 |
już działa tylko jeszcze kasy nie zaksięgowali na odpowiednich kontach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
Działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ino kasy od wygranych kuponów ni ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
W chwili obecnej działa.... tylko kurna niezaliczyli mi jeszce starego kuponu i mam ciągle 10 zł .... jeszca kasa niewpłyneła z wygranego kuponika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Może to i lepiej mniej przegram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
a ja ich *******e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyplaciles cala kase i czekam kiedy pojawi sie na koncie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Ale jakichs wielkich zmian na stronie to ja nie widze.....
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
c***a działa !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Thiago: [qb]a ja ich *******e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyplaciles cala kase i czekam kiedy pojawi sie na koncie :/[/qb] Twoja sprawa
|
|
|
Link skopiowany do schowka