Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tylkn na kilka meczow mam i nie mam biletow na naszych, wiec na nie teraz poluje chociaz sdzanse male.

Na handel mi nie potrzebne.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja generalnie też w 99,999999% albo i nawet więcej przypadków po zalogowaniu widzę tylko mecze na Ukrainie, ale odkąd sprawdzam regularnie swoje konto (od ok. 2 tygodni po kilka/kilkanaście razy dziennie) to 2 (sł dwa) razy pojawiły się u mnie mecze w Polsce (półfinał w Warszawie i A2-A3 też w Warszawie) tyle, że te bardzo szybko znikają w przeciwieństwie do ukraińskich.

Trzeba po prostu mieć całą masę szczęścia i się wstrzelić.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
czy za te bilety oferowane w tej chwili mozna zapłacić kartą debetową?? albo prepaidem mastercard??

Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
ktos probowal placic visa electron? da sie?

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
kartą debetową Alior Banku bez problemu

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by magic321
Ja dzis pilnuje konta. Rzeczywiscie pojawiaja sie co jakis czas nowe oferty. Dzis przez moment byly 2 bilety na polfinal na Ukrainie i 1/4 tez Ukraina. Ale to byla chwila i ktos je kupil.

mi te polfinaly widnieja z drugiej puli od poczatku...takze nic nowego,raz zniknely te 3 kategori po czym na dzien nastepny sie znowu pojawily, ale narazie ich nie kupuje donieck daleko...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Ja je mialem tylko przez chwile a wczoraj praktycznie siedzialem caly dzien na tej stronie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
chyba jest juz rozwiazanie zagadki roznych ofert dla roznych kont:

Sprzedaż według Listy Oczekujących jest dodatkową możliwością zakupu biletów na mecze UEFA EURO 2012, skierowaną do wszystkich Zamawiających, którym w następstwie loterii przeprowadzonej w kwietniu 2011 r. nie zostały przyznane zamówione bilety.

Wszystkie bilety oferowane według Listy Oczekujących dostępne są na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” dla ograniczonej grupy Zamawiających, którzy zostaną o tym fakcie powiadomieni e-mailem.
Oferta sprzedaż na Liście Oczekiwania jest ograniczona czasowo. Termin ważności oferty wskazany jest w e-mailu przesłanym do Zamawiającego.

Nastepujące rodzaje biletów dostępne są w sprzedaży według Listy Oczekujących:
- Individual Match Tickets (IMT)
- Venue Series (VS)
- Bilety dla osób niepełnosprawnych.

Do ceny biletów zakupionych poprzez Listę Oczekujących doliczana jest opłata administracyjna w wysokości:
- 40 PLN dla mieszkańców Polski I Ukrainy
- 80 PLN dla mieszkańców innych krajów członkowskich UEFA
- 160 PLN dla mieszkańców wszystkich innych, nie wymienionych powyżej krajów

W odróżnieniu od Platformy Odsprzedaży Biletów, do wartości zamówienia z Listy Oczekujących nie jest doliczana dodatkowa opłata w wysokości 10% ceny nominalnej wybranych biletów.

czyli kurwa jak ktos zalozyl 100 kont to teraz jescze dostaje wieksza ilosc ofert na zakup dodatkowych biletow a reszta ma grupowe mecze na Ukrainie. Zajebisty system.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Napisalem do nich i pytam sie dlaczego ja mam ciagle te 2 mecze na Ukrainie a w tym samym czasie inni maja mozliwosc zakupu zupelnie innych biletow. A oto ich odpowiedz, ktora wyjasnia wszystko:

"Drogi Kibicu,

Oznacza to, że w tej chwili tylko takie bilety są dostępne dla Pana."

I wszystko jasne


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Znaczy co wszystko jasne? bo widze ze dali Ci standardowa odpowiedz jaka daje sie zawsze w obs klienta.

Sa takie bilety jakie Pan widzi... Nie aplikowalem na zadna ukraine wiec nie wiem po co mam takie dostepne.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Myślę, że to była ironia wink

A swoją drogą to nie wiem czy media nie powinny się na poważnie zająć tym tematem, bo sposób w jaki ten ich zajebisty system przydziela różnym osobom zupełnie różne bilety do kupienia (zamiast każdemu to samo i kto pierwszy ten lepszy) jest co najmniej dziwny...


Kompletnie nie umiem zrozumieć na jakiej zasadzie w 99% przypadków mam możliwość kupna biletów na różne mecze Grupy D (w tym wielokrotnie mecze gospodarza Ukrainy!, a nigdy w życiu nie uświadczyłem tam jakiegokolwiek biletu np. na Grupę B (której mecze są na Ukrainie).

Dalej skoro niby system przydzielając bilety bierze pod uwagę to co ktoś już na danym koncie do tej pory wylosował/nie wylosował to z jakiej racji raz trafiła mi się możliwość kupna biletu na półfinał w Warszawie, skoro w pierwszej turze na tym koncie wylosowałem już "Venue Series - Knockout Stage - Warsaw", czyli coś w czego skład wchodzi właśnie wspominany półfinał...

I takich przykładów możnaby jeszcze mnożyć i mnożyć...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
A tak, nie doczytalem tego laugh
'czyli kurwa jak ktos zalozyl 100 kont to teraz jescze dostaje wieksza ilosc ofert na zakup dodatkowych biletow a reszta ma grupowe mecze na Ukrainie. Zajebisty system.'

Jeden wielki burdel, nie zdziwilbym sie gdyby sie okazalo ze ukraincy ktorzy aplikowli na mecze na Ukrainie maja opcje kupna biletow tylko w Polsce..

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
U mnie standardowo tylko dwie możliwości kupna na Ukrainę.

Może UEFA chce wspomagać turystykę w obu krajach członkowskich? laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
W koncu jakies wyjasnienie:

"Drogi Kibicu,

Na platformie odsprzedaży widzi Pan takie same bilety jak wszyscy inni kibice, są to zawsze bilety odsprzedawane przez kibiców.
Jeśli zaś chodzi o bilety oferowane na podstawie listy oczekujących, to każdy kibic widzi bilety dostępne jeszcze do kupienia tylko na mecz/(e), na który/(e) aplikował w marcu."

Wiedzieliscie cos wczesniej o tej liscie oczekujacych?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Ja wybralem w marcu mecze: 1, 10, 17, 26, 30, 31
Mial ktos moze mozliwosc zakupu tych biletow na platformie odsprzedazy? Tylko teraz jeszce jeden problem. Ja aplikowalem wszedzie na 3 kategorie to teraz tez moge kupic tylko na 3? Jak sie pojawi bilet na wybrany przezemnie mecz ale innej kategori to juz go nie moge kupic?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mecz 29: ZW25 - ZW27 (półfinał) Donetsk, obecny do wziecia jest

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
czemu nie w Polsce wrrrrr

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mecz 27: IC - IID (ćwierćfinał) Donetsk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
szkoda tylko ze Donieck tak daleko

Cholo #4998898 29/10/2011 00:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
szybko poszły

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, $-man, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,630 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1