Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#49945 17/12/2003 21:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
To wyglada troche tak, jak w "truman show" - "ten ekran ma wieksza ogladalnosc niz sam program"
Teraz jest podobnie, jakby tak zliczyc ile razy jest klikane "odswiez"...

Bonus: Unibet
#49946 17/12/2003 21:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
nawet mi na maila nie odpisali a wyslalem juz 2 co to ma byc??????

#49947 17/12/2003 21:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
o, działa....

#49948 17/12/2003 21:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
ale się w*******iłem z tym expektem, cyrk jak sam s****ysyn, 3 dni poprawiać 'coś' w oprogramowaniu?? czy oni tam na commodore pracują??

#49949 17/12/2003 21:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
W tej chwili chwilowo działa...ale kupony z wczoraj nie rozliczone...

#49950 17/12/2003 21:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
jest odpisali cos takiego
Witamy Serdecznie,

Przez caly czas trwaja prace, niestety nie mamy nowych informacji ponad ta, ktora jest dostepna na stronie www.expekt.com [expekt.com]

Wesolych Swiat!
Support
Expekt.com Ltd

Jezeli ma Pani/Pan jakies pytania, prosze je przeslac na adres [email][email protected][/email] z ID gracza (6-cio lub 7-mio cyfrowy numer) otrzymany podczas rejestracji.
Nasz support jest do Panstwa dyspozycji codziennie od 09:00 - 20:00.

#49951 17/12/2003 21:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Latający:
[qb]W tej chwili chwilowo działa...ale kupony z wczoraj nie rozliczone...[/qb]
Kurde mi niedziała jest cały czas jak było cały dzień...

#49952 17/12/2003 21:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
to tak jak u mnie!!1

#49953 17/12/2003 21:58
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Raz działa a raz nie działa - tylko trzeba dobrze trafić...na Borussię mają 1.50, Unibet tylko 1.42

#49954 17/12/2003 21:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
jrest dziala wowo

#49955 17/12/2003 21:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Latający:
[qb]Raz działa a raz nie działa - tylko trzeba dobrze trafić...na Borussię mają 1.50, Unibet tylko 1.42[/qb]
Odświerzam 30 razy na sekunde i pupa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#49956 17/12/2003 21:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Co do obstawiania trzeba się spieszyć...zaraz znowu pewnie padnie.

#49957 17/12/2003 22:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5
już działa tylko jeszcze kasy nie zaksięgowali na odpowiednich kontach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#49958 17/12/2003 22:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49959 17/12/2003 22:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
Działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ino kasy od wygranych kuponów ni ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49960 17/12/2003 22:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
W chwili obecnej działa....
tylko kurna niezaliczyli mi jeszce starego kuponu i mam ciągle 10 zł .... jeszca kasa niewpłyneła z wygranego kuponika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Może to i lepiej mniej przegram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#49961 17/12/2003 22:06
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
a ja ich *******e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyplaciles cala kase i czekam kiedy pojawi sie na koncie :/

#49962 17/12/2003 22:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Ale jakichs wielkich zmian na stronie to ja nie widze.....

#49963 17/12/2003 22:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
c***a działa !!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49964 17/12/2003 22:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Thiago:
[qb]a ja ich *******e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyplaciles cala kase i czekam kiedy pojawi sie na koncie :/[/qb]
Twoja sprawa

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1