|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
ATLANTA-N.YORK 1:00
CHARLOT.-CLEVEL 1:30
MIAMI-LA.CLIPP. 1:30
MEMPHIS-HOUSTON 2:00
N.ORLE.-MILWAUK. 2:00
MINNES.-BOSTON 2:00
UTAH-S.ANTONIO 3:00
SEATTLE-PORTLAND 4:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
Witam, tak z rana hcialbym zauwazyc roznice kursowe miedzy Pinnaclesports,a Profesjonalem, i tak:
Memphis - Pinnacle 1.33, Prof 1.6
SAS - Pinnacle 1.4, Prof 1.55
NOH-MIL - Prof NOH 2.06, Pinnacle MIL 2.67
ATL-NYK - Prof ATL 2.06, Pinnacle NYK 2.05
Ja gram najczesciej w Unibecie i tam jeszcze nie ma kursow,a w naziemnych tez nie wiadomo, czy sie na otwarcie nie zmienia.. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
@2.06 na NO ... tyle było wczoraj... otwieram dzisiaj z nadzieja i wielkim optymizmem strone profa i co widze ? A no marne @1.70 ... nędza.
w milenium @1.75 na NO, i po takim kursie zagram ten typ. NO to zespol grajacy radosną koszykówke...przynajmniej takie odnosze wrazenie. U siebie sa naprawde mocni. Ograli miedzy innymi Heat. Kozly to dośc spcyficzny zespol. Gra w kratke, ostatnio 2 zwtciestwa wiec wiadomo na co teraz poraz.
W meczu w Atlancie sklaniałbym sie ku przyjezdnym... ale jakos nie jestem do tego na tyle przekonany, zeby to ruszac.
Blisko byłoby mi do zagrania na Misie oraz odziwo na Minesote... jednak kursy mnie do tego zniechęcają.
Sa @1.50... wrócił Robert i Manu... wydaje mi sie ze SA po dosc długim okresie stabilizacji formy... w koncu znalazlo wlasciwe tory. Moim zdaniem beda teraz grac coraz lepiej. Utah to jeden z zespol, który moze napcus wiele krwi mistrzom, pomimo tego najprawdopodobniej zdecyduje sie zagra na SA w dublu z NO.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Witam! Ja dzis pogram na Lesne wilki i SA podobaja mi sie te mecze, SA wreszczcie chyba zacznie bic wszystkich.Minnestota natomiast ma K.G i to tyle:P Szczerbiak i Davis dzis zagraja??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Seattle - Portland -> under 202 (sportingbet)
Seatlle u siebie: Seattle wygralo 10 spotkan, a przegralo 12. Zdobylo 2289 pkt (srednia na 1 mecz 104 pkt ), a stracilo 2297 pkt (srednia na 1 mecz 104,4 pkt ).
W wygranych spotkaniach rzucali srednio 109,2 pkt , a tracili 101,4 pkt . Kiedy przegrywali to rzucali srednio 99,7 pkt , a tracili 106,9 pkt .
Portland na wyjezdzie: Portland wygralo 4 spotkania, a przegralo 15. Zdobylo 1603 pkt (sredio na 1 mecz 84,3 pkt ), a stracilo 1827 pkt (srednio 96,1 pkt na jeden mecz)
W meczach wygranych zdobywali srednio 92 pkt , a tracili 84,2 pkt . W przegranych rzucali srednio 82,3 pkt, a tracili 99,3 pkt
Kontuzje: Seatlle: Danny Fortson (wystep pod znakiem zapytania), Vladimir Radmanovic (wystep pod znakiem zapytania), Vitaly Potapenko, Rick Brunson
Portland: Darius Miles
Portland na wyjezdzie tylko raz over 202 w przegranym meczu z Phoenix 130-85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Houston +7
Yao może dziś wrócić do gry, więc typek wart ryzyka. Tym bardziej, że Memphis w małej zadyszce. Co prawda Yao mógł grać już wczoraj - chyba że nie chcieli od razy rzucać go do walki z Shaqiem.
Reasumując jak Yao zagra +7 powinno wystarczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Seattle (-7,5) - Portland/1/1,90
Gdzie sie podziala druzyna z zeszlego roku, ktora tak szalal? Niewiadomo, ale widac ze ostatnio zlapali wiatr w zagle. Wygrana z NJ, do ktorego po kuntuzji powrocil juz Vince oraz wygrane z Suns i utah na wyjezdzie robia wrazenie. Z kolei ostatnio gra Portland wola o pomste do nieba. A mecz z NJ w ich wykonaniu (wtedy jeszcze nie gral Vince a to 25% warosci tego zespolu co najmniej) to byla katastrofa. Wogle t bylo zenuajce widowisko. Do tego porzestal dobrze grac jedyny solidny zawodnik tej ekipa Randolph. Rozpeczeni ponaddzwikowcy pwoinni spokojnie ten mecz wygrac a wynik z pierwszego meczu rozegranego w hali blazers mowi sam za siebie 111-99. A tera jeszcze ofensywa Portland szwankuje, bo wczesniej nie byl az tak zle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Witam, tak z rana hcialbym zauwazyc roznice kursowe miedzy Pinnaclesports,a Profesjonalem, i tak:
Memphis - Pinnacle 1.33, Prof 1.6
SAS - Pinnacle 1.4, Prof 1.55
NOH-MIL - Prof NOH 2.06, Pinnacle MIL 2.67
ATL-NYK - Prof ATL 2.06, Pinnacle NYK 2.05
Ja gram najczesciej w Unibecie i tam jeszcze nie ma kursow,a w naziemnych tez nie wiadomo, czy sie na otwarcie nie zmienia.. pozdrawiam Brawo ,to co najwazniejsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
tylko jesli tak robisz to bierz jako guru pinnacle . np w profie sie oplacalo NOH a nie w pinnacle mil .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Witam! Ja dzis pogram na Lesne wilki i SA podobaja mi sie te mecze, SA wreszczcie chyba zacznie bic wszystkich.Minnestota natomiast ma K.G i to tyle:P Szczerbiak i Davis dzis zagraja?? hehe zagra tylko Davis bo Szczerbniak jest oddany za niego do Bostonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137 |
Na dzisiaj na pierwszy rzut oka, mimo wielu meczy nie widzę kompletnie nic do grania. Kursy na "faworytów" zniechęcają do grania, a i niespodzianki wielkiej nie przewiduję. Jeśli już miałbym grać taką(drużynę o wyższym kursie u buków), to najbliżej do Milwaukee albo Bostonu. No i jeszcze typ zasugerowany przez kolegę wyżej czyli +7 handi na Houston, jęsli miałby grać Yao. Tylko kto to przewidzi czy zagra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137 |
Właśnie spojrzałem że w meczu MIL-NO ma nie grać Williams dlatego ten typ również odpada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hmmm, a co myslicie o Cavs (-9,5@2,14 w Betfair)? wystarczy spojrzec na liste kontuzjowanych w Bobcats i typ wydaje sie dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137 |
hmmm, a co myslicie o Cavs (-9,5@2,14 w Betfair)? wystarczy spojrzec na liste kontuzjowanych w Bobcats i typ wydaje sie dobry No niewiem, ja z reguły omijam granie na duże -handi. Ostatnio bodajże na identycznym handi poległo trochę osób w meczu DET-LAL, tylko dlatego że Pistons odpuyścili nieco 4 kwartę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
no, ale CHA to nie LAL z Kobe'im, zreszta zobaczymy za 4 godziny, ja to gram za 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137 |
no, ale CHA to nie LAL z Kobe'im, zreszta zobaczymy za 4 godziny, ja to gram za 3/10 Też prawda. Powodzenia w takim razie. W końcu zagrałem handi na Houston. Zagra Yao czy nie, Memphis ostatnio nie błyszczą, a poza tym mam zamiar obejrzeć ten meczyk więc żeby było ciekawiej lekko postawiłem. Zastanawia mnie jeszcze typ na LAC, z tego co czytałem po różnych forach dużo osób to gra. Clippers ostatnio 5 zwycięstw z rzędu i to z nie byle jakimi drużynami, a Miami mimo powrotu Wade'a nie błysnęło zbytnio wczoraj. W ostatnich 4 sezonach nie licząc lokautu na 9 meczy, aż 6 wygrywało LA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Mozna pokusic sie o over w meczu Atlanta - NY. W ostatnim meczu pomiedzy tymi druzynami rozegranym w Atlancie rzucali bardzo duzo pkt, wiec moze dzisiaj powtoreczka.
Co do meczu Miami - Clippers to wg mnie passa gosci zostanie dzisiaj przerwana. Miami powinno sie na nich sprezyc.
Ponadto San Antonio zlapalo rytm i dzisiaj powinni poradzic sobie z Utah, nawet z handi -6.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|