|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb]To niech dzieci idą już spać, bo mój mecz zaczyna się o 20.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] To już wiemy Kto taki ruch generuje na ich stronie ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
expekt przegina ,juz chyba 3 dzien nie dziala ich strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Oryginalnie wysłał bzium: [qb]The connection was refused when attempting to connect www.expect.com. [ expect.com.] Słusznie Panowie, przeczekać burzę i uruchomić serwis jak dzieci pójdą spać ;-)[/qb] myśle tak samo, wejde na expekt gdzieś koło północy - mam nadzieje że już będzie spokojniej i puszcze zakłady na NBA&NHL
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
no to sie juz nie czepiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
eee, czepiasz się. wszyscy wiedzą o co chodzi a ja walnąłem literówkę bo przepisywałem komunikat firebird'a ręcznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mea culpa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Dobra ja daję sobie spokój na dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Kurcze niemoge wejść na stronke wyskakuje mi ciągle NIE MOŻNA ZNALEŚĆ SERWERA... i taka cała biała strona z informacjami... czyli to co przeważnie jak jest bład strony albo np. niema podłaczenia do neta tylko w tym problem ze inne strony wchodzą ? MOżecie wejsć na expekt.com ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Znowu nie działa...pewnie zbankrutowali i nawet szybko interesu nie potrafią zwinąć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
expekt dziala!!! tylko prosze nie wszycy na raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
heh to nic ze juz nie ma dzisiaj nic do zagrania, cos pojawi sie jutro i pewnie od razu exp padnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał bkaytek: [qb]expekt dziala!!! tylko prosze nie wszycy na raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
heh to nic ze juz nie ma dzisiaj nic do zagrania, cos pojawi sie jutro i pewnie od razu exp padnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Nie działa !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Jakby Expekt zbankrutował, przypomniałby sławny Gang Olsena-chodzi o ich "działania" w ostatniej promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
dzialo przez chwile nawet sie zalogowalem, zdazylem nawet zobaczyc ze kupony nie rozliczone mam i padlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Ale oni se jaja robią jakieś czy jak?...
Przecież to niejest mała firma... Powinni sobie poradzic z tym w pare godzin max a oni odcinają obstawianie na 3 dni to juz przesada ale tak anprawde maja ansze wypowiedziw dupie i mozna sobie pogadac... Postępują ak według mnie to i ja postąpie tak według nich przenosze sie od nowego roku gdzie indziej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129 |
Dzięki wszystkim..posłałem pocztą więc bedzie szło 3,4 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dobra ,ale moze na weekend przeslą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> trzeba coś wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdr.Arys
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik: [qb]Dzięki wszystkim..posłałem pocztą więc bedzie szło 3,4 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dobra ,ale moze na weekend przeslą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> trzeba coś wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdr.Arys[/qb] hehe pograsz sobie jak oni włączą stronke dopiero w drugiej połowie 2004 roku... jeśli wogóle włączą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
No nie to jest już tragiczne !!! Ja odchodze chyba od tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> !!! I co teraz zrobic? Wpłące do jakiegos innego z 50-100!!! Zależy ile wygram w sts'ie
Expekt mnie dobija przetrwam to tak jak baba okres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
oo weszła mi i działa poprawnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
Teraz wszyscy Ci, ktorzy tak psiocza na Expekta powinni, sie cieszyc ze nie zdazyli zagrac Budesligi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najwiecej krzycza Ci co maja u buka ok.100 zl (co za grajki) z 50 zl ktore trzeba wplacic zrobic 100 zl to naprawde wielka sztuka. Przepraszam tych,ktorzy poczuli sie dotknieci,ale zamiast narzekac na expekta, dajcie sobie spokoj z "bukmacherka" i zacznijcie zbierac znaczki. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jest to moj pierwszy post na tym forum a wiec chcialbym wszystkich powitac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Imie - Piotr Miejscowosc - Warszawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W oczekiwaniu na ponowne uruchomienie expekta postanowilem sie zarejestrowac i wreszcie cos napisac.
Od kilku minut zamiast bialej strony z bledem jest
application error
Restart your browser and try again. If this doesn't solve the problem then please contact us.
Kind Regards
Expekt.com Support
bys moze zaraz cos ruszy :rolleyes:
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
Link skopiowany do schowka