Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
#50005 17/12/2003 23:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]To niech dzieci idą już spać, bo mój mecz zaczyna się o 20.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
To już wiemy Kto taki ruch generuje na ich stronie ;P

Bonus: Unibet
#50006 17/12/2003 23:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
expekt przegina ,juz chyba 3 dzien nie dziala ich strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na expekt

#50007 18/12/2003 00:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał bzium:
[qb]The connection was refused when attempting to connect www.expect.com. [expect.com.] Słusznie Panowie, przeczekać burzę i uruchomić serwis jak dzieci pójdą spać ;-)[/qb]
myśle tak samo, wejde na expekt gdzieś koło północy - mam nadzieje że już będzie spokojniej i puszcze zakłady na NBA&NHL

#50008 18/12/2003 00:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
no to sie juz nie czepiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#50009 18/12/2003 00:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
eee, czepiasz się. wszyscy wiedzą o co chodzi a ja walnąłem literówkę bo przepisywałem komunikat firebird'a ręcznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mea culpa

#50010 18/12/2003 00:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Dobra ja daję sobie spokój na dziś

#50011 18/12/2003 01:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Kurcze niemoge wejść na stronke wyskakuje mi ciągle NIE MOŻNA ZNALEŚĆ SERWERA... i taka cała biała strona z informacjami... czyli to co przeważnie jak jest bład strony albo np. niema podłaczenia do neta tylko w tym problem ze inne strony wchodzą ?
MOżecie wejsć na expekt.com ?

#50012 18/12/2003 01:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Znowu nie działa...pewnie zbankrutowali i nawet szybko interesu nie potrafią zwinąć...

#50013 18/12/2003 01:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
expekt dziala!!! tylko prosze nie wszycy na raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

heh to nic ze juz nie ma dzisiaj nic do zagrania,
cos pojawi sie jutro i pewnie od razu exp padnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#50014 18/12/2003 01:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]expekt dziala!!! tylko prosze nie wszycy na raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

heh to nic ze juz nie ma dzisiaj nic do zagrania,
cos pojawi sie jutro i pewnie od razu exp padnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Nie działa !!

#50015 18/12/2003 01:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Jakby Expekt zbankrutował, przypomniałby sławny Gang Olsena-chodzi o ich "działania" w ostatniej promocji.

#50016 18/12/2003 01:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
dzialo przez chwile nawet sie zalogowalem, zdazylem nawet zobaczyc ze kupony nie rozliczone mam i padlo

#50017 18/12/2003 01:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Ale oni se jaja robią jakieś czy jak?...

Przecież to niejest mała firma...
Powinni sobie poradzic z tym w pare godzin max
a oni odcinają obstawianie na 3 dni to juz przesada ale tak anprawde maja ansze wypowiedziw dupie i mozna sobie pogadac...
Postępują ak według mnie to i ja postąpie tak według nich przenosze sie od nowego roku gdzie indziej...

#50018 18/12/2003 01:50
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
A
member
member
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
Dzięki wszystkim..posłałem pocztą więc bedzie szło 3,4 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dobra ,ale moze na weekend przeslą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> trzeba coś wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdr.Arys

#50019 18/12/2003 01:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik:
[qb]Dzięki wszystkim..posłałem pocztą więc bedzie szło 3,4 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dobra ,ale moze na weekend przeslą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> trzeba coś wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdr.Arys[/qb]
hehe pograsz sobie jak oni włączą stronke dopiero w drugiej połowie 2004 roku... jeśli wogóle włączą...

#50020 18/12/2003 01:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
No nie to jest już tragiczne !!!
Ja odchodze chyba od tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> !!!
I co teraz zrobic?
Wpłące do jakiegos innego z 50-100!!!
Zależy ile wygram w sts'ie

Expekt mnie dobija przetrwam to tak jak baba okres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50021 18/12/2003 01:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
oo weszła mi i działa poprawnie...

#50022 18/12/2003 02:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Teraz wszyscy Ci, ktorzy tak psiocza na Expekta powinni, sie cieszyc ze nie zdazyli zagrac Budesligi.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Najwiecej krzycza Ci co maja u buka ok.100 zl (co za grajki) z 50 zl ktore trzeba wplacic zrobic 100 zl to naprawde wielka sztuka.
Przepraszam tych,ktorzy poczuli sie dotknieci,ale zamiast narzekac na expekta, dajcie sobie spokoj z "bukmacherka" i zacznijcie zbierac znaczki.
Pozdrawiam

#50023 18/12/2003 02:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jest to moj pierwszy post na tym forum a wiec chcialbym wszystkich powitac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Imie - Piotr
Miejscowosc - Warszawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W oczekiwaniu na ponowne uruchomienie expekta postanowilem sie zarejestrowac i wreszcie cos napisac.

Od kilku minut zamiast bialej strony z bledem jest

application error

Restart your browser and try again.
If this doesn't solve the problem then please contact us.

Kind Regards

Expekt.com Support

bys moze zaraz cos ruszy :rolleyes:

Pozdrawiam

#50024 18/12/2003 02:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
DZIAŁA!!!!! jejejeje

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1