|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
U mnie niestety też cały czas to samo... z ciekawszych zjawisk to wczoraj wieczorem przez kilka minut były dostępne bilety dla osób niepełnosprawnych na 2 mecze w Poznaniu. Pewnie po meczu Lech - Legia kogoś przeraził stan murawy na stadionie i zrezygnował z biletów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366 |
Sprawdźcie konta, u mnie znów pojawiły się bilety na mecze w Poznaniu i Wrocławiu. [img] http://imageshack.us/photo/my-images/46/uefam.png/[/img] Ciekawe tylko jak to się ma do ich regulaminu ( maksymalnie 4 bilety na jeden mecz, tylko jedna kategoria cenowa ). Czyli jak już mam po 4 bilety na oba mecze to nie mogę kupować ? To dlaczego znów mam możliwość ich kupna ? W meilach też pisali, że bilety będą sprzedawać tylko do 30.10.2011r. [img] http://imageshack.us/photo/my-images/100/listn.png/[/img] Oby tylko bilety na czas przed meczami dostarczyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
A próbował ktoś płacić kartą DEBETOWĄ za bilety?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
 7  24 Ta sprzedaż to są kurwa kpiny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
-error]  7  24 Ta sprzedaż to są kurwa kpiny juz mam wyje...ne na to przegladanie moich pieciu kont na mame tate, zone, tesciową i siebie bo tylko ukraine moge kupić , mam na to wyjeb,,,ne, nie wiem jakim cudem niektóre chłopki maja mozliwosc kupienia w PL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
sprzedawal ktos bilety przez portal UEFA? ile idzie ten zwrot na kartę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Widze ze cwiercfinaly na Kijów zniknęły oraz półfinały na donieck. na 5 kontach wyswietla mi sie teraz: poniedziałek 11 czerwca 18:00 - 18:00 M7 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 7: D3 - D4 Regulamin Donbass Arena - Donetsk (U) Kategoria 1 - 480,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł piątek 15 czerwca 20:45 - 20:45 M16 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 16: UKR - D3 Regulamin Donbass Arena - Donetsk (U) Kategoria 1 - 480,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M23 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 23: D4 - UKR Regulamin Donbass Arena - Donetsk (U) Kategoria 1 - 480,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł sobota 23 czerwca 20:45 - 20:45 M27 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 27: IC - IID (ćwierćfinał) Regulamin Donbass Arena - Donetsk (U) Kategoria 1 - 600,00zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366 |
sprzedawal ktos bilety przez portal UEFA? ile idzie ten zwrot na kartę ? Pieniądze za sprzedane bilety zostaną przelane na kartę kredytową w ciągu 7 dni od momentu sprzedaży biletow. http://pl.ifaqticketing.uefa.com/uefaeuro2012/questions/144-ticket-resale-platformJeśli to nie tajemnica to jakie bilety masz zamiar sprzedać/sprzedałeś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Dostępne w tej chwili na UEFA wtorek 12 czerwca 20:45 Mecz 10: POL - A3 Regulamin National Stadium Warsaw Kategoria 1 - 480,00zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
7,16,23 Donetsk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Currently too many people are trying to access the UEFA EURO 2012 ticket portal
This graphic gives you an estimation of how long you will have to wait: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A były, były, ale spierdoliły i został nieśmiertelny mecz nr 11 i jeszcze pare innych ukraińskich...  Następna wyjątkowa okazja zdobycia biletu na mecz Polski (tfu, PZPN) pewnie za jakieś 2 miesiące, 18 dni, 5 godzin i 37 sekund 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nieśmiertelny to oczywiście mecz nr 7, nie 11.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Mecz 26: IB - IIA (ćwierćfinał) Gdansk
dostepne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Nic, zero ... nawet Doniecka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
[T]-error, my chyba jesteśmy w tej samej grupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
to ja przyłanczam sie do grupy  w tej chwili zadnych dostepnych biletów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nie dziwcie się, że nic nie macie bo te bilety co się pojawiają są w ilości sztuk maksymalnie kilku (a czasami nawet w ilości sztuk - jeden) i znikają góra w kilka minut.
Po prostu kto pierwszy ten lepszy...
P.S. Też nie mam w tej chwili żadnych biletów dostępnych, ale zaręczam, że gdybyśmy wszyscy zalogowali się dokładnie o tej 18:14 to każdy z nas miałby dostępny do kupienia ten ćwierćfinał w Gdańsku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja myślę, że gdybyśmy się wszyscy zalogowali to... nikt by nie miał tych biletów. Bo system by się przeciążył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Tomo, logowałem się o 18:17 wg mojego laptopa i nawet ćwierć biletu nie mogłem kupić Albo tak szybko poszły, albo coś źle zaznaczyłem podczas rejestracji, że nie widzę tych biletów, co inni 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|