Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
U mnie niestety też cały czas to samo... z ciekawszych zjawisk to wczoraj wieczorem przez kilka minut były dostępne bilety dla osób niepełnosprawnych na 2 mecze w Poznaniu.

Pewnie po meczu Lech - Legia kogoś przeraził stan murawy na stadionie i zrezygnował z biletów wink

Bonus: Unibet
tomo #5006636 01/11/2011 21:26
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
Sprawdźcie konta, u mnie znów pojawiły się bilety na mecze w Poznaniu i Wrocławiu.

[img]http://imageshack.us/photo/my-images/46/uefam.png/[/img]

Ciekawe tylko jak to się ma do ich regulaminu ( maksymalnie 4 bilety na jeden mecz, tylko jedna kategoria cenowa ). Czyli jak już mam po 4 bilety na oba mecze to nie mogę kupować ? To dlaczego znów mam możliwość ich kupna ?

W meilach też pisali, że bilety będą sprzedawać tylko do 30.10.2011r.

[img]http://imageshack.us/photo/my-images/100/listn.png/[/img]

Oby tylko bilety na czas przed meczami dostarczyli tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A próbował ktoś płacić kartą DEBETOWĄ za bilety?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
puke 7 puke 24

Ta sprzedaż to są kurwa kpiny

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by [T
-error]puke 7 puke 24

Ta sprzedaż to są kurwa kpiny

juz mam wyje...ne na to przegladanie moich pieciu kont na mame tate, zone, tesciową i siebie bo tylko ukraine moge kupić , mam na to wyjeb,,,ne, nie wiem jakim cudem niektóre chłopki maja mozliwosc kupienia w PL.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
sprzedawal ktos bilety przez portal UEFA? ile idzie ten zwrot na kartę ?

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Widze ze cwiercfinaly na Kijów zniknęły oraz półfinały na donieck. na 5 kontach wyswietla mi sie teraz:
poniedziałek 11 czerwca 18:00 - 18:00 M7 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 7: D3 - D4
Regulamin
Donbass Arena - Donetsk (U) Kategoria 1 - 480,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł
piątek 15 czerwca 20:45 - 20:45 M16 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 16: UKR - D3
Regulamin
Donbass Arena - Donetsk (U) Kategoria 1 - 480,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M23 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 23: D4 - UKR
Regulamin
Donbass Arena - Donetsk (U) Kategoria 1 - 480,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł
sobota 23 czerwca 20:45 - 20:45 M27 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 27: IC - IID (ćwierćfinał)
Regulamin
Donbass Arena - Donetsk (U) Kategoria 1 - 600,00zł

barciu #5034305 16/11/2011 20:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 366
Originally Posted by barciu
sprzedawal ktos bilety przez portal UEFA? ile idzie ten zwrot na kartę ?

Quote
Pieniądze za sprzedane bilety zostaną przelane na kartę kredytową w ciągu 7 dni od momentu sprzedaży biletow.

http://pl.ifaqticketing.uefa.com/uefaeuro2012/questions/144-ticket-resale-platform


Jeśli to nie tajemnica to jakie bilety masz zamiar sprzedać/sprzedałeś ?

_nowy_ #5034558 16/11/2011 23:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dostępne w tej chwili na UEFA shocked kopara

wtorek 12 czerwca 20:45

Mecz 10: POL - A3
Regulamin National Stadium Warsaw Kategoria 1 - 480,00zł

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
7,16,23 Donetsk laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Currently too many people are trying to access the UEFA EURO 2012 ticket portal

This graphic gives you an estimation of how long you will have to wait:

shocked

Goget #5034619 17/11/2011 00:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A były, były, ale spierdoliły i został nieśmiertelny mecz nr 11 i jeszcze pare innych ukraińskich... papa

Następna wyjątkowa okazja zdobycia biletu na mecz Polski (tfu, PZPN) pewnie za jakieś 2 miesiące, 18 dni, 5 godzin i 37 sekund laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nieśmiertelny to oczywiście mecz nr 7, nie 11.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Mecz 26: IB - IIA (ćwierćfinał) Gdansk

dostepne..

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Nic, zero ... nawet Doniecka laugh

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
[T]-error, my chyba jesteśmy w tej samej grupie laugh

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
to ja przyłanczam sie do grupy frown
w tej chwili zadnych dostepnych biletów

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nie dziwcie się, że nic nie macie bo te bilety co się pojawiają są w ilości sztuk maksymalnie kilku (a czasami nawet w ilości sztuk - jeden) i znikają góra w kilka minut.

Po prostu kto pierwszy ten lepszy...


P.S. Też nie mam w tej chwili żadnych biletów dostępnych, ale zaręczam, że gdybyśmy wszyscy zalogowali się dokładnie o tej 18:14 to każdy z nas miałby dostępny do kupienia ten ćwierćfinał w Gdańsku.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja myślę, że gdybyśmy się wszyscy zalogowali to... nikt by nie miał tych biletów.
Bo system by się przeciążył grin

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Tomo, logowałem się o 18:17 wg mojego laptopa i nawet ćwierć biletu nie mogłem kupić smile
Albo tak szybko poszły, albo coś źle zaznaczyłem podczas rejestracji, że nie widzę tych biletów, co inni smirk

Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, rymoholik, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,575 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1