Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 22 1 2 13 14 15 16 17 21 22
Piostar #4992025 24/10/2011 21:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931


do więzienia !

Bonus: Unibet
Piostar #4994234 26/10/2011 15:46
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488

NanekHKS #4994303 26/10/2011 17:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #4994341 26/10/2011 18:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117109,10536581,LKS_gra_coraz_lepiej__ale_kibicow_mniej_niz_w_pierwszej.html?bo=1 kopara

ŁKS gra coraz lepiej, ale kibiców mniej niż w pierwszej lidze. Właściciel klubu: - Nie mogę tego zrozumieć, piłkarzom jest przykro

Nie bede zabieral glosu bo jestem nieobiektywny ale to zjawisko obserwuje nawet wsrod swoich znajomych zza miedzy juz od jakiegos czasu smirk

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Dynamo w Dortmundzie w 13tyś.

Piostar #4994710 26/10/2011 22:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Inzaghi, wywołałeś mnie do tablicy swoim postem.
Nie chce w żaden sposób usprawiedliwiać frekwencji na piłkarskim ŁKS-ie.
Frekwencja na ostatnim meczu z Mistrzem Polski, po wygranych derbach nie powala na kolana bodajże 3,800.
Wpływ na to na pewno ma zamknięcie trybuny głównej a jak wiesz po takiej sytuacji wybór jest jeden - Galera, a to jest problem dla wielu ludzi - tych z trybuny. A to trzeba stać cały mecz, a to śpiewać, wiesz jak jest.
Jedna alternatywa jaka jest to ta nowa ''trybuna'' za bramką, ale kto tam raz poszedł to więcej nie pójdzie bo kompletnie nic nie widać.
Do tego na pewno dochodzi stadion - ruina.

Chociaż tak jak mówię te 5 tysięcy na ile jest dopuszczony stadion powinien być zapełniony zawsze.

Pozdro piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
AKCJA : PACZKA DLA RUMUNA !

Przed nadchodzącym meczem z rumunami zostanie przeprowadzona zbiórka darów.
Zbiórka rzeczy najpotrzebniejszych a zarazem jak nauczył nas wyjazd do Bukaresztu najpopularniejszych wśród mieszkańców tego kraju.

W specjalnie wyznaczonych punktach będziemy prowadzili zbiórkę:
- drobnych monet
- zapalniczek
- czerstwego pieczywa
- kosmetyków
- starego, używanego obuwia itp.

Wszystkie zebrane dary będą odpowiednio podzielone i rozdysponowane pomiędzy zarząd klubu - z bukaresztu, jak również zostaną one wysłane do rumuńskiej policji oraz firmy ochroniarskiej "zabezpieczającej" mecz pomiędzy rapidem a Legią Warszawa.


(źródło - forum Legii)

laugh laugh

Bzyku #4998741 28/10/2011 23:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
@Bzyku

Poczytaj opinie ekip przyjezdnych jak sa traktowane na Legii i jak sprawdzane i z zalem stwierdzam ze tak samo confused
Takze wiesz prawo Kalego dziala ...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by ultra1978
A sztandary macie na 11listopada bo to uroczysta chwila kiedy władzę w Polsce przejął Piłsudski pod czerwonym sztandarem swojej partii PPS. Po 92 latach w Polsce dziwne czasy skrajna prawica świętuje i manifestuje 11 listopada de facto czas triumfu lewicowców a skrajna lewica usiłuje ich zatrzymać. Jaja jak balony.

większej głupoty chyba nie czytałem na tym forum.

Próba przyklejenia Marszałkowi etykietki "cżłowieka lewicy" jest zwykłym manipulanctwem, gdyż lewicowość - jakkolwiek by ją nie pojmować mało interesowała Marszałka. Dla niego najważniejsza była wolność Polski i jej niezależność w Europie.

To że Piłsudski należał do PPS i walczył o dobro robotników nie uprawnia nikogo do nazywania Piłsudskiego człowiekiem lewicy, chyba że tak jak obecnie jedni politolodzy nazywają PiS radykalną prawicą a drudzy lewicą społeczną. Ale nikt, nie powie, że PiS to odłam SLD.

Także nie pierdol głupot bo to co piszesz to zwykły bełkot. Piłsudski był Wielkim Polakiem. Mój pradziadek był u niego Ułanem i jestem z tego powodu dumny.

zaraz się okaże że był komunistą i bolszewikiem według twoich wypaczonych wizji.




Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Inzaghi78
@Bzyku

Poczytaj opinie ekip przyjezdnych jak sa traktowane na Legii i jak sprawdzane i z zalem stwierdzam ze tak samo confused
Takze wiesz prawo Kalego dziala ...

Pojebało ? shocked

Człowieku czy na Legii ktoś kazał ci ściągać buty i wpuszczał po 5 osób na parę minut ? czy wpuszczano was przez kołowroty czy przez jakąś boczną bramę jak kibiców Legii w Bukareszcie ?

czy kazano wam wyrzucać kanapki klucze od mieszkań, monety, dziewczynom kosmetyki szminki ? czy ktoś próbował wam drzeć flagi i łamać kijki ok machajek ?


Piostar #4998946 29/10/2011 00:33
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
kazano wam ściągać spodnie i paradowaliście w samych bokserkach jak nie to nie pierdol głupot

Legia #4999034 29/10/2011 00:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Legia
kazano wam ściągać spodnie i paradowaliście w samych bokserkach jak nie to nie pierdol głupot

Po pierwsze to mam zal do sluzb porzadkowych a nie to klubu ale widze ze obiektywny kibic Legii to jak YETI grin

Po drugie to Ty nie pierd.... glupot jak gowno wiesz albo najpierw sie upewnij u starszych kolegow mad

Famy krążące nt. idiotycznych działań bohaterskiej ochrony niestety sprawdziły się. Polecenie zdejmowania butów, rozbieranie do gołej klaty, czy cofanie osób, które wyglądają na nietrzeźwych (alkomat nie działał i nie można było tego udowodnić!!!), to skandal. Zachowanie ubeka Błędowskiego, którego kol. tow. Walter obsadził w roli naczelnego specjalisty od bezpieczeństwa, czyli sprawiania fanom jak największych problemów, aż skoda komentować. Jak to się ma panowie Legioniści do waszych apelów w obronie uciśnionych fanów Legii w Bukareszcie, czy Moskwie, skoro sami, jako działacze robicie to samo, a może nawet i odstawiacie większe szopki?! Moralność Kalego, hipokryzja, czy może zwykłe skurwysyństwo?! Na skutek widzimisię tow. Błędowskiego bramy nie przekroczyły flagi "Warszawa" ("bo prowokować będzie miejscowych"), "ŚP. Troll" ("niezwiązana z meczem") oraz "Awanturnicy" ("nawołuje do agresji - zakazana") ! Ochroniarzom zachciało się też rozkręcać głośniki stanowiące element nagłośnienia poprawiającego jakość dopingu! Podejrzewano, że w środku znajdować mogą się niebezpieczne przedmioty typu race, granaty, szable, czy bomba atomowa. Sprzęt wyjazdu więc nie zalicza, gdyż nikt nie chciał ryzykować jego zniszczenia. Po przekroczeniu wrót słynnego już "Guantanamo" i wejściu na trybuny oczom ukazuje się ładny obiekt z bardzo dobrą widocznością.

Piostar #4999064 29/10/2011 01:13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
co można się spodziewać po Błędowskim to wiem doskonale. Przez niego mieliśmy sporo atrakcji w Kopenhadze. On zarządził żeby nam nie sprzedawali biletów.

Odopowiednio instruuje on drużyny goszczące nas jak mają się z nami obchodzić - straszą Wilnem i "radzą" powziąć jak najostrzejsze środki ostrożności i bezpieczeństwa.

Parę dni przed Legią był MU w Bukareszcie i Anglicy nie byli tłoczeni przed boczną bramą kilka godzin. Nie byli wpuszczani po 5 osób które były od stóp do głów niemal rozbierane i inwigiliowane tak że nawet musieli pozbywać się monet.

Więc bądxmy obiektywnie POLAKÓW potraktowano tam jak gówno.


Piostar #4999114 29/10/2011 01:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
Na Śląsku już race i niestety kary muszą być. frown

Piostar #4999127 29/10/2011 01:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Zamknąć stadion i zakaz wyjazdowy dla Lechistów piwo

Piostar #4999130 29/10/2011 01:35
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
4 mecze i 50.000 dla pzpn

Legia #4999672 29/10/2011 05:02
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Legia
.


większej głupoty chyba nie czytałem na tym forum.

Próba przyklejenia Marszałkowi etykietki "cżłowieka lewicy" jest zwykłym manipulanctwem, gdyż lewicowość - jakkolwiek by ją nie pojmować mało interesowała Marszałka. Dla niego najważniejsza była wolność Polski i jej niezależność w Europie.

To że Piłsudski należał do PPS i walczył o dobro robotników nie uprawnia nikogo do nazywania Piłsudskiego człowiekiem lewicy, chyba że tak jak obecnie jedni politolodzy nazywają PiS radykalną prawicą a drudzy lewicą społeczną. Ale nikt, nie powie, że PiS to odłam SLD.

Także nie pierdol głupot bo to co piszesz to zwykły bełkot. Piłsudski był Wielkim Polakiem. Mój pradziadek był u niego Ułanem i jestem z tego powodu dumny.

zaraz się okaże że był komunistą i bolszewikiem według twoich wypaczonych wizji.
Ładnie wam w tym "Tóskobusie" z Gazety Polskiej przeprali mózgi. Po pierwsze to twoje gadanie to zwykły bełkot bez znajomości suchych faktów i prawdy historycznej czyli zwykłe pierdolenie o Marzenie nie będąc wogóle w temacie. Po drugie tak mało marszałka lewicowość interesowała że był w CKR PPS, redaktorem "Robotnika" i na zjazdach międzynarodówki socjalistycznej razem z Leninem, Różą Luksemburg i Piechonowem które się odbywały pod czerwonym sztandarem w Paryżu. Gdyby go jak to piszesz lewicowość nie interesowała to by nie jechał tam. Na dodatek zwalczał po objęciu władzy ND czyli Narodową Demokrację jak tylko mógł. Nie mówiąc o tym że całą ONR która teraz pięknie maszeruje na 11listopada pozamykał w obozie koncentracyjnym w Berezie Kartuskiej.
Tak ważna była dla niego niezależność w Europie że w 1919r zamiast kosić od Niemców Szczecin, Wrocław, cały Dolny i Górny Śląsk do Polski kiedy u nich trwała prawie komunistyczna rewolucja to szedł na Azję. Zamiast wpierw fabryk i infrastruktury odzyskać dla kraju wolał wschodnie chaty ze słomy i pola. No ale z Magdeburga za darmo nie zwolnili.
Tak PPS to nie jest wcale partia lewicowa a Ikonowicz ich guru to skrajny prawicowy patriota.
Piłsudski nie był komunistą ani bolszewikiem ale był w 100% człowiekiem lewicy tak jak Dmowski był w 100% człowiekiem prawicy, jeśli tego nie rozumiesz to nieźle masz przeprany mózg tzw "kultem marszałka" modnym zwłaszcza wśród prawicowych bohaterów obdarowywanych po wojnie willami przez komunistów. Jak masz jakieś jeszcze pytania chętnie udzielę ci dalszych wskazówek bo pracę licencjacką napisałem o Sanacyjnych Obozach Koncentracyjnych czyli o tam jak w wolnej Polsce marszałka zamykano narodowców razem z komunistami.
PS. Mój pradziadek walczył u cesarza Franciszka Józefa i też jestem z tego dumny.

Piostar #4999698 29/10/2011 07:06
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Dziwnie jest to ,ze sam dobrze tłumaczysz a wyciagasz zły wniosek.

Był lewicowcem ale nie w takim spojrzeniu w jakim dzisiejsi lewacy zyja,tym salonowym - współczesnym.

Nie był kosmopolita,internacjonałem.
Był patriota ktory na pewno uświetnił by swoja osoba ten marsz.

Choć dobrze wiem,ze mnie i pewnie ludzi bliskich moim pogladom umieściłby w Berezie Karutskiej.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
[/quote]
Nie mówiąc o tym że całą ONR która teraz pięknie maszeruje na 11listopada pozamykał w obozie koncentracyjnym w Berezie Kartuskiej.
Tak ważna była dla niego niezależność w Europie że w 1919r zamiast kosić od Niemców Szczecin, Wrocław, cały Dolny i Górny Śląsk do Polski kiedy u nich trwała prawie komunistyczna rewolucja to szedł na Azję.
[/quote]

Siostro, kaftan. Szybko.

Piostar #4999867 29/10/2011 16:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
ultra1978

Przeczytałeś jedną czy dwie książki i zgrywasz politologa i wielkiego znawcę tamtych dziejów.

"Wam kury szczać prowadzić a nie politykę robić"Józeł Piłsudski

Strona 15 z 22 1 2 13 14 15 16 17 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,993 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1