|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
NBA 31.01.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Washington - Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Philadelphia - Phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 New Jersey - Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 New York - LA Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Dallas - Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:00 Sacramento - Denver
- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
ja gram tak pozniej opis teraz suche typy: wash-indiana 2 phila-phoenix 1 new jersey-detroit 2 n.york-la lakers 2 dallas-chicago 1 sacramento-denver under 203
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27 |
Witam Wczoraj uzytkownik "host" udostepnil linka ze strona chinskiej telewizji na ktorej mozna bylo obejrzec mecz. Czy moglbym prosic o podanie na forum adresow telewizji internetowych gdzie mozna ogladac spotkanie NBA na zywo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
najlepiej poszukaj w necie jakiegos program do ogladanie telewizji w internecie: PP stream set, pp live, tv koo i potem mozna ogladac na CCTV5, TV Shangghai i ESPN Sport
ps. nie ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27 |
New York Knicks (4.5) - LA Lakers Typ: Lakers win 7/10
Co yslicie o tym typie. Lakersi najpewniej bardzo zmobilizowani po porazce z Detroit, beda chcieli wygrac ten mecz. Natomiast NY jak wiadomo graja roznie :/ jednak nie maja chyba potencjalu zeby dzis pokanac chlopakow z LA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
New Jersey - Detroit 2 (-5.5) @ 1.90
Co myslicie o tym typie ? Mi się wydaję, że Billups z Hamiltonem powstrzymają dziś Cartera z Kiddem, a co najwazniejsze nie często zdarza się taki mały handicap na Pistonsów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Pomimo tego, że upatruję w Pistons głównego kandydata do tytułu... uważam, że dzisiaj polegną. Netsi przegrali 4 ostatnie spotkania i najwyzszy czas na zwyciestwo. Passa Pistons juz dwucyfrowa. Jak na NBA to bardzo dużo. Nawet Tłuczki mogę mieć slabszy dzien, na takowy licze dzisiaj i to głównie na tym opieram swój typ na na Netsóff @2.45.
Drugim typem są ... Słońca. 2 raz w sezonie ich zagram. Pierwszy raz to wtopa z Sacramento -30 prawie. Zobaczymy, jak im tym razem pójdzie. Typ bardziej przeciw osłabionej Phili, niż na Nasha i te koszulki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Zabielany bez przesady, Netsi bez Kidda i Jeffersona to tak jakby LZS Kozia Wólka podejmował Barcelone, nie wykluczone ze zagrają, ale skoro są na liście kontuzjowanych tzn, ze w pełni sił nie są...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Co do Pxoenix popieream, jeżeli dzisiaj również nie zagra Iverson. W meczu z Orlando jego brak nie wywołał większych konsekwencji, ale już w meczu z Suns jak sie zacznie konkurs rzutów za 3 pkt, to biedny Korver chyba sam nie sprosta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
a co sadzicie o meczu -sacramento-denver? prosze o opinie ja bym stawial 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
mam takie pytanie...
zagralem mecz Miami Heat - Los Angeles Clippers 1 (-4.0) po odjeciu handi wychodzi remis.. co w takim przypadku robi expekt ? gralem ten mecz w systemie ( ale na kartce bo testowalem cos) zna ktos odpowiedz ?
przepraszam za off topic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
mam takie pytanie...
zagralem mecz Miami Heat - Los Angeles Clippers 1 (-4.0) po odjeciu handi wychodzi remis.. co w takim przypadku robi expekt ? gralem ten mecz w systemie ( ale na kartce bo testowalem cos) zna ktos odpowiedz ?
przepraszam za off topic zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
ja dzisiaj gram zdecydowanie zespół słońc który ostatnio poległ w cleveland, miał w sumie mecz wygrany bo prowadził już 17 punktami wtedy Król James zagrał świetną partie i wygrał ze Słońcami, które były dodatkowe osłabione brakiem 3 strzelca R.Bella. Grali koszykówke bardzo skuteczną i dopiero pod koniec 3 kwarty Cavs zaczeli dobrze bronić i skutecznie, dzięki świetnej zmianie.
Mam nadzieje że dzisiaj w Philadelhi nie popełnią tego błędu i wygrają mecz, prawdopodne jest że dzisiaj znowu nie wystąpi Iverson więc zadanie bedzie ułatwione.
Ekipa z Phoenix bardzo mi sie podoba ze wzgledu na duża ilość obwodowych strzleców ( J.Jones,E.House,R.Bell) którzy odrodzili sie przychodząc tutaj.
Stawiam dzisiaj zdecydowanie na gości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
@3.60 na Netsów w BAW... a ja zagrałem za @2.45 LOL
Jezeli Kidd i Jefferson dzisiaj zagrają, a zagrają to Pistons polegnie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Logika wskazuje że Suns wygraja, ale to NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Jutro 13 spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 290 |
Na Nets w BAW jest juz 3.75! Czy jes cos o czym wiedza tylko buki? Dlaczego ktorys z trojki Kidd, Jefferson, Carter mialby nie zagrac? Nie widnieja na zadnej liscie kontuzjowanych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20 |
chcialbym tylko dodac ze Netsi ostatni mecz u siebie przegrali 14 grudnia ;p ale mimo to z Tlokami nie maja szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ojejku,nikt z Tłokami obecnie nie ma szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale to też ludzie i nie wygrają wszystkich meczy,kiedys nadejdzie ten kryzyz,wiec trzeba wynaleźć ekipe z charakterem,która pomoże im to pzregrać,mimo wszelkich kursów,Netsi pasują do tego idealnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Jefferson nie uczestniczył w ostatnim treningu z powodu grypy, a Kidd narzekał na ból w kolanie, nie są to jakieś dolegliwości które nie pozwoliłby im nie zagrać, ale zawsze to może być przyczyną słabszej gry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jak Zabi mówi wtopa Pistons to wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Przed meczem kurs w GB @3.80. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
A jeśli chodzi o sam mecz to wyglądał on tak jak każdy mecz Tłoków. 2 kwarty równo... a potem odjazd. Tylko tym razem gdy Pistons włączyli wyższą przerzutkę... rywal nie został z tyłu... tylko utrzymał sie na powierzchni.
To nie Pistons zagrali słabo, tylko Netsi tak dobrze.
A swoją drogą dobrze sie stało, przynajmniej bedzie mozna zarobić w najblizszym czasie troche na Detroit.
6 porazek...tuz za półmetkiem....hmmm... jak na moje oko rekordu nie bedzie.
Spadam w kime.
Pozdrawiam fanów amerykańskiej koszykówki.
I love This GAME <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S
Billups jest zajebisty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|