01:00 Washington - Indiana 01:00 Washington - Indiana
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#500524 31/01/2006 10:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 31.01.2006


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Washington - Indiana
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:00 Philadelphia - Phoenix
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 New Jersey - Detroit
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 New York - LA Lakers
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Dallas - Chicago
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:00 Sacramento - Denver


- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU

Bonus: Unibet
#500525 31/01/2006 11:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja gram tak pozniej opis teraz suche typy:
wash-indiana 2
phila-phoenix 1
new jersey-detroit 2
n.york-la lakers 2
dallas-chicago 1
sacramento-denver under 203

#500526 31/01/2006 13:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
Witam
Wczoraj uzytkownik "host" udostepnil linka ze strona chinskiej telewizji na ktorej mozna bylo obejrzec mecz.
Czy moglbym prosic o podanie na forum adresow telewizji internetowych gdzie mozna ogladac spotkanie NBA na zywo??

#500527 31/01/2006 13:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
najlepiej poszukaj w necie jakiegos program do ogladanie telewizji w internecie: PP stream set, pp live, tv koo i potem mozna ogladac na CCTV5, TV Shangghai i ESPN Sport

ps. nie ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#500528 31/01/2006 13:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
New York Knicks (4.5) - LA Lakers
Typ:
Lakers win
7/10

Co yslicie o tym typie.
Lakersi najpewniej bardzo zmobilizowani po porazce z Detroit, beda chcieli wygrac ten mecz.
Natomiast NY jak wiadomo graja roznie :/ jednak nie maja chyba potencjalu zeby dzis pokanac chlopakow z LA

#500529 31/01/2006 14:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
New Jersey - Detroit 2 (-5.5) @ 1.90

Co myslicie o tym typie ? Mi się wydaję, że Billups z Hamiltonem powstrzymają dziś Cartera z Kiddem, a co najwazniejsze nie często zdarza się taki mały handicap na Pistonsów.

#500530 31/01/2006 15:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Pomimo tego, że upatruję w Pistons głównego kandydata do tytułu... uważam, że dzisiaj polegną. Netsi przegrali 4 ostatnie spotkania i najwyzszy czas na zwyciestwo. Passa Pistons juz dwucyfrowa. Jak na NBA to bardzo dużo. Nawet Tłuczki mogę mieć slabszy dzien, na takowy licze dzisiaj i to głównie na tym opieram swój typ na na Netsóff @2.45.

Drugim typem są ... Słońca. 2 raz w sezonie ich zagram. Pierwszy raz to wtopa z Sacramento -30 prawie. Zobaczymy, jak im tym razem pójdzie. Typ bardziej przeciw osłabionej Phili, niż na Nasha i te koszulki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#500531 31/01/2006 16:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Zabielany bez przesady, Netsi bez Kidda i Jeffersona to tak jakby LZS Kozia Wólka podejmował Barcelone, nie wykluczone ze zagrają, ale skoro są na liście kontuzjowanych tzn, ze w pełni sił nie są...

#500532 31/01/2006 16:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Co do Pxoenix popieream, jeżeli dzisiaj również nie zagra Iverson. W meczu z Orlando jego brak nie wywołał większych konsekwencji, ale już w meczu z Suns jak sie zacznie konkurs rzutów za 3 pkt, to biedny Korver chyba sam nie sprosta...

#500533 31/01/2006 17:53
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
a co sadzicie o meczu -sacramento-denver? prosze o opinie ja bym stawial 2

#500534 31/01/2006 19:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
mam takie pytanie...

zagralem mecz Miami Heat - Los Angeles Clippers 1 (-4.0) po odjeciu handi wychodzi remis.. co w takim przypadku robi expekt ? gralem ten mecz w systemie ( ale na kartce bo testowalem cos) zna ktos odpowiedz ?

przepraszam za off topic

#500535 31/01/2006 19:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
mam takie pytanie...

zagralem mecz Miami Heat - Los Angeles Clippers 1 (-4.0) po odjeciu handi wychodzi remis.. co w takim przypadku robi expekt ? gralem ten mecz w systemie ( ale na kartce bo testowalem cos) zna ktos odpowiedz ?

przepraszam za off topic

zwrot

#500536 31/01/2006 19:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
ja dzisiaj gram zdecydowanie zespół słońc który ostatnio poległ w cleveland, miał w sumie mecz wygrany bo prowadził już 17 punktami wtedy Król James zagrał świetną partie i wygrał ze Słońcami, które były dodatkowe osłabione brakiem 3 strzelca R.Bella. Grali koszykówke bardzo skuteczną i dopiero pod koniec 3 kwarty Cavs zaczeli dobrze bronić i skutecznie, dzięki świetnej zmianie.

Mam nadzieje że dzisiaj w Philadelhi nie popełnią tego błędu i wygrają mecz, prawdopodne jest że dzisiaj znowu nie wystąpi Iverson więc zadanie bedzie ułatwione.

Ekipa z Phoenix bardzo mi sie podoba ze wzgledu na duża ilość obwodowych strzleców ( J.Jones,E.House,R.Bell) którzy odrodzili sie przychodząc tutaj.

Stawiam dzisiaj zdecydowanie na gości.

#500537 31/01/2006 21:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
@3.60 na Netsów w BAW... a ja zagrałem za @2.45 LOL

Jezeli Kidd i Jefferson dzisiaj zagrają, a zagrają to Pistons polegnie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Logika wskazuje że Suns wygraja, ale to NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Jutro 13 spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#500538 31/01/2006 22:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 290
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 290
Na Nets w BAW jest juz 3.75! Czy jes cos o czym wiedza tylko buki? Dlaczego ktorys z trojki Kidd, Jefferson, Carter mialby nie zagrac? Nie widnieja na zadnej liscie kontuzjowanych...

#500539 31/01/2006 22:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
chcialbym tylko dodac ze Netsi ostatni mecz u siebie przegrali 14 grudnia ;p ale mimo to z Tlokami nie maja szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#500540 31/01/2006 22:43
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ojejku,nikt z Tłokami obecnie nie ma szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale to też ludzie i nie wygrają wszystkich meczy,kiedys nadejdzie ten kryzyz,wiec trzeba wynaleźć ekipe z charakterem,która pomoże im to pzregrać,mimo wszelkich kursów,Netsi pasują do tego idealnie...

#500541 31/01/2006 22:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Jefferson nie uczestniczył w ostatnim treningu z powodu grypy, a Kidd narzekał na ból w kolanie, nie są to jakieś dolegliwości które nie pozwoliłby im nie zagrać, ale zawsze to może być przyczyną słabszej gry...

#500542 01/02/2006 02:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Jak Zabi mówi wtopa Pistons to wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Przed meczem kurs w GB @3.80. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

A jeśli chodzi o sam mecz to wyglądał on tak jak każdy mecz Tłoków. 2 kwarty równo... a potem odjazd. Tylko tym razem gdy Pistons włączyli wyższą przerzutkę... rywal nie został z tyłu... tylko utrzymał sie na powierzchni.

To nie Pistons zagrali słabo, tylko Netsi tak dobrze.

A swoją drogą dobrze sie stało, przynajmniej bedzie mozna zarobić w najblizszym czasie troche na Detroit.

6 porazek...tuz za półmetkiem....hmmm... jak na moje oko rekordu nie bedzie.

Spadam w kime.

Pozdrawiam fanów amerykańskiej koszykówki.

I love This GAME <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S

Billups jest zajebisty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, rafal08, burbon, forty), 672 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1