Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
Może ktoś chciałby się wybrać w przyszłym tygodniu do Wiednia?
Posiadam bilety autokarowe dla dwóch osób - wyjazd 11go z Katowic i powrót tam 14go, a nie będę mógł się jednak wybrać.
Bilety kupiłem jeszcze w lipcu w promocji, więc oddam chętnie za w miarę symboliczną kwotę.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
member
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
Witam! No,no Sylwester W Egipcie,to jest coś.U nas ziąb,a tam cieplutko.Powodzenia.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382

Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
Witam:)
Planuje spedzic Sylwka w Zakopanem. Doradzi ktos jaki osrodek wybrac i czy wogole oplaca sie tam spedzic ten czas. Poprosze o opinie.
pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Originally Posted by Ozi
Witam:)
Planuje spedzic Sylwka w Zakopanem. Doradzi ktos jaki osrodek wybrac i czy wogole oplaca sie tam spedzic ten czas. Poprosze o opinie.
pozdrawiam

Również interesuje mnie ta opcja smile

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
to Panowie śpieszcie się ,dużo kwater już w tym momencie będzie zajętych, ja polecam dwa miejsca jeżeli interesują was prywatne kwatery smile Arkady bardzo blisko Krupówek ,sam osobiście byłem i muszę przyznać było ok smile moi znajomi którym poleciłem też byli zadowoleni, następnie świetny apartament który znajduje się bardzo blisko stoku i z tego co widzę termin sylwestrowy mają jeszcze wolny smile ( http://www.comfortzakopane.pl/apartament-turkusowy ) tutaj już do krupówek troszkę dalej ok 5-6km ale również godny polecenia.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
Arkady widze do ogarniecia jest:) szkoda ze cennika nie ma ale jutro sie wszystko dowiem... Dzieki za rady. piwo
Jezeli ma ktos jakies osrodki do polecenia to chetnie wyslucham.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
no Arkady są ok wink w pobliżu można powiedzieć że masz wszystko i na dużu plus dwa kroki na krupówki oraz gubałówke smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
O
Ozi Offline
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
no jednak nie beda to Arkady a szkoda ;/ trzeba poszukac dalej

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
Witam Panowie!

W zeszłym roku byłem w willi znanej w Zakopane.Miejsce godne polecenia,blisko Krupówek.W czwartek wybieram się z żoną do Zakopca,będziemy przebywać w tym pensjonacie:

http://www.brzoza.wzakopanem.pl/4566,galeria.html

Wygląda zachęcająco,po przyjeździe lub w trakcie pobytu dam znać czy miejsce godne polecenia.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Co powiecie na wczasy na raty?! smile

Np. (oferta na Sylwestra)

Egipt, hotel Titanic Beach Aqua Park 5* - all inc.

http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=253273377

Cena za dwie osoby: 4638 zł.

Rata na 10 miesięcy: 538 zł.
Rata na 12 miesięcy: 460 zł.
Rata na 24 miesięcy: 267 zł.

Wiem, że to jakieś dodatkowe koszta, ale tak jest w przypadku każdego produktu, kupowanego na raty.. Bo prawdziwych rat 0% nie ma (koszta są wrzucane w cenę..)

Co o tym myślicie?

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Originally Posted by Ozi
no jednak nie beda to Arkady a szkoda ;/ trzeba poszukac dalej

nie ma już miejsc na Sylwka ?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Panowie, co myślicie o wczasach na raty..? Ciekaw jestem opinii..

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
zapłata za wczasy na raty to bardzo dobre rozwiazanie, zwłaszcza dla atrakcyjniejszych, dłuzszych i drozszych wyjazdów
mi bardzo podoba sie ten pomysł, a skoro masz możliwości rozłożyć zapłate na kilka częsci to myslę, że beda chetni

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Mam możliwość, idzie to przez Lukas Bank, koszta nie są bardzo duże.

Zakładając wczasy co roku, można sobie ten koszt rozłożyć na 10 miesięcy, w następnym sezonie znów jazda smile

Minus dla mnie jest taki, że zainteresowana osoba musiałaby mieszkać w moim zasięgu.. Papierki trzeba podpisać w mojej obecności.

Czekam na dalsze opinie.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
wwwujek: masz coś może ciekawego dla parki na snowboard (początek stycznia, 8-10 dni) Szwajcaria/ Austria/ Francja. Najlepiej bus. Łażę po tych biurach i nic doradzić nie umieję wink

Dzięki

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
nie chce zabierac klientow ale moze cos znajdziesz tutaj:
snowcamp.pl
snowshow.pl
gringo.pl

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Dzięki fajne inicjatywy, mi jednak chodzi o trochę inny standard i jak na złość terminy nie pasują. Z pewnością jednak komuś z forum może się przydać !

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1