|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 592 |
Może ktoś chciałby się wybrać w przyszłym tygodniu do Wiednia? Posiadam bilety autokarowe dla dwóch osób - wyjazd 11go z Katowic i powrót tam 14go, a nie będę mógł się jednak wybrać. Bilety kupiłem jeszcze w lipcu w promocji, więc oddam chętnie za w miarę symboliczną kwotę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 110 |
Witam! No,no Sylwester W Egipcie,to jest coś.U nas ziąb,a tam cieplutko.Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301 |
Witam:) Planuje spedzic Sylwka w Zakopanem. Doradzi ktos jaki osrodek wybrac i czy wogole oplaca sie tam spedzic ten czas. Poprosze o opinie. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Witam:) Planuje spedzic Sylwka w Zakopanem. Doradzi ktos jaki osrodek wybrac i czy wogole oplaca sie tam spedzic ten czas. Poprosze o opinie. pozdrawiam Również interesuje mnie ta opcja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
to Panowie śpieszcie się ,dużo kwater już w tym momencie będzie zajętych, ja polecam dwa miejsca jeżeli interesują was prywatne kwatery  Arkady bardzo blisko Krupówek ,sam osobiście byłem i muszę przyznać było ok  moi znajomi którym poleciłem też byli zadowoleni, następnie świetny apartament który znajduje się bardzo blisko stoku i z tego co widzę termin sylwestrowy mają jeszcze wolny  ( http://www.comfortzakopane.pl/apartament-turkusowy ) tutaj już do krupówek troszkę dalej ok 5-6km ale również godny polecenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301 |
Arkady widze do ogarniecia jest:) szkoda ze cennika nie ma ale jutro sie wszystko dowiem... Dzieki za rady. Jezeli ma ktos jakies osrodki do polecenia to chetnie wyslucham.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
no Arkady są ok  w pobliżu można powiedzieć że masz wszystko i na dużu plus dwa kroki na krupówki oraz gubałówke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301 |
no jednak nie beda to Arkady a szkoda ;/ trzeba poszukac dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Witam Panowie!
W zeszłym roku byłem w willi znanej w Zakopane.Miejsce godne polecenia,blisko Krupówek.W czwartek wybieram się z żoną do Zakopca,będziemy przebywać w tym pensjonacie:
http://www.brzoza.wzakopanem.pl/4566,galeria.html
Wygląda zachęcająco,po przyjeździe lub w trakcie pobytu dam znać czy miejsce godne polecenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Co powiecie na wczasy na raty?!  Np. (oferta na Sylwestra) Egipt, hotel Titanic Beach Aqua Park 5* - all inc. http://ibe01.merlinx.pl/agent/5323/travel/?st=CMP&ca=A&cmpid=253273377Cena za dwie osoby: 4638 zł. Rata na 10 miesięcy: 538 zł. Rata na 12 miesięcy: 460 zł. Rata na 24 miesięcy: 267 zł. Wiem, że to jakieś dodatkowe koszta, ale tak jest w przypadku każdego produktu, kupowanego na raty.. Bo prawdziwych rat 0% nie ma (koszta są wrzucane w cenę..) Co o tym myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
no jednak nie beda to Arkady a szkoda ;/ trzeba poszukac dalej nie ma już miejsc na Sylwka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie, co myślicie o wczasach na raty..? Ciekaw jestem opinii..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
zapłata za wczasy na raty to bardzo dobre rozwiazanie, zwłaszcza dla atrakcyjniejszych, dłuzszych i drozszych wyjazdów mi bardzo podoba sie ten pomysł, a skoro masz możliwości rozłożyć zapłate na kilka częsci to myslę, że beda chetni
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Mam możliwość, idzie to przez Lukas Bank, koszta nie są bardzo duże. Zakładając wczasy co roku, można sobie ten koszt rozłożyć na 10 miesięcy, w następnym sezonie znów jazda  Minus dla mnie jest taki, że zainteresowana osoba musiałaby mieszkać w moim zasięgu.. Papierki trzeba podpisać w mojej obecności. Czekam na dalsze opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
wwwujek: masz coś może ciekawego dla parki na snowboard (początek stycznia, 8-10 dni) Szwajcaria/ Austria/ Francja. Najlepiej bus. Łażę po tych biurach i nic doradzić nie umieję  Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
nie chce zabierac klientow ale moze cos znajdziesz tutaj: snowcamp.pl snowshow.pl gringo.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Dzięki fajne inicjatywy, mi jednak chodzi o trochę inny standard i jak na złość terminy nie pasują. Z pewnością jednak komuś z forum może się przydać !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|