uke:"> uke:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#50125 19/12/2003 03:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
no i c***a działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Bonus: Unibet
#50126 19/12/2003 03:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nawet przez nie dzialajaca strone kasy nie mozna wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#50127 19/12/2003 03:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
może ktoś leci w najbliższych dniach na Malte?? to niech im ode mnie prześle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#50128 19/12/2003 03:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co się tak łudzicie 'frajerzy' - daliscie się wyruchać expektowi na tej promocji.
W żadne techniczne problemy nie wierzę - w końcu FISKUS upomniał się o swoje. Dosć że NIC nie wypłacicie z expektu to jeszcze będziecie mieć gosci ze skarbówki na karku.

what do You EXPECT from expekt ?????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50129 19/12/2003 03:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
żeby Gamebookers miało polską wersje językową, oraz konto w Polsce, to bym się ani chwili nie zastanawiał, tylko *******nął tego Expekta w pizdu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#50130 19/12/2003 03:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Napisałem im aby podali nowy termin bo my gracze musimy czyms zyc np nadzieja.

#50131 19/12/2003 03:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5
Quote
Oryginalnie wysłał cezi:
[qb]moze trzeba ich poinformowac ze jest juz po 23[/qb]
nie no nie.... moim zdaniem bez sensu jest umieszczas jakakolwiek godzine na stronie i robic wszystkim nadzieje. Zreszta komunikat na expekt.com to "as soon as possible" a to nie jest rownoznaczne z "do godz. 23.00 CET" info na expekt.pl chyba pomylili sie w tlumaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Dobra trzeba skonczyc z tym czekaniem.... byleby w weekend ruszyli

#50132 19/12/2003 03:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Venus, napisałeś tego posta w nadziei że w końcu ktoś cię będzie chciał z****ć i od c***ów nawyzywać, więc masz:

C***u *******ony, shut da fuck up and fuck yourself frajerze

#50133 19/12/2003 03:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
H U J bombki strzelił gwiazdki nie bedzie

#50134 19/12/2003 03:09
Dołączył: Apr 2003
Posty: 457
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 457
A prawda jest taka ze przyszli do nich kolesie i powiedzieli:

"Dziędobry kontrola legalności oprogramowania."

I zonk... no i mamy odpowiedz dlaczego to nie dziala. Ziomki siedza i staraja sie jaknajszybciej przeinstalowac te swoje wszystkie softwary i sraja po gaciach.... hehe lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50135 19/12/2003 03:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 139
tak trochę z innej beczki - jak miło się czyta informacje z mBanku o planowanej przerwie konserwacyjnej......

nocą i ok 3 godzin.......

echhhhh.

#50136 19/12/2003 03:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
Quote
Oryginalnie wysłał cage:
[qb]Coz, kazdy jest juz chyba zmeczony niekonczacymi sie zapowiedzami "ze za godzinke,dwie strona ruszy". Sytuacja trwa juz ponad 3 dni, i jest to zdecydowanie nienormalne zwazywszy na to ze glowna zaleta netowego buka jest dostepnosc 24h/dobe.
Dziwi mnie troche aura tajemniczosci i brak blizszych informacji o awarii (bo w upgrade softu juz nikt nie wierzy - instalacja tomcata na ktorym stoi exp + j2see (zeby chodzila jsp) + dump bazy danych to max 3 godziny roboty).
Wplywa to zdecydowanie na zmiejszenie zaufania do tej firmy (skoro nie mowia, to musialo sie stac cos w powaznego).
Co do wyplaty to kase wyplacaja (wyplacaja zlecona we wtorek rano, dzis juz na koncie - suma raczej wieksza bo ponad tysiac zl).
Ja poczekam jeszcze 2 dni. Mam nadzieje ze wszystko wroci do normy. Jesli tak sie nie stanie, to dam sobie spokoj z tym bukiem.[/qb]
Gdy przestaly chodzic vouchery napisalem do nich maila z pytaniem kiedy zaczna dzialac... cos przed 20 pazdziernikiem napisali mi ze beda dzialac po 25 pazdzierniku. No spoko nie sklamali bo po 25 pazdzierniku bedzie caly czas, ale raczej wiecie o co mi chodzi...
Sa cos bardzo tajemniczy jesli chodzi o awarie, chyba musialo spotkac ich cos nie milego czym nie chca sie pochwalic graczom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50137 19/12/2003 03:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Jest napisane ze spodziewaja sie udostepnic system do 23.
Ja spodziewalem sie ze dzisiaj wygra Celtic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , sami rozumiecie.

#50138 19/12/2003 03:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#50139 19/12/2003 03:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Blaster:
[qb]Venus, napisałeś tego posta w nadziei że w końcu ktoś cię będzie chciał z****ć i od c***ów nawyzywać, więc masz:

C***u *******ony, shut da fuck up and fuck yourself frajerze[/qb]
Jeszcze zobaczymy kto ma rację - żeby tak olewać napaloną klientelę z Polski, ale rozumiem expekt. Czekają tylko na zaksięgowanie kasy na koncie, bo większosć płaci kartą. Ta cała historia o sofcie to tylko zasłona dymna. W końcu nadeszła ta chwila - GOODBYE lovely expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#50140 19/12/2003 03:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jestes tu chyba tylko po to aby w****ic ludzi?
Idz lepiej spac

#50141 19/12/2003 03:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
przegladam poczte a tam:
Ang.Premier League 10
NHL 1

akumulatory
Ang.Premier League 1 x 2
Sob 20/12/03 15:55 Fulham - Chelsea 4.40 3.50 1.75
Sob 20/12/03 15:55 Blackburn - Aston Villa 1.90 3.25 4.05
Sob 20/12/03 15:55 Wolverhampton - Liverpool 3.95 3.50 1.85
Sob 20/12/03 15:55 Everton - Leicester 1.70 3.55 4.75
Sob 20/12/03 15:55 Bolton - Arsenal 5.35 3.60 1.61
Sob 20/12/03 15:55 Birmingham - Middlesbrough 2.25 3.10 3.20
Sob 20/12/03 15:55 Charlton - Newcastle 2.85 3.30 2.35
Nie 21/12/03 13:25 Southampton - Portsmouth 1.83 3.20 4.35
Nie 21/12/03 17:00 Tottenham - Manchester U. 5.35 3.60 1.61
Pon 22/12/03 20:55 Manchester C - Leeds 1.95 3.40 3.60
NHL 1 x 2
Czw 18/12/03 03:25 Colorado - Minnesota 1.70 4.00 4.00
www.expekt.com [expekt.com] &#0124; [email][email protected]<br[/email] />i wy na to???

#50142 19/12/2003 03:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To teraz przyszlo?

#50143 19/12/2003 03:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Dziwne ja nic nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#50144 19/12/2003 03:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
18 grudzień 2003
godz 03.01

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1