|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Włoszki skasowały Japonki środkiem. 25 pkt na razie dwie środkowe łącznie  Japonki mają 3 panny >1,80m, w tym jedna ich środkowa ma 1,75m  Eh, przed meczem byłem odporny na ten pęd na Skośne, ale na live po @2,50 już uległem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver jaki filozof  Każdy dzień zaskakuje na nowo. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Korver jaki filozof  Każdy dzień zaskakuje na nowo.  a zycie jest jak rwaca rzeka .. Czewe rowniez pobieram - co do Wawy ? powodzenia agr1 ale 'nie widzi mnie sie to'
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ja under 185,5 w Warszawie. co jak co ale 5 setów to mi się za bardzo nie widzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Wyniki nieco zaskakujące, ale wyciągnąć wnioski i jutro na pełnej ku***. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Czewe rowniez pobieram - co do Wawy ? powodzenia agr1 ale 'nie widzi mnie sie to' Znaczy, ze dojdzie do 5.00? Bylo juz przed chwile w pinnku. Wiec jeszcze kto wie. A co do samego meczu, to po takim kursie az grzech byloby nie sprobowac Wawki u siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no - chodzilo mi o to, ze nie sadze zeby doszlo do 5.00
dokladnie, dzis podgladniete, ciut obejrzane - na jutro czlowiek bedzie juz na tyle madry, zeby cos 'dzialac'
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no - chodzilo mi o to, ze nie sadze zeby doszlo do 5.00
dokladnie, dzis podgladniete, ciut obejrzane - na jutro czlowiek bedzie juz na tyle madry, zeby cos 'dzialac' Bo jutro też jest dzień... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no - chodzilo mi o to, ze nie sadze zeby doszlo do 5.00
dokladnie, dzis podgladniete, ciut obejrzane - na jutro czlowiek bedzie juz na tyle madry, zeby cos 'dzialac' Bo jutro też jest dzień...  jeszcze dzis cale popoludnie  i polskie NHL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
no - chodzilo mi o to, ze nie sadze zeby doszlo do 5.00
dokladnie, dzis podgladniete, ciut obejrzane - na jutro czlowiek bedzie juz na tyle madry, zeby cos 'dzialac' Bo jutro też jest dzień...  jeszcze dzis cale popoludnie  i polskie NHL  Tzn Polska LIGA HANLDARZY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
a cos ciekawego dzisiaj z Polskiej Ligi Handlarzy?;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
oglądałem dzisiaj Japonia - Włochy i Japonki nie pokazały nic ciekawego, traciły seriami punkty... nie oglądałem spotkania Argentyna - Dominikana, ale widzę że była niespodzianka  pytanie brzmi: na ile oceniacie szanse ugrania seta przez Argentyne jutro z Japonią?  Arg+2,5 w okolicach @2 wygląda całkiem interesująco..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
oglądałem dzisiaj Japonia - Włochy i Japonki nie pokazały nic ciekawego, traciły seriami punkty... nie oglądałem spotkania Argentyna - Dominikana, ale widzę że była niespodzianka  pytanie brzmi: na ile oceniacie szanse ugrania seta przez Argentyne jutro z Japonią?  Arg+2,5 w okolicach @2 wygląda całkiem interesująco.. no u Japonek wyraźnie brakuje ataku kończącego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Korver ogladales dzis cos z PS? wez no skrobnij w dwoch zdaniach wrazenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie wydawajcie wyroków po jednym spotkaniu. Japonki jako gospodynie jutro mogą zagrać zupełnie odmienne spotkanie. Argentynki wykorzystały słabość Dominikanek, głównie w przyjęciu. Jak Argentynki poradzą sobie z presją publiki? W WGP z chyba słabszymi na tamtą chwilę Polkami nie dawały sobie rady i w końcówkach setów dawały rywalkom odjechać.
Ja bym tutaj nie prorokował i nawet 3-0 Japonek mnie nie zdziwi jutro, ale dla jasności - nic nie gram i to tylko moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver ogladales dzis cos z PS? wez no skrobnij w dwoch zdaniach wrazenia  Oglądałem jednocześnie BRA - USA i JPN - ITA, a z pozostałych spotkań czytałem tylko sprawozdania... Sen wygrał tym razem z bukmacherką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
I nic odkrywczego nie napiszę  USA bierze puchar, 'kontuzjowana' Hooker grała co chciała. Włoszki zaskoczyły Japonki grą w obronie + dodatkowo nieskuteczność Samurajek w ataku. Tak w kilku słowach mogę to określić. Jutro nie przewiduję niespodzianek, wygrane faworytów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
ok 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|