|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jezeli o 03.01 to musimy jeszcze poczekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74 |
dopiero teraz odczytalem poczte,pracuje w terenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
tak to jest jak sie sanepid dorwie... a ponoc i pirackiego WinAmpa u nich znalezli i jest dym. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 557 |
ja jak im wysylam maila( [email protected]) to dostaje zawsze to ;; Witamy Serdecznie, Przez caly czas trwaja prace, niestety nie mamy nowych informacji ponad ta, ktora jest dostepna na stronie www.expekt.com [ expekt.com] Wesolych Swiat! Support Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moze zamiast do polskiego supportu napisalo by sie do tych glownych szefunciow. Moze oni cos konkretniejszego odpisza
|
|
|
Link skopiowany do schowka