|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie pomużcie założyłem sobie konto w inteligo i jak dalej działać aby obstawiać sobie z chaty u bukmacherów pomocy bo jestem w tych sprawach zielony. Czekam na szybką odpowiedz Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
zarejestruj się u jakiegoś netowego buka, przelej kase ze swojego konta na konto buka i wio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 101 |
Oryginalnie wysłał Brayan1: [qb]I TO WSZYSTKO?[/qb] Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
najlepiej wejdź na stronke jakiegoś buka intrnetowego tego który Cię interesuje (Expekt, GB, Unibet czy innego), zarejestruj się, dowiedz się czy mają jakieś promocje dla nowych klientów (bo można czasaem jakieś bonusy dostać), przelej forse na ich konto (u niektórych buków trzeba wysłać zeskanowane niektóre dokumenty więc przeczytaj dokładnie co należy zrobić przy rejestracji u danego buka aby uaktywnić swoje konto), czekaj aż kase zaksięują na Twoim koncie i można zacząć grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - dane dotyczące konta i przelewów są podane na stronie buka
|
|
|
Link skopiowany do schowka