02:00 Miami - Cleveland 02:00 Miami - Cleveland
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#501846 02/02/2006 10:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 02.02.2006


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Miami - Cleveland
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 Golden State - San Antonio


- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU

Bonus: Unibet
#501847 02/02/2006 13:31
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3
Miami - Cleveland 1
Moim zdaniem Miami, ktore jest u sibie bardzo mocne poradzi sobie z Clevelend, ktorzy mimo tego ze graja bardzo dobrze a LeBron notuje niesamowite statysktyki (np. triple-double przeciwko Nets) to sa slabi na wyjazdach (10-12) a Miami jak wyzej pisałem jest u siebie mocne i Cavs raczej nie dadza rady ekipie z Florydy
GS Warriors - SA Spurs 2
San Antonio to mistrzowska ekipa, ich gra jest nudna lecz skuteczna. GSW to dobry zespoł z wysokimi aspiracjami na play-offs ale wydaje mi sie ze z Spurs nie wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#501848 02/02/2006 16:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 27
Dzis najpewniejszy wydae sie typ:

Miami - Cleveland over 198.5

Oba zespoly maja swietnych strzelcow, a w swoich meczach czesto przekraczaja bariere 100 pkt

#501849 02/02/2006 17:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
Dzisiaj tylko 2 mecze ale może to i lepiej bo można je poddać wnikliwej analizie. Tyle że kursy zarówno na Miami jak i SA odstraszające... Dlatego zastanawiam się nad -hc na Miami, choć dosyć wysokie, Cleveland może być wyczerpane po wczorajszej przeprawie z Nets i powinni przegrać, pytanie tylko jak wysoko. Z tego samego powodu over dla mnie wcale nie taki pewny. Co do drugiego meczu narazie nie mam pomysłu i chyba zagram po prostu na SA.

#501850 02/02/2006 18:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Sadzę,że moja druzyna dzis wygra z Cavaliers,ale niezbyt wysoko.
Idealną predykcją wydaje mi się:
Miami 1-12inc po kursie 2,10 (WHill).

Niezłym typem jest też under.
Jedni bedą starali sie powstrzyamć LeBrona,drudzy Wade'a - wyjdzie z tego "sieczka w trumnie" i chyba żadna z ekip nie przekroczy setki.

Piszecie ,że druzyna odczuwac moze zmeczenie,bo wczoraj grała ciezki mecz.
To jest NBA,a nie PLK,o zmeczeniu nie ma mowy:-)

#501851 02/02/2006 18:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
Masz rację, pospieszyłem się trochę z tym zmęczeniem. Na pewno jakiś wpływ na ich grę będzie miało ale niewielkie. Pzo analizie dokładnej wyszło mi że Cliv ostatnio zbyt dobrze gra żeby stawiać przeciwko nim takie duże handi. nawet jeśli grają z Miami na ich parkiecie, a przecież już raz wtym sezonie właśnie w ich hali z nimi wygrali. Dlatego coraz bardziej mi się podoba handi plusowe a w drugim meczu zastanawiam się nad -.

#501852 02/02/2006 18:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
Znów się pospieszyłem ale już się poprawiam. Cliv wygrali w tym sezonie z Miami ale u siebie.

#501853 02/02/2006 19:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
A mi sie tam dzis podoba SA nawet z troche wysokim handi. Co jak co, ale GS swoje szalencze akcje i seryjne rzuty za 3 z nieprzygotowanych pozycjhi to przeciwko takim kunktatorom moga sobie gdzies wlozyc. JAk nie potrafisz bronic to z SA tez nie pograsz. Spodziewam sie systematycznego punktowania druzyny GS a tej wczesniej czy pozniej przyjdzie slabszy moment. Zreszta to, ze w tym seoznie gdy sie spotkaly oba teamy, po 3 kwartach wynik brzmial (podkresle 3ech) 95-62 (33pkt!) nie moze byc przypadkiem.

#501854 02/02/2006 20:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Dzis jest skromna oferta - tylko 2 meczyki, a wiec granie jest troche na sile. Pierwszym moim pomyslem bylo zagrac grubiej ML na Miami i San Antonio. Przegladajac jednak amerykanskie stronki zauwazylem, ze procentowo nie sa az tak duzymi faworytami. Moze wiec lepiej zagrac za mniejsza stawke dubelek z dodatnim handi na underdogow? Co o tym myslicie?

#501855 03/02/2006 00:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
No więc ja ostatecznie zagrałem dubel z handi, ale na Cavs + i SA -.

#501856 03/02/2006 00:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam

Dzis obowiazuje haslo "kto chlop z jajami stawia na Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) niby o zmeczeniu kawalerii nie moze byc mowy ale to przeciez tylko ludzie i jak wiemy ze na wyjazdach nie naleza to poteg ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

#501857 03/02/2006 02:32
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
A mi sie tam dzis podoba SA nawet z troche wysokim handi. Co jak co, ale GS swoje szalencze akcje i seryjne rzuty za 3 z nieprzygotowanych pozycjhi to przeciwko takim kunktatorom moga sobie gdzies wlozyc. JAk nie potrafisz bronic to z SA tez nie pograsz. .

no z tego wynika,że Atlanta i Denver bronią fantastycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#501858 03/02/2006 02:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
wyjatki potwierdzajace regule <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel), 2,236 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,530
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1