Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#501993 02/02/2006 19:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Otoz zwracam sie z uprzejma prosba o pomoc.

Chcialem wyplacic pieniadze z Olimpica na konto bankowe w inteligo:

Czy jest mozliwe wyplacenie na konto inteligo ?
Czy musi byc konto w Euro ?

Pisze te pytania do supportu ale oni nie wiedza o co chodzi .

Aha i musze podac takie dane z konta inteligo:

> Bank Name:
> Bank Address:
> Swift Code:
> IBAN:
> Account number:
> Beneficiary Name:

Czy moglby mi ktos podac adres inteligo oraz nie wiem co to jest to Beneficiary Name.

WWW.THEGREEK.COM [thegreek.com]

Bonus: Unibet
#501994 02/02/2006 20:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Beneficiary Name- zdaje sie ze to twoje imie i nazwiski:)

#501995 02/02/2006 20:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
ok ,odpisali mi jednak na konto w euro musze wyplacic .

A mam pytanie

Jaki IBAN podac konta w Euro ?

#501996 02/02/2006 20:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
OK poradzilem sobie temat do kasacji chyba ze sie komus przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

21 % promo maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hihihihi

#501998 27/03/2006 16:59
Dołączył: May 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 117
Hey

Czy ktoś sie orientuje czy od tego buka można wypłacić na moneybokers więcej niż się wpłaciło?
Dziwnie to brzmi ale słyszałem że zwrot na MB robi sie do wysokości depozytu a resztę na Nettelera

jest ktoś zorientowany?

#501999 28/03/2006 08:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Hey

Czy ktoś sie orientuje czy od tego buka można wypłacić na moneybokers więcej niż się wpłaciło?
Dziwnie to brzmi ale słyszałem że zwrot na MB robi sie do wysokości depozytu a resztę na Nettelera

jest ktoś zorientowany?

najlepiej na przykladzie: a wiec tak..Twoje wplaty to odpowiednio 100$ przez MB i 200$ przez Netelerra. Chcesz wyplacic 400$.
1. Albo wyplacasz 100$ na MB, a reszte na Netelera
2. Albo wyplacasz 200$ na Netelera, a reszte na MB

Przy wyplacie ponizej 100$ i przy skladancyh depozytach z tego przykladu mozesz wyplacic calosc zarowno na MB jak i NT

Natomiast przy wyplacie 100$-200$ calosc mozesz wyplacic na NT, natomiast jesli chcesz na MB to jedynie te 100% wyplacisz, ktore wplacales przez MB, reszta na Neteller

mam madzieje ze w miare jasno napisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#502000 13/04/2006 22:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
prosilbym o odpowiedz na 2 pytania:
1.czy mozna jednoczesnie skorzystac z promocji 21% dla nowych uzytkownikow i biggerbonusa?
2.czy maxymalny bonus za pierwszy depozyt moze wyniesc tylko 250$ (za SBR)?
jakos nie moge sie tego doszukac na stronie.moze bral ktos udzial w tej promocji?

#502001 14/04/2006 05:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Quote
prosilbym o odpowiedz na 2 pytania:
1.czy mozna jednoczesnie skorzystac z promocji 21% dla nowych uzytkownikow i biggerbonusa?
2.czy maxymalny bonus za pierwszy depozyt moze wyniesc tylko 250$ (za SBR)?
jakos nie moge sie tego doszukac na stronie.moze bral ktos udzial w tej promocji?

1. Można, ale jezeli chcesz otrzymac więcej niz 50$
z biggerbonusa zapraszam na priv lub gg 7622231
2. Tylko 250$.

#502002 08/05/2006 14:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Witam,
Orientuje się ktoś czy jest możliwość łączenia zakładów tenisa? Nie wiem czemu ale ten buk kojarzy mi się z Pinnacle, a jak wiadomo w Pinn tenisa grać można tylko na singlach. Chciałbym wpłacić troche siana do Olimpicu bo mają niezłe kursy a i bonus też niczego sobie. Więc jak to jest?

Schranzer

#502003 08/05/2006 15:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
rzeczywiscie tylko single mozna grac, a jesli nie to nie wiem jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#502004 11/05/2006 22:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Widze fajny buk , do tego super bonusik 21%,

Jezeli wplacam np 100$ i dostaje 11 od nich to co tu tzreba i ile razy obrocic aby mozna potem wyplacac spokojnie?
Bo na stronie o promo cos nie za bardzo skumalem..
Z gory dzieki za pomoc

#502005 11/05/2006 22:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
21 dla Ciebie i tego co Cie poleca obrocic musisz 3 razy ,wyplacic to co wplaciles mozesz dopiero po 30 dniach i ta sama droga co wplaciles czyli jesli wplacisz karta to musisz come back na karte ,polecam buka troszke slaba szata graficzna ale da sie przywyczajić.

#502006 12/05/2006 05:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Quote
z biggerbonus sie zapisywales? daja 50 $:)

Jak wygląda ten bonus gdy sie rejestruje z biggerbonusa ?

#502007 12/05/2006 05:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Quote
21 dla Ciebie i tego co Cie poleca obrocic musisz 3 razy ,wyplacic to co wplaciles mozesz dopiero po 30 dniach i ta sama droga co wplaciles czyli jesli wplacisz karta to musisz come back na karte ,polecam buka troszke slaba szata graficzna ale da sie przywyczajić.

Musisz obrócić 4 a nie 3 razy poczatkowy depozyt.
Bardzo szybkie wyplaty na neteller.
Duza oferta na sporty amerykanskie.
Bardzo duze limity na sporty amerykanskie.
Szybko rozliczja zaklady.
Aby otrzymac bonus z biggerbonus musisz wplacic co najmniej
250$. Wtedy otrzymasz 52.5$ initial bonus od Olimpic
(trzeba wyslac maila z prosba o przyznanie bonusa)
oraz 50$ od biggerbonus czyli w sumie 102.5$.
Obrot przy wplacie 250$ to 1000$.
Aby wyplacic trzeba oprocz obrotu odczekac 30 dni od daty depozytu. Jezeli rejestrujac sie podasz referujacego
ty i on otrzymacie po 21% od pierwszego depozytu
(max 250$ + 250$) czyli 500$.
Jezeli ktos chce sie zarejestrowac z mojego numeru zapraszam na priv

#502008 12/05/2006 06:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Bardziej opłacalna jest opcja konta w euro. Wypłacic tez można wcześniej niż po 30 dniach. Buk jest bardzo mocny więc jeśli ktoś chce mogę podać numer referencyjny.

#502009 12/05/2006 06:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Jeszcze tak przy okazji to warto w 1 poście zamiescić link bo nie widać by istniał.

http://www.thegreek.com

#502010 12/05/2006 08:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
21 dla Ciebie i tego co Cie poleca obrocic musisz 3 razy ,wyplacic to co wplaciles mozesz dopiero po 30 dniach i ta sama droga co wplaciles czyli jesli wplacisz karta to musisz come back na karte ,polecam buka troszke slaba szata graficzna ale da sie przywyczajić.

Musisz obrócić 4 a nie 3 razy poczatkowy depozyt.
Bardzo szybkie wyplaty na neteller.
Duza oferta na sporty amerykanskie.
Bardzo duze limity na sporty amerykanskie.
Szybko rozliczja zaklady.
Aby otrzymac bonus z biggerbonus musisz wplacic co najmniej
250$. Wtedy otrzymasz 52.5$ initial bonus od Olimpic
(trzeba wyslac maila z prosba o przyznanie bonusa)
oraz 50$ od biggerbonus czyli w sumie 102.5$.
Obrot przy wplacie 250$ to 1000$.
Aby wyplacic trzeba oprocz obrotu odczekac 30 dni od daty depozytu. Jezeli rejestrujac sie podasz referujacego
ty i on otrzymacie po 21% od pierwszego depozytu
(max 250$ + 250$) czyli 500$.
Jezeli ktos chce sie zarejestrowac z mojego numeru zapraszam na priv

a gdzie jest link do tego biggerbonusa, bo nie moge sie doszukac na ich stronie eh...:(((

"Obrot przy wplacie 250$ to 1000$" - chodzi tu o obrot depozytu czy tego bonusa? czy obojetnie czego byle by byl obrot laczny 1000$? (zeby wyplacic)

aha i jezeli napisze majla i dostane initial bonus to ten biggerbonus bedzie automatycznie dopisany? czy tez majlujemy?

Pozdrawiam

#502011 12/05/2006 08:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Obrot laczny 1000$.
Aby otrzymac bonus z biggerbonus musimy na stronie
biggerbonus wypelnic specjalny formularz. Bonus otrzymasz
max do 48 godz., natomiast bonus z olimpic po wyslaniu
maila dostaniesz dosc szybko max 2-3 godz.

#502012 12/05/2006 10:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Obrot laczny 1000$.
Aby otrzymac bonus z biggerbonus musimy na stronie
biggerbonus wypelnic specjalny formularz. Bonus otrzymasz
max do 48 godz., natomiast bonus z olimpic po wyslaniu
maila dostaniesz dosc szybko max 2-3 godz.

Mozna prosic link do tego biggerbonus?, sorki ale nie moge sie tam doszukac...:-/
te dwa bonusy sa niezalezne? mozna je laczyc ze soba?

#502013 12/05/2006 11:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
http://www.biggerbonus.com/olympicbonus.php
Te dwa bonusy sa niezalezne, bonus z biggerbonus
nie wymaga obrotu.

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1