"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#502014 13/05/2006 21:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
przyzwoity ten olimpic - bonusik w 15 min. i można ciupać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#502015 18/05/2006 08:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
BiggerBonus must receive credit for referral. Please be sure to use Olympic Sportsbook link below and enter "BiggerBonus" into the referral box when signing up. 2. Promo is for new accounts only.

Nie za bardzo rozumiem...moglby ktos to przetlumaczyc? moge to wyplenic jako nowy klient i dostane te 21%+ 50$? czy musi byc polecenie od jakiegos innego klienta (referal)??

#502016 18/05/2006 08:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
musisz się zarejestrować ze specjalnego linku ze strony biggerbonus i podczas rejestracji wpisać referall 'BiggerBonus' następnie musisz zrobić depozyt w olympicu min.250$. Wysyłasz maila do olympicu i dostajesz 21% wartości depozytu free a 50$ dostaniesz do 48godzin, ja dostałem w ciągu 1 dnia.

Stronka biggerbonusa jest też po polsku i jest to tam dokładnie wyjaśnione. Najważniejszy jest specjalny link z tej strony i referral box.

#502017 22/05/2006 12:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Po zalozeniu konta pytaja o Login i haslo
Invalid Username/Password. Please try again

ale jakilogin mam wpisac skoro w rejestracji nie bylo tej rubryki w ogole do wypelnienia?

#502018 22/05/2006 12:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
login masz na mailu to 5 cyferek moze 6 juz teraz a haslo musiales podac.

#502019 22/05/2006 12:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
login masz na mailu to 5 cyferek moze 6 juz teraz a haslo musiales podac.

Dzieki za odp....majla dostalem w...spamie...dlatego niemoglem sie doszukac, login to ten PIN, dobrze wiedziec, w koncu sie zalogowalem uff......

#502020 23/05/2006 09:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
musisz się zarejestrować ze specjalnego linku ze strony biggerbonus i podczas rejestracji wpisać referall 'BiggerBonus' następnie musisz zrobić depozyt w olympicu min.250$. Wysyłasz maila do olympicu i dostajesz 21% wartości depozytu free a 50$ dostaniesz do 48godzin, ja dostałem w ciągu 1 dnia.

Stronka biggerbonusa jest też po polsku i jest to tam dokładnie wyjaśnione. Najważniejszy jest specjalny link z tej strony i referral box.

OK< mam juz caly bonus, czy aby wyplacic musze obrocic tylko depozyt 4 razy, obojetnie jaki kurs? bo nie wiem czy dobrze zrozumialem...

Pozdro

#502021 23/05/2006 09:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
czy dobrze rozumie ze bonusa nie mozna wyplacic przez 30 dni?:)

#502022 23/05/2006 20:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Z tego co mi wiadomo niemozna nic wypłacac przez 30 dni.
Ogolnie nie stawiaja na tzw Bonus Hunters.
Ja tam jestem z buka niezadowolony kursy na American sport takie sobie no i bardzo mnie denerwuje system amerykanski kursów.
Do pinnacle czy chociaz Hollywood duzo mu brakuje.

#502023 23/05/2006 21:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
kursy mozna przestawic na decimal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />gdzies w opcjach to jest tylko nie pamietam gdzie

#502024 24/05/2006 07:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
OK< mam juz caly bonus, czy aby wyplacic musze obrocic tylko depozyt 4 razy, obojetnie jaki kurs? bo nie wiem czy dobrze zrozumialem...

Pozdro

#502025 24/05/2006 12:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
Co do wypłat na neteller to normalnie opłata 15$, bezpłatnie jeżeli spełnisz 3 warunki:
1.wpłaciłeś netellerem
2.w ciągu ostatnich 14 dni nic nie wypłacałeś
3.konto było otwarte i aktywne przez ostatnie 30 dni

Jeżeli nawet skorzystało się z promocji 21% sign uo albo 11% reload to w rulebook nie ma słowa że nie można wypłacać przez 30 dni. Są tylko wymagania odnośnie obrotu - w sportsbook 4 razy kwota depozytu

#502026 24/05/2006 14:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Co do wypłat na neteller to normalnie opłata 15$, bezpłatnie jeżeli spełnisz 3 warunki:
1.wpłaciłeś netellerem
2.w ciągu ostatnich 14 dni nic nie wypłacałeś
3.konto było otwarte i aktywne przez ostatnie 30 dni

Jeżeli nawet skorzystało się z promocji 21% sign uo albo 11% reload to w rulebook nie ma słowa że nie można wypłacać przez 30 dni. Są tylko wymagania odnośnie obrotu - w sportsbook 4 razy kwota depozytu

Nic tez nie pisza po jakich kursach czyli rozumiem ze po dowlonych?

#502027 24/05/2006 18:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
mam jeszcze pytanie czy tzreba 250 obrocic 4 razy czy mozna raz np 1000? chodzi o laczny obrot 100 czy tzreba 4 razy obracac?????

#502028 24/05/2006 18:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
łączny obrót - czterokrotna wartość depozytu

np. depozyt 250$
bonus 52.50$ sign up + 50$ biggerbonus

wymagany obrót 1000$
nie ma ograniczenia co do kursu

#502029 24/05/2006 18:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Quote
Co do wypłat na neteller to normalnie opłata 15$, bezpłatnie jeżeli spełnisz 3 warunki:
1.wpłaciłeś netellerem
2.w ciągu ostatnich 14 dni nic nie wypłacałeś
3.konto było otwarte i aktywne przez ostatnie 30 dni

Jeżeli nawet skorzystało się z promocji 21% sign uo albo 11% reload to w rulebook nie ma słowa że nie można wypłacać przez 30 dni. Są tylko wymagania odnośnie obrotu - w sportsbook 4 razy kwota depozytu

Trzeba czytac dokladnie bonus rules a tam napisane:

"Accounts are only eligible for bonuses if no withdrawal has been made within the previous 30 days."

#502030 24/05/2006 20:24
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
ten warunek dotyczy reload bonus 11% a jeżeli chodzi o sign up 21% to jest to nielogicznie sformułowane

#502031 24/05/2006 21:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
a czy mozna wyplacic depozyt na neteller (raz obrozilem go ) i obracac sobie tylko bonusem...? czy to nie jest mozliwe?

#502032 25/05/2006 06:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Quote
a czy mozna wyplacic depozyt na neteller (raz obrozilem go ) i obracac sobie tylko bonusem...? czy to nie jest mozliwe?

Nie ma takiej mozliwości bez straty bonusa.
Wpłacasz 250$ otrzymujesz 52.5$ bonusu to musisz obrocic
4x250$=1000$ i odczekac 30 dni od daty depozytu. Jezeli nie
spelnisz choc jednego z tych warunkow tracisz bonus.
We wczesniejszych postach te 30 dni byly kwestionowane,
ale support olimpica potwierdzil ze sa konieczne.
Ogolnie buk bardzo pewny, bardzo szybkie wyplaty na
neteller, duza oferta na sporty amerykanskie i bardzo
duze limity na nie, ale dosc duza prowizja.
Ocena A+ na SBR w pelni zasluzona
Ja go polecam

#502033 25/05/2006 07:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
Odnośnie obrotu to jeżeli otrzymało się 50$ od biggerbonusa to w przypadku depozytu 250$ wymagany obrót wynosi - 1200$, taką informację dostałem od supportu. Dzisiaj albo jutro zlecę wypłatę i wtedy zobaczymy czy odejmą mi te 52.50$.

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, Lukasz111, betowiec, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,619 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1