Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 22 1 2 16 17 18 19 20 21 22
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Marcel
kibice Polonii kibicujący Groclinowi pfff laugh
Ciekawe czy też cię tak to śmieszy jak w Gdańsku i Lublinie kibicują Olimpii Poznań, Polonii Gdańsk albo Spartakusowi Szarawola ;p Zresztą mało brakło a wóz Drzymały by przed Oporowską zaparkował gdyby nie hipoteka. Ciekawe czy wtedy też byś się tak śmiał bo przez te 20 dni między umową o fuzji a jej zerwaniem to Śląsk był już z Groclinem ;p

Ultra.
Zacznijmy od tego,że obecną Lechię od podstaw utworzyło stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk i nie gra ona na żadnej licencji klubu,które to wymieniłeś. Natomiast jeśli chodzi o Spartakus Szarawola, to oficjalnie jest przyznane,że nasza zgoda jak i przyjaciele z Lublina są kibicami Motoru dopingującymi klub na licencji Spartakusa. Więc nie wyszła Ci ta riposta. Poza tym we Wrocławiu nikt nie chciał się zgodzić na to by klub występował na licencji innego klubu (tutaj mam na myśli Groclin) więc jeśli Drzymała miał zainwestować Śląsk to tylko i wyłącznie na warunkach takich by występował on pod swoją banderą. Następnym razem sprawdź dokładnie źródła, z których to czerpiesz informacje.
Pozdrawiam.

Tak off-topic, to dzisiejszy dzień jest zbyt piękny by wykazywać zainteresowanie klubami na poziomie Polonii czyt. Groclinu czy też innych wynalazków.

Bonus: Unibet
rcsade #5019246 07/11/2011 02:06
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by rcsade
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Marcel
kibice Polonii kibicujący Groclinowi pfff laugh
Ciekawe czy też cię tak to śmieszy jak w Gdańsku i Lublinie kibicują Olimpii Poznań, Polonii Gdańsk albo Spartakusowi Szarawola ;p Zresztą mało brakło a wóz Drzymały by przed Oporowską zaparkował gdyby nie hipoteka. Ciekawe czy wtedy też byś się tak śmiał bo przez te 20 dni między umową o fuzji a jej zerwaniem to Śląsk był już z Groclinem ;p

Ultra.
Zacznijmy od tego,że obecną Lechię od podstaw utworzyło stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk i nie gra ona na żadnej licencji klubu,które to wymieniłeś. Natomiast jeśli chodzi o Spartakus Szarawola, to oficjalnie jest przyznane,że nasza zgoda jak i przyjaciele z Lublina są kibicami Motoru dopingującymi klub na licencji Spartakusa. Więc nie wyszła Ci ta riposta. Poza tym we Wrocławiu nikt nie chciał się zgodzić na to by klub występował na licencji innego klubu (tutaj mam na myśli Groclin) więc jeśli Drzymała miał zainwestować Śląsk to tylko i wyłącznie na warunkach takich by występował on pod swoją banderą. Następnym razem sprawdź dokładnie źródła, z których to czerpiesz informacje.
Pozdrawiam.

Tak off-topic, to dzisiejszy dzień jest zbyt piękny by wykazywać zainteresowanie klubami na poziomie Polonii czyt. Groclinu czy też innych wynalazków.

hehe ziomku po co wdajesz się w polemikę z solipsystami, a tylko popier..solipsyści zaprzeczają faktom , a fakty są takie ,że Lech jest Amicą , Polonia Groclinem , a Śląsk Śląskiem smile

rcsade #5019469 07/11/2011 03:10
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by rcsade
Ultra.
Zacznijmy od tego,że obecną Lechię od podstaw utworzyło stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk i nie gra ona na żadnej licencji klubu,które to wymieniłeś. Natomiast jeśli chodzi o Spartakus Szarawola, to oficjalnie jest przyznane,że nasza zgoda jak i przyjaciele z Lublina są kibicami Motoru dopingującymi klub na licencji Spartakusa. Więc nie wyszła Ci ta riposta. Poza tym we Wrocławiu nikt nie chciał się zgodzić na to by klub występował na licencji innego klubu (tutaj mam na myśli Groclin) więc jeśli Drzymała miał zainwestować Śląsk to tylko i wyłącznie na warunkach takich by występował on pod swoją banderą. Następnym razem sprawdź dokładnie źródła, z których to czerpiesz informacje.
Pozdrawiam.

Tak off-topic, to dzisiejszy dzień jest zbyt piękny by wykazywać zainteresowanie klubami na poziomie Polonii czyt. Groclinu czy też innych wynalazków.
Heh ale przecież Lechia zanim zaczęła od najniższej klasy to grała w latach 90tych na licencji 1ligowej Olimpii Poznań. Rozumiem że wtedy było wszystko ok i nikt we Wrocławiu nie śmiał powiedzieć że Lechia Gdańsk to Olimpia. Rozumiem że Lechia i Motor grające na obcej licencji zawsze są Lechią i Motorem a Lech i Polonia to Groclin a Amica. Świetna logika.

Piostar #5019676 07/11/2011 03:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jestes z Sosnowca, tak?

Piostar #5020138 07/11/2011 12:43
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Ultra,
Znowu, czy ja neguję fakt, że Lechia grała na czyjejś licencji? Nie, więc nie wiem dlaczego wciąż starasz się mi to wmówić.
Poza tym, można nawet rzec,że Lechia była jednym z pionierów jeśli chodzi o kwestie łączenia klubów. Tego również nie neguję.Był jeszcze swego czasu, Sokół - Miliarder Pniewy i tego typu wynalazki. Po tych wszystkich zawirowaniach każdy wyrobił sobie zdanie,że tego typu fuzje nic dobrego nie dają. I wtedy też większość miała za złe,że kluby się łączą, to też było wtedy negowane. Z pewnością z tego co pamiętam, to nie były przypadki że wszyscy skakali z radości. Fakt,faktem że były to ciut inne czasy ale na pewno ,bo dobrze pamiętam,że budziło to sprzeciw także wśród gdańskich braci. Odnośnie Motoru- czy lepiej jak napiszę Spartakusa, to wyjaśniłem Ci moje stanowisko (i nie tylko moję, bo większość z Wrocławia ma takowe i tego nie kryje).
Natomiast Polonia czyt. Groclin, czy też Lech czyt. Amica nie chcą i nie potrafią przyznać się,że są kibicami innego klubu,że swoją miłość przelali na inny twór.Powiem więcej, są oni z tego faktu zadowoleni.

Wracając przy okazji do ostatniej oprawy Groclinu (tak,dobrze przeczytałeś, Groclinu) bawi mnie a nawet śmieszy umieszczanie sponsora na kartach historii klubu. Jeśli p. Wojciechowski postanowi zabrać swoje zabawki (pieniądze,piłkarzy - ci są jego własnością,bo ma ich karty zawodnicka) to co powiedzą kibice Groclinu? Oh.. jak nam przykro, a był on dla nas taki dobry, bo dorzucił grosza do autokarów i w ogóle taki cacy p.Wojciechowski? To niech mu ku.. jeszcze pomnik wybudują.
Jak chcesz rozwinąć temat fuzji to pisz na pw, bo nie będziemy zaśmiecać tematu prywatnymi polemikami.
Pozdrawiam.

lupus #5020140 07/11/2011 13:24
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Originally Posted by lupus
Jestes z Sosnowca, tak?

A co Sosnowiec jakiś parszywy wg Ciebie?

Piostar #5020196 07/11/2011 16:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chyba maja teraz 2 ekipy, wiec chce wiedziec za ktora jest wink

Piostar #5020515 07/11/2011 22:13
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Ogólnie się wszystko rozjebało trochę u nas przez to.

MartaK #5021850 08/11/2011 20:12
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Wspominaliście, że wybieracie się w piątek na Marsz. Może jakieś piwko po? smile

My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile

MartaK #5021964 08/11/2011 20:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by MartaK
Ogólnie się wszystko rozjebało trochę u nas przez to.
Ci którzy coś robili, dalej działają.
Ci którzy siedzieli, dalej niewiele robią.

mat2000 #5022375 09/11/2011 00:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by mat2000
Wspominaliście, że wybieracie się w piątek na Marsz. Może jakieś piwko po? smile

My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile


najbardziej zabawne jest to ze "prawica" walczy o poglady goscia sympatyzujacego z nacjonalizmem...czyli socjalizmem narodowym...czyli jak nic lewak smile


kazow #5022688 09/11/2011 02:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by kazow
Originally Posted by mat2000
Wspominaliście, że wybieracie się w piątek na Marsz. Może jakieś piwko po? smile

My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile


najbardziej zabawne jest to ze "prawica" walczy o poglady goscia sympatyzujacego z nacjonalizmem...czyli socjalizmem narodowym...czyli jak nic lewak smile

a możesz mi udowodnić ,że nacjonalizm = socjalizm narodowy ? smile
akurat Dmowski jest przykładem nacjonalizmu prawicowego , ale to chyba dla Ciebie jest za trudne lewaku laugh

rcsade #5022883 09/11/2011 03:59
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by rcsade
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Marcel
kibice Polonii kibicujący Groclinowi pfff laugh
Ciekawe czy też cię tak to śmieszy jak w Gdańsku i Lublinie kibicują Olimpii Poznań, Polonii Gdańsk albo Spartakusowi Szarawola ;p Zresztą mało brakło a wóz Drzymały by przed Oporowską zaparkował gdyby nie hipoteka. Ciekawe czy wtedy też byś się tak śmiał bo przez te 20 dni między umową o fuzji a jej zerwaniem to Śląsk był już z Groclinem ;p

Ultra.
Zacznijmy od tego,że obecną Lechię od podstaw utworzyło stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk i nie gra ona na żadnej licencji klubu,które to wymieniłeś. Natomiast jeśli chodzi o Spartakus Szarawola, to oficjalnie jest przyznane,że nasza zgoda jak i przyjaciele z Lublina są kibicami Motoru dopingującymi klub na licencji Spartakusa. Więc nie wyszła Ci ta riposta. Poza tym we Wrocławiu nikt nie chciał się zgodzić na to by klub występował na licencji innego klubu (tutaj mam na myśli Groclin) więc jeśli Drzymała miał zainwestować Śląsk to tylko i wyłącznie na warunkach takich by występował on pod swoją banderą. Następnym razem sprawdź dokładnie źródła, z których to czerpiesz informacje.
Pozdrawiam.

Tak off-topic, to dzisiejszy dzień jest zbyt piękny by wykazywać zainteresowanie klubami na poziomie Polonii czyt. Groclinu czy też innych wynalazków.

Nie jest ważne czy Lechie założył ktoś od podstaw czy nie bo ci sami co ją zakładali (a zakładali ją nie dlatego, że mieli mega obrzydzenie do fuzji tylko każdy miał ich wtedy w dupie tzn sponsorzy, miasto itp - takie czasy, śmiem twierdzić, że jakby Bolo Krzyżostoniak dalej tam działał to trwaliby latami w tym tworze) chwilę wcześniej dopingowali Lechie/Olimpie, a jak dopingowali to wiem bo widziałem na własne oczy (jako małolat wtedy poszedłem zobaczyć mecze z wielką Legią i Widzewem na tamte czasy, oczywiście tylko ze względu na Legię i Widzew bo w Trójmieście wtedy Ekstraklasa tylko z tv była znana). W związku z tym trochę inaczej patrzę na tą "heroiczną i wspaniałą" drogę a a-klasy do e-klasy BKSu. Druga sprawa to Motor ups Spartakus Szarowola czy jak im tam. Kolego błagam nie pisz więcej takich rzeczy jak naspiałeś bo mało monitora nie oplułem. Wyzywając Lecha od Amiki, a rozgrzeszając Motor alias Spartakus kompromitujesz się po prostu. Tłumaczenie jakie zaprezentowałeś do Motoru jest tak infantylne, że ręce opadają.
Proponuję przyjąć jedną strategię albo szydzimy z fuzji bez względu czy mówimy/piszemy o zgodach lub kosach albo jesteśmy hipokrytami. Sam sobie odpowiedz, którą wersję wybierasz.

mat2000 #5023948 10/11/2011 00:27
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Originally Posted by mat2000
Wspominaliście, że wybieracie się w piątek na Marsz. Może jakieś piwko po? smile

My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile

Ja następną wizytę w stolicy planuje dopiero na koniec listopada i mecz z PSV.
Także wtedy jak najbardziej, choć wysokie procenty milej widziane, wiesz będzie już wtedy dość chłodno;)

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by MartaK
Ogólnie się wszystko rozjebało trochę u nas przez to.
Ci którzy coś robili, dalej działają.
Ci którzy siedzieli, dalej niewiele robią.

Nie wiem czy coś robiłeś czy siedziałeś, czy działasz więcej czy też niewiele i w sumie nie bardzo mnie to interesuje.
Chodzi mi jedynie o to, iż wiele osób które były niegdyś aktywne, przez tą sytuację nie zagląda ani na II lige ani na klase B. Takich którzy już mają za sobą wożenie się po Sierszach, Libiążach, Łaziskach czy innych poważnych miejscach.
Każdy ma prawo do własnego zdania na ten temat i ja Twojego nie krytykuje i powinieneś to uszanować od tyle.
Pozdrawiam

MartaK #5025526 10/11/2011 23:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by MartaK
Originally Posted by przemekwn
Originally Posted by MartaK
Ogólnie się wszystko rozjebało trochę u nas przez to.
Ci którzy coś robili, dalej działają.
Ci którzy siedzieli, dalej niewiele robią.

Nie wiem czy coś robiłeś czy siedziałeś, czy działasz więcej czy też niewiele i w sumie nie bardzo mnie to interesuje.
Chodzi mi jedynie o to, iż wiele osób które były niegdyś aktywne, przez tą sytuację nie zagląda ani na II lige ani na klase B. Takich którzy już mają za sobą wożenie się po Sierszach, Libiążach, Łaziskach czy innych poważnych miejscach.
Każdy ma prawo do własnego zdania na ten temat i ja Twojego nie krytykuje i powinieneś to uszanować od tyle.
Pozdrawiam
przecież ja nie krytykuje Twojego zdania, mówię to co myślę i dalej trzymam się tego stwierdzenia. zresztą internet to nie miejsce do takich pogawędek wink może kiedyś się spotkamy przy piwie i pogadamy wink
pozdrawiam

lupus #5027053 11/11/2011 22:27
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by lupus
Jestes z Sosnowca, tak?
Originally Posted by lupus
Chyba maja teraz 2 ekipy, wiec chce wiedziec za ktora jest wink
Ja, jo jest ze Sosnowca ale moja babiczka pochodzi z Chrzanowa. Za Brynol Boys ale zamierzam kiedyś wstąpić do Arbajt Group jak mnie przyjmą ;p Tylko że ciężko będzie wkraść się w ich szeregi bo robić mi się za bardzo nie chce i dlatego tylko 3/4 etata mam.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
wczoraj tysiące pikników we Wrocławiu , zrobiło całkiem fajną jazdę na pzpn było też dużo o matole , plus dla pikników grin

rcsade #5028304 12/11/2011 16:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Originally Posted by rcsade
Nie to aby się czepiał (oprawa wykonana bardzo dobrze) ale chodzi mi o wątek Wojciechowskiego na tej oprawie, i właśnie to skłania mnie ku myśleniu,że to on był głównym sponsorem tejże oprawy. Tak więc troszkę to ujmuje całej pracy jaką (o ile to oni a nie jakaś zewnętrzna firma) włożyli poloniści w zrobienie tejże oprawy.

Tak poza tematem opraw - niestety dla mnie kibice Polonii są na równi z kibicami Podbeskidzia. Po prostu taka niższa półka.
Pozdrawiam.

Jeżeli to tak mocno Cię interesuje :

Na meczu z Lechem odbyły się główne kibicowskie obchody 100 lecia klubu.

Całkowity koszt (sektorówka,fajerwerki,graffiti,tort,race i organizacja pikniku) wyniósł nas 28550 zł
PRZYCHODY:

WPŁATY na konto 7150zł 24gr
Plan 25 dniowy 3200zł
Perfumy 1200zł(na tą chwile)
Zbiórki na meczach 3338zł 56 gr
Sprzedaż koszulek derbowych 2030zł
Przekazane pieniądze poza zbiórkami 2500zł
Stowarzyszenie ,,K6''przekazało 9000zł

Twoja uwaga na temat firmy zewnętrznej jest mocno śmieszna i świadczy o tym że nigdy nie miałeś żadnego udziału w organizacji takich przedsięwzięć ( koszty ). Od czasów gdy w latach 90-tych ludzie mieniący się fanami Śląska mieli hobby polegające na wyrzucaniu pasażerów z jadących pociągów to jak dla mnie jesteście poniżej jakiejkolwiek półki...
A tak przy okazji, może byś tak przypilnował własnego podwórka " kibicu z wyższej półki " ?

Piostar #5028318 12/11/2011 16:20
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
___On.
Nie musiałeś mi wklejać Waszych rozliczeń - bo mnie to osobiście źrebi. Zdanie o Was mam takie jakie mam i nie zamierzam go zmieniać. Napisałem tylko swoje zdanie odnośnie Waszej oprawy (i tego w jaki sposób mógł się tam znaleźć Sz.P. Wojciechowski.
Odnośnie tego czy brałem udział czy też nie w tego typu przedsięwzięciach - to nie jest odpowiednie miejsce. Co do pozostałej Twojej odpowiedzi - nie będę komentował,gdyż Ci co powinni wiedzieć dobrze wiedzą,że hobby które wymieniłeś w swoim poście nie dot. kibiców Śląska. Jeśli chodzi o informację na temat tamtego wypadku - zasięgnij głębiej u źródeł, bo odnoszę wrażenie,że za dużo się plotek się naczytałeś.
Powiedz mi jeszcze tylko jedno, jeśli możesz oczywiście, jak to jest śpiewać na meczach "Jesteśmy zawsze tam..." gdy mija się to całkowicie z prawdą ?

Strona 18 z 22 1 2 16 17 18 19 20 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, burbon, rafal08, forty, Sensei), 2,884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1