|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
no tak jest chlopaki pracuje na platynie dwoch ziomkow i w najgorszym wypadku mieli 2600 a czasami zdaza im sie ok.3500 ale juz nie rozmawiajmy o zarobkach i sieciach telefonicznach , bo to do niczego tu nie prowadzi najgrosze jest to ze ludzie cc wciskajac Ci oferte poprostu klamia. Kobieta mi mowi ze bede mial 5 nr polaczenia za free za darmo. Oczywiscie nie mowi ze polaczenia za darmo ale za sama usluge placem niby 5 zl ale place wiec nie mowi calej prawdy... itd...nie chce mi sie pisac gdzie jeszcze wylapalem pare takich rzeczy.. generlanie nie polacem nic kupowac przez tel
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
delic  aj aj aj nie dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
generalnie nie polecam nic kupowac przez tel to akurat św.prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
ja jeszcze nigdy nic nie kupilem przez tel
|
|
|
Link skopiowany do schowka