|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Boisko, na którym zagrają Bosnia i Portugalia, to jedno wielkie kartoflisko... Chciałem pograć over 2.5, ale w tych okolicznościach, daję sobie spokój.
BTS pograć można, ale over coś mi się nie widzi... wg mnie lepiej wyglada over 2.5 w meczu turkow i chorwatow... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
jordania raz, jeszcze dwie  no to jazda!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Boisko, na którym zagrają Bosnia i Portugalia, to jedno wielkie kartoflisko... Chciałem pograć over 2.5, ale w tych okolicznościach, daję sobie spokój.
BTS pograć można, ale over coś mi się nie widzi... wg mnie lepiej wyglada over 2.5 w meczu turkow i chorwatow...  tu będą karteczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Boisko, na którym zagrają Bosnia i Portugalia, to jedno wielkie kartoflisko... Chciałem pograć over 2.5, ale w tych okolicznościach, daję sobie spokój.
BTS pograć można, ale over coś mi się nie widzi... wg mnie lepiej wyglada over 2.5 w meczu turkow i chorwatow...  tu będą karteczki  ov5.5 mam linie  nie za duza ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Na dzisiaj: Polska X Michal Kadlec strzeli  Estonia X do przerwy  Argentyna gol przed 26'  Urugwaj strzeli >1.5 gola  Bośnia BTS I dla zabawy dubel: Francja + Polska strzeli >1.5 gola  Tylko tyle bym sobie życzył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Wedlug mnie to na sile szukacie tych overow w barazach dzis, a oczywistym jest, ze bedzie chodzic glownie o to, by nie stracic bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Boisko, na którym zagrają Bosnia i Portugalia, to jedno wielkie kartoflisko... Chciałem pograć over 2.5, ale w tych okolicznościach, daję sobie spokój.
BTS pograć można, ale over coś mi się nie widzi... wg mnie lepiej wyglada over 2.5 w meczu turkow i chorwatow...  tu będą karteczki  kurs na over 2.5 - 2.42  to moze zlapac ov 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Boisko, na którym zagrają Bosnia i Portugalia, to jedno wielkie kartoflisko... Chciałem pograć over 2.5, ale w tych okolicznościach, daję sobie spokój.
BTS pograć można, ale over coś mi się nie widzi... wg mnie lepiej wyglada over 2.5 w meczu turkow i chorwatow...  tu będą karteczki  kurs na over 2.5 - 2.42 to moze zlapac ov 1.5No, to już lepiej, według mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
A co szanowne grono myśli o szansach naszych "Orłów"? Naszych "Niezwyciężonych"? Wreszcie, naszej ukochanej drużyny na świecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
mateek u niemiaszkow nie gra klose i jeszcze kilku wariatow tak dla twojej wiadomosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Pewnie Uve87 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
mateek u niemiaszkow nie gra klose i jeszcze kilku wariatow tak dla twojej wiadomosci a konkretnie kto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
A co szanowne grono myśli o szansach naszych "Orłów"? Naszych "Niezwyciężonych"? Wreszcie, naszej ukochanej drużyny na świecie? ja osobiście zagrałem under 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
mateek u niemiaszkow nie gra klose i jeszcze kilku wariatow tak dla twojej wiadomosci dzieki Krystian. wlasnie zabieralem sie do szukania skladow. ale z drugiej str inni zawodnicy beda chcieli pokazac sie...wiec moga wygrac....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
mateek u niemiaszkow nie gra klose i jeszcze kilku wariatow tak dla twojej wiadomosci a konkretnie kto ? bramkarz neuer, lahm, bastian schweini, klose, reus..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
z kolei u ukraincow tez oslabienia i mial nie grac np szewczenko, potem czytalem wiadomosc ze jednak jest bliski gry, ja to odpuszczam, czy po takim samym kursie nie lepiej jest zagrac meksyk u siebie z serbami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
mateek u niemiaszkow nie gra klose i jeszcze kilku wariatow tak dla twojej wiadomosci a konkretnie kto ? bramkarz neuer, lahm, bastian schweini, klose, reus.. chlopaki nie graja, poniewaz przyjechali na manifestacje do Warszawy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|