|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Dziś na dwójce o 21:35 'BLOW' jak ktoś nie widział.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
DRIVEBędzie krótko i na temat, hehe. Cóż, w końcu obejrzałem zachęcony pozytywnymi opiniami na mecz.pl  Film ogólnie rzecz biorąc naprawdę słabiutki. Bohater prawie niemowa niespecjalnie do mnie przemawia. Samej akcji też nie ma wcale ilości hurtowych. Jedyne co naprawdę zajebiste to soundtrack. Dawno nie słyszałem nic równie dobrego. Tyle w temacie  Hmm, teraz rozumiem te oceny typu A - 10 V - 10 M (jak miód:) - 5
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
bo to nie jest film akcji. przyjecie takiego założenia psuje seans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
"The Driver" (1978) z Ryanem O'Nealem i Brucem Dernem. Film na którym pod pewnymi względami bazował "Drive" z Goslingiem. Świetny klimat, dobra gra aktorska, i wreszcie kapitalne zakończenie.
Była mowa o serialach. Mnie do gustu mocno przypadły dwa mini-seriale brytyjskie o szpiegach. Pierwszy to "Tinker, Tailor, Soldier, Spy" - 7 odcinków i Smiley's People - 6 odcinków. Jakże odmienny od tych wszystkich Bondów. Niby nie wiele się dzieje, a przynajmniej mi było trudno się oderwać. W obu w roli głównej wystąpił Alec Guinness - to też jest pewien gwarant jakości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wczoraj na tvp1 o 22:30 lecial fajny thriller, "Milosc moze zabijac", moze ktos oglądał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
bo to nie jest film akcji. przyjecie takiego założenia psuje seans. ok, ale jakie należy przyjąć założenie skoro wszędzie jest napisane, że to film akcji? Zgadzam się, że nie jest to film akcji, ale sam poszedłem też z założeniem zobaczenia pościgów, strzelanek itp. Natomiast jeśli nie jest to film akcji to mi wtedy nie pasuje muzyka. Owszem jest dobra, ale do filmu sensacyjnego, a nie dramatu psychologicznego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Panowie moglibyście sprawdzić czy 'Czarny Czwartek' jest już na chomiku? Mam tam ponad 1gb ale nie mam opcji wyszukiwania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
taka komende do googla zapodaj
"czarny czwartek" site:chomikuj.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
próbowałem przez google ale nic nie ma a jak ktoś ma konto na chomiku opłacone to ma opcje wyszukiwania i wszystko mu się wyświetli. Wtedy miałbym link i już bym mógł zadziałać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
a nie możesz ściągnąć z peba, darkwareza albo innych tego typu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Czy ma ktos mzoe linka do dobrej wersji "The debt" (dług),ten o izraelskich agentach (remake) ?
Wszedzie widze tylko wersje z kamery w kinie.
Ewentualnie czy ktos moze ogladał i poleca pierwowzór ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Czy ma ktos mzoe linka do dobrej wersji "The debt" (dług),ten o izraelskich agentach (remake) ?
Wszedzie widze tylko wersje z kamery w kinie.
Ewentualnie czy ktos moze ogladał i poleca pierwowzór ? Zazwyczaj lepiej obejrzeć pierwowzór niż remake. Także dlatego, że ten pierwszy jest dostępny w wersji DVDRiP, na lepszą jakość amerykańskiej wersji trzeba będzie pewnie nieco poczekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Dzisiaj w Na dobre i na zle, typ pisze smsa na koniec odcinka "Dorota, nie dzwon do mnie WIENCEJ" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
vindom podrzuć kilka tytułów ciekawych dreszczowców (takich Hitchcockowskich)  z góry dziękuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
vindom podrzuć kilka tytułów ciekawych dreszczowców (takich Hitchcockowskich)  z góry dziękuję  ciężko będzie Tenebre, Phenomena ( i reszta filmów Dario Argento - najelpiej oglądać te z lat 70. i 80.), Bloodline, Klansman, Affliction, Thieves' Highway, Les Innocents aux mains sales, Flic Story może nie wszystkie z tego gatunku o jaki prosiłeś, ale wszystkie warte obejrzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
vindom podrzuć kilka tytułów ciekawych dreszczowców (takich Hitchcockowskich)  z góry dziękuję  ciężko będzie Tenebre, Phenomena ( i reszta filmów Dario Argento - najelpiej oglądać te z lat 70. i 80.), Bloodline, Klansman, Affliction, Thieves' Highway, Les Innocents aux mains sales, Flic Story może nie wszystkie z tego gatunku o jaki prosiłeś, ale wszystkie warte obejrzenia   mam tylko nadzieję, że do nich wszystkich napisy są dostępne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
tvp2 22:50 "Płatny zabójca" 3,5 godziny pozniej:2:20 "Płatny zabójca" o co im chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
no dobra - trochę poszperałem i tak bardziej w typie filmów Hitchcocka to:
Dressed to Kill, Charade, Arabesque, Obsession, Dead Ringers, Raising Cain, Manchurian Candidate, Blood Simple, Rillington Place, Klute, Sisters, Blow out
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
trzeba poszukać, ale powinny się znaleźć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dzięki raz jeszcze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|