Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Dziś na dwójce o 21:35 'BLOW' jak ktoś nie widział.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
DRIVE

Będzie krótko i na temat, hehe. Cóż, w końcu obejrzałem zachęcony pozytywnymi opiniami na mecz.pl smile
Film ogólnie rzecz biorąc naprawdę słabiutki. Bohater prawie niemowa niespecjalnie do mnie przemawia. Samej akcji też nie ma wcale ilości hurtowych. Jedyne co naprawdę zajebiste to soundtrack. Dawno nie słyszałem nic równie dobrego.
Tyle w temacie smile
Hmm, teraz rozumiem te oceny typu
A - 10
V - 10
M (jak miód:) - 5

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
bo to nie jest film akcji. przyjecie takiego założenia psuje seans.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
"The Driver" (1978) z Ryanem O'Nealem i Brucem Dernem. Film na którym pod pewnymi względami bazował "Drive" z Goslingiem. Świetny klimat, dobra gra aktorska, i wreszcie kapitalne zakończenie.

Była mowa o serialach. Mnie do gustu mocno przypadły dwa mini-seriale brytyjskie o szpiegach. Pierwszy to "Tinker, Tailor, Soldier, Spy" - 7 odcinków i Smiley's People - 6 odcinków. Jakże odmienny od tych wszystkich Bondów. Niby nie wiele się dzieje, a przynajmniej mi było trudno się oderwać. W obu w roli głównej wystąpił Alec Guinness - to też jest pewien gwarant jakości.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
wczoraj na tvp1 o 22:30 lecial fajny thriller, "Milosc moze zabijac", moze ktos oglądał wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by mat2000
bo to nie jest film akcji. przyjecie takiego założenia psuje seans.
ok, ale jakie należy przyjąć założenie skoro wszędzie jest napisane, że to film akcji?
Zgadzam się, że nie jest to film akcji, ale sam poszedłem też z założeniem zobaczenia pościgów, strzelanek itp.
Natomiast jeśli nie jest to film akcji to mi wtedy nie pasuje muzyka. Owszem jest dobra, ale do filmu sensacyjnego, a nie dramatu psychologicznego

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Panowie moglibyście sprawdzić czy 'Czarny Czwartek' jest już na chomiku? Mam tam ponad 1gb ale nie mam opcji wyszukiwania.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
taka komende do googla zapodaj

"czarny czwartek" site:chomikuj.pl

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
próbowałem przez google ale nic nie ma a jak ktoś ma konto na chomiku opłacone to ma opcje wyszukiwania i wszystko mu się wyświetli. Wtedy miałbym link i już bym mógł zadziałać.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
a nie możesz ściągnąć z peba, darkwareza albo innych tego typu?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Czy ma ktos mzoe linka do dobrej wersji "The debt" (dług),ten o izraelskich agentach (remake) ?

Wszedzie widze tylko wersje z kamery w kinie.

Ewentualnie czy ktos moze ogladał i poleca pierwowzór ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by TriumfWoli
Czy ma ktos mzoe linka do dobrej wersji "The debt" (dług),ten o izraelskich agentach (remake) ?

Wszedzie widze tylko wersje z kamery w kinie.

Ewentualnie czy ktos moze ogladał i poleca pierwowzór ?

Zazwyczaj lepiej obejrzeć pierwowzór niż remake. Także dlatego, że ten pierwszy jest dostępny w wersji DVDRiP, na lepszą jakość amerykańskiej wersji trzeba będzie pewnie nieco poczekać.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Dzisiaj w Na dobre i na zle, typ pisze smsa na koniec odcinka
"Dorota, nie dzwon do mnie WIENCEJ" laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
vindom podrzuć kilka tytułów ciekawych dreszczowców (takich Hitchcockowskich) tongue
z góry dziękuję wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Akhu
vindom podrzuć kilka tytułów ciekawych dreszczowców (takich Hitchcockowskich) tongue
z góry dziękuję wink

ciężko będzie

Tenebre, Phenomena ( i reszta filmów Dario Argento - najelpiej oglądać te z lat 70. i 80.), Bloodline, Klansman, Affliction, Thieves' Highway, Les Innocents aux mains sales, Flic Story

może nie wszystkie z tego gatunku o jaki prosiłeś, ale wszystkie warte obejrzenia wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Akhu
vindom podrzuć kilka tytułów ciekawych dreszczowców (takich Hitchcockowskich) tongue
z góry dziękuję wink

ciężko będzie

Tenebre, Phenomena ( i reszta filmów Dario Argento - najelpiej oglądać te z lat 70. i 80.), Bloodline, Klansman, Affliction, Thieves' Highway, Les Innocents aux mains sales, Flic Story

może nie wszystkie z tego gatunku o jaki prosiłeś, ale wszystkie warte obejrzenia wink

piwo mam tylko nadzieję, że do nich wszystkich napisy są dostępne smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
tvp2

22:50 "Płatny zabójca"

3,5 godziny pozniej:

2:20 "Płatny zabójca"

o co im chodzi laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
no dobra - trochę poszperałem i tak bardziej w typie filmów Hitchcocka to:

Dressed to Kill, Charade, Arabesque, Obsession, Dead Ringers, Raising Cain, Manchurian Candidate, Blood Simple, Rillington Place, Klute, Sisters, Blow out

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
trzeba poszukać, ale powinny się znaleźć wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Dzięki raz jeszcze smile

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1