Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Person of Interest
Po siedmiu odcinkach, trzyma poziom, naprawdę fajny serial, dobrze zagrany, ciekawe postaci i w sumie dość ciekawe wątki główne. Zdecydowanie podtrzymuje zdanie, że to najciekawsza premiera tego sezonu. Nawet polski wątek był, przekozacką mafie posiadamy;)

Grimm
Totalnie mi nie podszedł, czegoś tu brakuje. W ogóle spodziewałem sie czegoś innego a to taki Supernatural dla ubogich, dam mu jeszcze szanse, ale spodziewam sie krótkiego żywota wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Revenge

Serial skupia się na młodej kobiecie przyjętej do społeczności ludzi, którzy nie mają pojęcia, że znajduje się wśród nich tylko po to, aby zemścić się na tych, którzy zniszczyli jej rodzinę.




ogląda ktoś to jeszcze? sądzę iż pośród nowości tego sezonu wart jest obejrzenia

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Jako, że oczekiwanie od poniedziałku do poniedziałku na kolejne odcinki Dextera trochę się dłuży, zabrałem się ostatnio za kilka nowych seriali i trzy pierwsze śmiało mogę polecić jeśli ktoś szuka takich o tematyce sensacyjnej/thrillerowej/kryminalnej

Breaking Bad, o którym była już tu mowa 9/10 - 4 sezony przeleciałem ciurkiem.
Killing/Dochodzenie 9/10
Homeland 9/10
Person of Interest - słabiutkie, obejrzałem trzy odcinki, na każdym zasnąłem, więc poszło w odstawkę.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Zapomniałem jeszcze o dwóch tytułach

Ringer - też kategoria thriller/sensacja tak z 7/10 bym dał, nie powala na kolana jak trzy powyższe, ale oglądam z zainteresowaniem.

Suits - trochę inna kategoria, obejrzałem cały sezon i 8/10 bym dał smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by vindom
Originally Posted by Sphinx
Dzisiaj o 00:00 i jutro o 21:20 na TVP1 "Dziewiąte wrota"
http://www.filmweb.pl/film/Dziewi%C4%85te+wrota-1999-10682
Może warte obejrzenia.

na marginesie

również warto przeczytać książkę "Klub Dumas" na motywach której Polański nakręcił "9 wrota"

Mam na półce grin O wiele lepsza niż film. Chociaż Depp zagrał bardzo przyzwoicie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492

Originally Posted by CFab
Mortensen i Fassbender świetnie zagrali. Są gusta i gustawy, 7/10 za nisko wink Mocne 8.5/10.


na świeżo po seansie dałem 7, ale po przemyśleniu podwyższam nieco na 8 z małym minusem tongue
świetnie zagrane wszystkie postaci - włącznie z dr Otto Grossem (rewelacyjny Cassel), podobał mi się też bardzo ten staroświecki sposób prowadzenia kamery przez Cronenberga, minus zaś za pewną powierzchnowność filmu.
Nie zrozumiałe jest też dla mnie zupełnie - czemu w filmie ukazane zostało jakoby to Jung pierwszy zastosował terapię psychoanalityczną (w rozmowie Junga z małżonką).
Wolałbym też nieco więcej Freuda, ale Cronenberg zdecydował że główną postacią będzie Karl Gustaw (i Sabina), więc niech mu będzie smile
obaj się zgodzimy, że można polecić wink

Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
Polecam serial,

"Nowhere man" 1995-1996

Na Polsacie naście lat temu leciał pod tytułem "Bez przeszłości"
Genialny Bruce Greenwood.
Ponad 25 oodcinków.
Mi ten klimat ciągłej paranoi przypadł do gustu smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
ta Niebezpieczna metode ogladaliscie w kinie czy na kompie? bo sciagnalem sobie, a nie moge napisow znalezc ...

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
20:30 TVP1 w ramach Teatru Telewizji "Cztery kawałki tortu" w reż. Smarzowskiego.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Właśnie oglądam film 'Uprowadzenie Agaty' na tvp1 . Dużo o nim słyszałem (wszak historia na faktach) musze przyznać że bardzo dobrze się go ogląda , ma bardzo fajny klimat.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Wiecie jak zobaczyć film "Pi":
http://www.filmweb.pl/Pi

Skąd ściągnąć zobaczyć?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by Sphinx
Wiecie jak zobaczyć film "Pi":
http://www.filmweb.pl/Pi

Skąd ściągnąć zobaczyć?
o kurna to mnie rozwaliłeś:D
jest z tysiac sposobów:P
polecam programy moorhunt czy ygoow ,i takie strony jak p2mforum.info ,czy haszkod.pl
wszelkie rapidshare filestube filesconic ..itp itd z takich for internetowych jak peb.pl exsite.pl czy darkwarez.com ..wystarczy wpiszesz nazwe filmu +download + nazwe forum (wczesniej sie rejestrujac na nim ) w google i znajdziesz linki do pobrania
albo zwyczajnie z torrentow sciagnac
ewentuyalnie jak jestes leniwy to obejrzyj online
z takich stron jak zalukaj.tv ,kino.pecetowiec.pl czy seans24.pl ,jak nie chcesz ogladac 72minut nie wysylajac zadnych sms-ow platnych ,to wrzuc link na tv.wrzuc.to


Ps. tu masz link do tego filmu
http://www.megavideo.com/?v=5HKXNIW6
skopiuj i wklej ten link do tv.wrzuc.to (wczesniej sie zarejestruj) ,poczekaj az sie zaladuje ,i ogladaj smile
Miłego seansu, bo kino naprawde konkret.




Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
W weekend wybrałem się do kina - wybór filmów był jednak kiepski tongue

Wyjazd Integracyjny 5/10
lekki, prosty, momentami nawet śmieszny.

Zemsta Cieciów 4/10*
+ za Murphiego...więcej zalet nie odnotowałem.
* - film oglądany pod wpływem alkoholu, ocena na trzeźwo mogłaby być gorsza tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
addict
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 436
Wyjazd intgracyjny ja bym dal 3/10 w sumie to wyszlismy z Ola gdzies w polowie filmu bo wialo nuda... smile - mielone

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Ja mam uczulenie na Karolaków,Adamczyków ,Sochy,Muchy,Zielińskie itp itd ,,, to nie to że uważam że są słabymi aktorami, to nie to że ich nie lubię ale poprostu mi zbrzydli. W tym kraju jest od cholery młodych/starych zdolnych aktorów którzy mogliby wnieść jakiś powiew świeżości,,,,no ale oczywiście te oklepane nazwiska przyciągają $$$$ Listy do M podobno (o dziwo) nie taki głupi film jak reszta ale z wyżej wymienionego powodu obsady pewnie tego nie przetestuję,,,

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Z ostatnio oglądanych, czyli plus i minus

Ten pierwszy to "Light Sleeper" Paula Schradera - autora scenariuszy do m.in. Taksówkarza i Wściekłego Byka - porcja solidnego kina jak na dramat kryminalny.

Drugi, zatem gorszy "Stone Killer" z Charlesem Bronsonem. Właściwie nic nowego, typowy sensacyjny film z tym aktorem.

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Piecia: ja oglądam Revenge :-) Ogólnie fajny klimat, godny polecenia. Ciekawe czy wątek Emily będzie przez 12odc czy jednak więcej.

Ringer - mnie trochę nudzi, ale jeszcze oglądam, jestem dwa odcinku do tyłu, więc mam nadzieję, że się rozkręciło tongue

No i zaczęłabym Grimm albo Once upon in time - jakieś opinie?!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by zludna
Piecia: ja oglądam Revenge :-) Ogólnie fajny klimat, godny polecenia. Ciekawe czy wątek Emily będzie przez 12odc czy jednak więcej.

Ringer - mnie trochę nudzi, ale jeszcze oglądam, jestem dwa odcinku do tyłu, więc mam nadzieję, że się rozkręciło tongue

No i zaczęłabym Grimm albo Once upon in time - jakieś opinie?!

piwo

Revenege jest dość popularnym serialem i dostało zgodę na pełny sezon, więc liczę iż pociągną to trochę, bo póki co każdy odcinek jest fajnie ukazywany oby tylko nie obniżyli zaangażowania w kolejne bo dobrym początku.
Ringer też oglądam ale póki co nuda jak dla mnie, a oglądam bo jakoś zacząłem i tak bardziej z przyzwyczajenia to robię choć mam nadzieje iż trochę się rozkręci dalej bo ja nie to... oleje go grin

Pozostałych nie oglądałem ale z tego co pamiętam to chciałem Grimm ale za bardzo fantasy przynajmniej po opisie i trailerze, więc na razie spasuje bo to nie mój klimat.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Witam

Czy jest ktoś z was może w posiadaniu na dysku/linku do tych dwóch filmów:
"My name is Julia Ross" z 1945 roku
"Dead of Winter" z 1987 roku.

Oba filmy na podstawie książki "Kobieta w czerwieni"

Byłym wdzięczny..

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Tibastus
Witam

Czy jest ktoś z was może w posiadaniu na dysku/linku do tych dwóch filmów:
"My name is Julia Ross" z 1945 roku
"Dead of Winter" z 1987 roku.

Oba filmy na podstawie książki "Kobieta w czerwieni"

Byłym wdzięczny..

1) http://thepiratebay.org/torrent/5540314
2) http://thepiratebay.org/torrent/5387215

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1