|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
a jak wygląda do tej pory ten mecz (Chiny - Japonia)?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Polska Niemcy Argentyna Czarnogora Bosnia x2 Peru x2 4 z 6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Korea Płn. - Japonia
Nie oglądam ale w rogach 5-0 dla gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
oczywiście, Korea Płn. nie Chiny  no właśnie skoro Japonia ma już awans a przeważają gospodarze spróbowałem za niedużą stawką DNB Korea Płn 2.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Polacy można rzec dzisiaj rezerwami, może x2 Węgry? Całkiem nieźle grali w eliminacjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Polacy można rzec dzisiaj rezerwami, może x2 Węgry? Całkiem nieźle grali w eliminacjach. są też jakieś ubytki u Węgrów ale nie orientuję się jak poważne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
No to i ja na Korea dam za 1,4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
oczywiście, Korea Płn. nie Chiny  no właśnie skoro Japonia ma już awans a przeważają gospodarze spróbowałem za niedużą stawką DNB Korea Płn 2.70 ft 1:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Japacyki się nie męczyły dziś, może analogicznie dzisiaj Chiny nie będą się męczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
 Malta 21 - Sweden 21(-1,5) @ 2 No i cóż, że ze Szwecji? Przede wszystkim statystyka, wczoraj w meczach młodzieżówek padło tyle niespodzianek że ciężko wyobrazić sobie tu kolejną, zgodnie z rozkładem normalnym(Gaussa) kolejna niespodzienaka wypadałaby tu już poza zakres trzech sigma, wydaje się to bardzo mało prawdopodobne ze statystyczno-matematycznego punktu widzenia. Malta na 6 rozegranych dotąd spotkań raz tylko zachowała czyste konto, czterorotnie straciła po 2 bramki i raz 4. Bramek straconych mają w sumie 11. Za to potomkowie Wikingów i skandynawskich drwali stracili zaledwie 1 bramką. Większość kadrowiczów gra w szwedzkiej lidze i to grają w większości jako podstawowi gracze. Liga skandynawska to twardy siłowy zdyscyplinowany futbol. Ponadto napastnicy grają za granicą - Wolfsburg, Heracles, Feyenoord. Malta to totalna egzotyka. Liga zapewne jedna z najgorszych w Europie. Być może raz na jakiś czas objawi się tam jakiś talent w tym 400 tysięcznym państwie. Ale dzisiaj potomkowie Wikingów zapewne pewnie wygrają górując nad przeciwnikiem dyscypliną, taktyką, kulturą gry, doświadczeniem wyniesionym z bezapelacyjnie silniejszej conajmniej o dwie klasy ligi, oraz będą górować warunkami fizycznymi-szczególnie rośli obrońcy. Do tego wyższe umiejętności indywidualne i techniczne graczy ze Skandynawii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ukraina
Niemcy
Anglia
Dania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
kto jest 3 naopastnikiem powolanym w Polsce ... Lewy - Brozek i ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
kto jest 3 naopastnikiem powolanym w Polsce ... Lewy - Brozek i ? i brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
kto jest 3 naopastnikiem powolanym w Polsce ... Lewy - Brozek i ? i brak  wlasnie szukam szukam i znalesc nie moge  eeeh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
kto jest 3 naopastnikiem powolanym w Polsce ... Lewy - Brozek i ? i brak  wlasnie szukam szukam i znalesc nie moge  eeeh i nie znajdziesz;] dzis x2 i 2 mi sie widzi... zmiany u nas w skladzie do tego kiepska murawa, wczoraj podawali ze sprzedano tylko 7tys biletow, wiec doping dla reprezentacji PZPN bedzie slaby
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Lech u siebie gra we Wronkach z Jarota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
skad sciagnac pro evolution soccer 2012 bo cos google nie pomaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
skad sciagnac pro evolution soccer 2012 bo cos google nie pomaga moze darkwarez.pl
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|