|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
kto jest 3 naopastnikiem powolanym w Polsce ... Lewy - Brozek i ? Chyba Adamiakowa jak zdąży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
no to poprosze jeszcze pomysl na obiad
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no to poprosze jeszcze pomysl na obiad co zagrac w porze obiadowej czy co naprawde na obiad ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
no to poprosze jeszcze pomysl na obiad co zagrac w porze obiadowej czy co naprawde na obiad ?  Pan lepiej doradź co z hokeja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
no to poprosze jeszcze pomysl na obiad co zagrac w porze obiadowej czy co naprawde na obiad ?  naprawde
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
poczyszczone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
ale Tajlandia miała okazje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
kto jest 3 naopastnikiem powolanym w Polsce ... Lewy - Brozek i ? i brak  wlasnie szukam szukam i znalesc nie moge  eeeh i nie znajdziesz;] dzis x2 i 2 mi sie widzi... zmiany u nas w skladzie do tego kiepska murawa, wczoraj podawali ze sprzedano tylko 7tys biletow, wiec doping dla reprezentacji PZPN bedzie slaby wcale nie taka kiepska, bo wczoraj skończyli układać, już 87-ą chyba, nową murawe, więc warunki do gry będą, gorzej z naszymi grajkami jest. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Lech kończy bardzo przyjemny kupon i grajac coby nie mówić w mocnym zestawieniu nie może wbić bramki Jarocie Jarocin... myślałem że wczorajszy Rufin 7-5 4-2 30-15 to ostatni jaki można mieć na koniec kuponu ale jednak polska piłka sprowadza na ziemie brutalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
oglądałem pierwszą połowę Tajlandia - Australia...
piłką grają goście, jakieś sytuacje stworzyli widać, że więcej potrafią, ale bliżej wyjścia na prowadzenie byli gospodarze grający długimi piłkami, wykorzystujący szybkość, mieli jedną znakomitą szanse, ale fatalnie zmarnowali dogodną sytuację sam na sam
do przerwy 0:0
sądzę że jednak Australijczycy swoim doświadczeniem przeważą mecz na swoją korzyść
Singapur - Chiny 25 minuta
podobny mecz do tego wyżej, więcej potrafią Chińczycy, mieli okazje, grają piłką ale bramki nie strzelili... Singapur coś tam próbuje kontrować ale prócz ogromnej ilości przebiegniętych kilometrów za wiele nie potrafią
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Maceodnia - Albania ov 2,5  Indonezja - Iran ov 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Dlatego pograne under 1,5 po @3  niech ta jedna brameczka sobie padnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Iran szybki over  teraz Albania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
oglądałem pierwszą połowę Tajlandia - Australia...
sądzę że jednak Australijczycy swoim doświadczeniem przeważą mecz na swoją korzyść Na 15 min przed końcem kursy w tym meczu wzięte z sufitu. Australijczycy od dłuższego czasu nie grają NIC. Tajowie, wiele nie potrafią, ale na pewno nie wyglądają w tym momencie gorzej od kangurów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
no i Australia gol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
oglądałem pierwszą połowę Tajlandia - Australia...
sądzę że jednak Australijczycy swoim doświadczeniem przeważą mecz na swoją korzyść Na 15 min przed końcem kursy w tym meczu wzięte z sufitu. Australijczycy od dłuższego czasu nie grają NIC. Tajowie, wiele nie potrafią, ale na pewno nie wyglądają w tym momencie gorzej od kangurów.  A jednak Australia wcisnęła. Szykowałem się, żeby puścić totolotka na Tajów. Wiele bym nie stracił, ale dobrze, że się nie skusiłem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
oglądałem pierwszą połowę Tajlandia - Australia...
sądzę że jednak Australijczycy swoim doświadczeniem przeważą mecz na swoją korzyść Na 15 min przed końcem kursy w tym meczu wzięte z sufitu. Australijczycy od dłuższego czasu nie grają NIC. Tajowie, wiele nie potrafią, ale na pewno nie wyglądają w tym momencie gorzej od kangurów. faktycznie nic nie grała Australia w drugiej połowie, ale i nic nie musieli, to Tajlandii potrzebne było zwycięstwo, Australia mogła czekać aż się przeciwnik otworzy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|