|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Witam i od razu pilnie pytam, czy istnieje jakiś program podobny do bank browser z przelewów24, aby samodzielnie wchodzić w niego i bezpiecznie robić przelewy, a także co za tym idzie logować się do banku? Problem jest taki, że posiadam BPH z którym mam problemy. Nie można realizować przelewów, bo brakuje jakiś komponentów, które wgrywam tak jak bank przykazał... Ale jak np. płace za coś w internecie, wybierając opcję przelewów24 to nie ma problemów żadnych, ponieważ ich program posiada owe komponenty, ale jest nieużyteczny jeżeli sam chcę wysłać i odpalić programik... pomoże ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Probowalem kiedys zainstalowac ta informatyczna fuszerke,skutek byl taki ze na mozilli otwieralo ze 100 zakladek i probowalo laczyc sie z "baza".  zwykly informatyczny smiec
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Mówisz o bank browser, czy o tym czymś z BPH?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
prawdopodobnie w czasie pierwszego logowania do BPHu zle wybrales gdzie maja certyfikaty byc, i pewnie leza gdzies na dysku albo innym kompie
zadzwon na infolinie bph i powiedz Ci jak rozwiazac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
już sprawa rozwiązana, opera pomogła
|
|
|
Link skopiowany do schowka