|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kura co wy żeście wczoraj zagrali, to jest kpina krecików  co słabiutka Jaga w tym sezonie, a stawiałem Was w pierwszej 5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Na Espanyol jutro 3.30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Swoją drogą w Barcelonie aktorzyny same.
nie mowie nie kazdy orze jak moze..real to wcale nie zly klub jak dla mnie 2 na swiecie.. a nie zadne paprocie angielskie.. jesli chodzi o barce jest pare talentow co mozna powieciec z pelna geba fabri xavi ineste.. puyol wczesniej gral dobra defence ... wiek swoje robi...a real byl silny i bedzie przed przyjsciem Mou.. czulem ze minie max 2 lata zanim pouklada ekipe i co prosze.. graja jak z nut.. barca meczyla na mestali a real gra otwarta pilke..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
moze sie Valencia przebudzi po przerwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
młody nic nie mów dawno tak nie zmarzłem i do tego taka nędzna padlina w wykonaniu Jagi , oby ta runda się skończyła jak najszybciej bo coraz słabiej to wygląda - jedyny plus, że Czesiek troche młodzieży wstawia : Arłukowicz , Porębski , niestety kontuzje przede wszystkim Słowika i Plizgi pokrzyżowały jakiekolwiek nadzieje na wyższe miejscu do tego brak napastnika oprócz Franka i tak to wygląda jak wygląda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Academica 222222222222222222222 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
i tylko Legia, Legia Warszawa  ale młócka, 3-0 i bramka Wolskiego cud malina  misio nasz, nie ma bata  siemasz Młody  tak jest...choć WKS gra teraz naprawdę zajebiście
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Academica 222222222222222222222  hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kura co wy żeście wczoraj zagrali, to jest kpina krecików  co słabiutka Jaga w tym sezonie, a stawiałem Was w pierwszej 5. a jeszcze kilku debilnych dziennikarzy widzi Frankowskiego w skladzie na euro  ale u Nas to juz nic nie dziwi Mlody dzisiaj Robert zagral na Bayernie ze ho ho
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Academica 222222222222222222222  hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8 Academcia 3-0 4fun
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
i tylko Legia, Legia Warszawa  ale młócka, 3-0 i bramka Wolskiego cud malina  misio nasz, nie ma bata  siemasz Młody  tak jest...choć WKS gra teraz naprawdę zajebiście a gdzie tam, oni z kontry głównie i stałych fragmentów. Wczoraj z Jagą bez rewelacji, wcześniej często fart, nawet Podbeskidzia u siebie potrafili zdominować i Ich Kelemen ratował. Jestem spokojny, ze Śląsk wpadnie w dołek i przestanie punktować, chociaż terminarz ma neistety niezgorszy do końca rundy. słyszałem, że ŁKS się sypie bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Swoją drogą w Barcelonie aktorzyny same.
nie mowie nie kazdy orze jak moze..real to wcale nie zly klub jak dla mnie 2 na swiecie.. a nie zadne paprocie angielskie.. jesli chodzi o barce jest pare talentow co mozna powieciec z pelna geba fabri xavi ineste.. puyol wczesniej gral dobra defence ... wiek swoje robi...a real byl silny i bedzie przed przyjsciem Mou.. czulem ze minie max 2 lata zanim pouklada ekipe i co prosze.. graja jak z nut.. barca meczyla na mestali a real gra otwarta pilke.. To kto jest numer 1 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Kura co wy żeście wczoraj zagrali, to jest kpina krecików  co słabiutka Jaga w tym sezonie, a stawiałem Was w pierwszej 5. a jeszcze kilku debilnych dziennikarzy widzi Frankowskiego w skladzie na euro  ale u Nas to juz nic nie dziwi Mlody dzisiaj Robert zagral na Bayernie ze ho ho Romek Kołtoń ma swoją wizje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Mlody dzisiaj Robert zagral na Bayernie ze ho ho to znaczy dobrze ?  pamiętam, że mówiłeś, że jest lepszy od Berbatova. Dość wysoka poprzeczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Z tym Euro Franka to przesada, ale żeby nie on to z 5 punktów byśmy mieli mniej i jeszcze jedno - 1 runda Ligi Europejskiej to widać dla naszych kopaczy przekleństow 2 lata temu Polonia potem Ruch teraz my mamy bardzo słabą rundę jesienną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Academica 222222222222222222222  hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8 Academcia 3-0 4fun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
i tylko Legia, Legia Warszawa  ale młócka, 3-0 i bramka Wolskiego cud malina  misio nasz, nie ma bata  siemasz Młody  tak jest...choć WKS gra teraz naprawdę zajebiście a gdzie tam, oni z kontry głównie i stałych fragmentów. Wczoraj z Jagą bez rewelacji, wcześniej często fart, nawet Podbeskidzia u siebie potrafili zdominować i Ich Kelemen ratował. Jestem spokojny, ze Śląsk wpadnie w dołek i przestanie punktować, chociaż terminarz ma neistety niezgorszy do końca rundy. słyszałem, że ŁKS się sypie bardzo  Mi się wydaje że forma Śląska właśnie idzie do góry i np za tydzień Wisłę pykną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Academica 222222222222222222222  hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8 Academcia 3-0 4fun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Academica 222222222222222222222  hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8 Academcia 3-0 4fun  No to Kolego zarobilimy  ale graty twój typ zacniejszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
1 Academica -2.0 Academica v FC Porto (Handicap 3-drogowo) 19/11/2011 Brak 12.00 Odbędzie się Stawka: 20,00 Zysk: 220,00 Zwroty: moze nie zupelnie 3-0 ale cos w tym stylu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|