Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 66 1 2 52 53 54 55 56 65 66
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Kura co wy żeście wczoraj zagrali, to jest kpina krecików frown

co słabiutka Jaga w tym sezonie, a stawiałem Was w pierwszej 5.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Na Espanyol jutro 3.30 blush

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791


Swoją drogą w Barcelonie aktorzyny same.

nie mowie nie kazdy orze jak moze..real to wcale nie zly klub jak dla mnie 2 na swiecie.. a nie zadne paprocie angielskie.. jesli chodzi o barce jest pare talentow co mozna powieciec z pelna geba fabri xavi ineste.. puyol wczesniej gral dobra defence ... wiek swoje robi...a real byl silny i bedzie przed przyjsciem Mou.. czulem ze minie max 2 lata zanim pouklada ekipe i co prosze.. graja jak z nut.. barca meczyla na mestali a real gra otwarta pilke..

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
moze sie Valencia przebudzi po przerwie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
młody nic nie mów dawno tak nie zmarzłem i do tego taka nędzna padlina w wykonaniu Jagi , oby ta runda się skończyła jak najszybciej bo coraz słabiej to wygląda - jedyny plus, że Czesiek troche młodzieży wstawia : Arłukowicz , Porębski , niestety kontuzje przede wszystkim Słowika i Plizgi pokrzyżowały jakiekolwiek nadzieje na wyższe miejscu do tego brak napastnika oprócz Franka i tak to wygląda jak wygląda

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Academica 222222222222222222222 tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by młody gniewny
i tylko Legia, Legia Warszawa hura

ale młócka, 3-0 i bramka Wolskiego cud malina piwo

misio nasz, nie ma bata hura

siemasz Młody aplauz piwo tak jest...choć WKS gra teraz naprawdę zajebiście

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Paździoch
Academica 222222222222222222222 tongue

hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by młody gniewny
Kura co wy żeście wczoraj zagrali, to jest kpina krecików frown

co słabiutka Jaga w tym sezonie, a stawiałem Was w pierwszej 5.

a jeszcze kilku debilnych dziennikarzy widzi Frankowskiego

w skladzie na euro laugh

ale u Nas to juz nic nie dziwi
Mlody dzisiaj Robert zagral na Bayernie ze ho ho

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by eroll
Originally Posted by Paździoch
Academica 222222222222222222222 tongue

hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8
Academcia 3-0 4fun

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Pier
Originally Posted by młody gniewny
i tylko Legia, Legia Warszawa hura

ale młócka, 3-0 i bramka Wolskiego cud malina piwo

misio nasz, nie ma bata hura

siemasz Młody aplauz piwo tak jest...choć WKS gra teraz naprawdę zajebiście

a gdzie tam, oni z kontry głównie i stałych fragmentów. Wczoraj z Jagą bez rewelacji, wcześniej często fart, nawet Podbeskidzia u siebie potrafili zdominować i Ich Kelemen ratował. Jestem spokojny, ze Śląsk wpadnie w dołek i przestanie punktować, chociaż terminarz ma neistety niezgorszy do końca rundy.

słyszałem, że ŁKS się sypie bardzo frown

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by NiUNiU
Swoją drogą w Barcelonie aktorzyny same.

nie mowie nie kazdy orze jak moze..real to wcale nie zly klub jak dla mnie 2 na swiecie.. a nie zadne paprocie angielskie.. jesli chodzi o barce jest pare talentow co mozna powieciec z pelna geba fabri xavi ineste.. puyol wczesniej gral dobra defence ... wiek swoje robi...a real byl silny i bedzie przed przyjsciem Mou.. czulem ze minie max 2 lata zanim pouklada ekipe i co prosze.. graja jak z nut.. barca meczyla na mestali a real gra otwarta pilke..

To kto jest numer 1 ? laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by młody gniewny
Kura co wy żeście wczoraj zagrali, to jest kpina krecików frown

co słabiutka Jaga w tym sezonie, a stawiałem Was w pierwszej 5.

a jeszcze kilku debilnych dziennikarzy widzi Frankowskiego

w skladzie na euro laugh

ale u Nas to juz nic nie dziwi
Mlody dzisiaj Robert zagral na Bayernie ze ho ho

Romek Kołtoń ma swoją wizje grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by pacyfista
Mlody dzisiaj Robert zagral na Bayernie ze ho ho

to znaczy dobrze ? wink

pamiętam, że mówiłeś, że jest lepszy od Berbatova. Dość wysoka poprzeczka grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Z tym Euro Franka to przesada, ale żeby nie on to z 5 punktów byśmy mieli mniej i jeszcze jedno - 1 runda Ligi Europejskiej to widać dla naszych kopaczy przekleństow 2 lata temu Polonia potem Ruch teraz my mamy bardzo słabą rundę jesienną.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by eroll
Originally Posted by Paździoch
Academica 222222222222222222222 tongue

hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8
Academcia 3-0 4fun
laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Pier
Originally Posted by młody gniewny
i tylko Legia, Legia Warszawa hura

ale młócka, 3-0 i bramka Wolskiego cud malina piwo

misio nasz, nie ma bata hura

siemasz Młody aplauz piwo tak jest...choć WKS gra teraz naprawdę zajebiście

a gdzie tam, oni z kontry głównie i stałych fragmentów. Wczoraj z Jagą bez rewelacji, wcześniej często fart, nawet Podbeskidzia u siebie potrafili zdominować i Ich Kelemen ratował. Jestem spokojny, ze Śląsk wpadnie w dołek i przestanie punktować, chociaż terminarz ma neistety niezgorszy do końca rundy.

słyszałem, że ŁKS się sypie bardzo frown

Mi się wydaje że forma Śląska właśnie idzie do góry i np za tydzień Wisłę pykną smirk

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by eroll
Originally Posted by Paździoch
Academica 222222222222222222222 tongue

hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8
Academcia 3-0 4fun
aplauz dobrze2 piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by eroll
Originally Posted by Paździoch
Academica 222222222222222222222 tongue

hmmmm nie wiem co o tym myśleć ale daję over 2,5 @2,8
Academcia 3-0 4fun
laugh

No to Kolego zarobilimy smile ale graty twój typ zacniejszy smile piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
1 Academica -2.0 Academica v FC Porto
(Handicap 3-drogowo) 19/11/2011 Brak 12.00 Odbędzie się
Stawka: 20,00 Zysk: 220,00 Zwroty:

moze nie zupelnie 3-0 ale cos w tym stylu laugh

Strona 54 z 66 1 2 52 53 54 55 56 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, kamel, Sensei, aker), 2,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1