|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Panowie zapodajcie Mario video z karnym przeciwko Newcastle, ponoc zniszczyl psychike ostro GK gosci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Panowie zapodajcie Mario video z karnym przeciwko Newcastle, ponoc zniszczyl psychike ostro GK gosci? przypajacował jak zwykle, znajdz sobie, ktoś zapodawał już
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ja pierdole Piostar ale ekipe zes pozapisywal na forum ale komedia  a co sie dzieje z kondziem? Podobno w kółko ogląda expose   dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Panowie zapodajcie Mario video z karnym przeciwko Newcastle, ponoc zniszczyl psychike ostro GK gosci? Koleś jest totalnym imbecylem wśród piłkarzy. Śmiem twierdzić, że większego idioty, odkąd żyję, nie pamiętam. Ten palant pobibija sam siebie. Myślałem, że Barton jest pojebany, ale Balotelli przewyższa go 3 klasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Panowie zapodajcie Mario video z karnym przeciwko Newcastle, ponoc zniszczyl psychike ostro GK gosci? Koleś jest totalnym imbecylem wśród piłkarzy. Śmiem twierdzić, że większego idioty, odkąd żyję, nie pamiętam. Ten palant pobibija sam siebie. Myślałem, że Barton jest pojebany, ale Balotelli przewyższa go 3 klasy  Tacy tez sa potrzebni na swiecie, sam sie przyznaj, z kogo bysmy sie smiali  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Panowie zapodajcie Mario video z karnym przeciwko Newcastle, ponoc zniszczyl psychike ostro GK gosci? Koleś jest totalnym imbecylem wśród piłkarzy. Śmiem twierdzić, że większego idioty, odkąd żyję, nie pamiętam. Ten palant pobibija sam siebie. Myślałem, że Barton jest pojebany, ale Balotelli przewyższa go 3 klasy  Tacy tez sa potrzebni na swiecie, sam sie przyznaj, z kogo bysmy sie smiali  ? Tutaj masz rację, Bamik. Ale jego zachowanie czasami nie powoduje uśmiechu na mojej twarzy. Ono jest żenujące i wtedy czuję gniew i agresję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
widzę, że leszcze z Madrytu znowu zdrowo przyfarcili... ale spokojnie GD już niedługo, zobaczą gdzie ich miejsce w szeregu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a Vasco -1,5 izunia  dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
widzę, że leszcze z Madrytu znowu zdrowo przyfarcili... ale spokojnie GD już niedługo, zobaczą gdzie ich miejsce w szeregu  Fartem to na świat przyszedłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
widzę, że leszcze z Madrytu znowu zdrowo przyfarcili...ale spokojnie GD już niedługo, zobaczą gdzie ich miejsce w szeregu   komentarz znaffcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
hmmm a na jutro coś Panowie macie? Po mojemu wisła do HT @2,1 i narazie tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Kopenhaga + Wisła ktos promuje Warte zeby grac, niby Value ale za nic nie moge znalezc czegokolwiek na ich korzysc w meczu z liderem oprocz argumentu "muszą" nic nie widac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
hmmm a na jutro coś Panowie macie? Po mojemu wisła do HT @2,1 i narazie tyle Ja się zastanwiałem nad Vitesse 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
ale cos dziwnie te kursy szaleja na Kopenhage cholera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Konan a nie lebiej BTS w tym meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
widzę, że leszcze z Madrytu znowu zdrowo przyfarcili... ale spokojnie GD już niedługo, zobaczą gdzie ich miejsce w szeregu  Jebać Gran Derbi. SEVILLA FC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Konan a nie lebiej BTS w tym meczu? No właśnie teraz dałeś do myślenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Vitesse w domciu jeszcze nie mialo meczu zeby gola nie strzelilo, a Feyenord ma dwa mecze bez gola w lidze wiec musza sie przelamac w ogle ciezko chyba zbnalezc druzyny w eredivisie zeby nie strzelila gola w 3 spotkaniach, mysle ze ze swieca szukac dlatego malo prawdopodobne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|