|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820 |
nie widze tematu z pierwsza liga portugalska na konczacy sie kolejke wiec pozwolilem sobie napisac pare słów na temat dzisiejszego meczu. otóz wg mnie warto dzis zagrac na drużyne z Porto. do składu smoków powraca z Pucharu Narodów Afryki Benni McCarthy. poza tym po zeszło tygodniowym remisie z Rio Ave grupa fanów Porto zaatakowała samochód trenera Co Adriaanse gdy opuszczał centrum treningowe czy jakos (mam pewne zaległosci z angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sytuacja troche dziwna gdyz jak wiadomo porto prowadzi w lidze. braga zajmuje 5 miejsce w lidze z 5 punktami straty do porto jednak jesli sie przyjrzec blizej do tej pory grala z wszystkimi groznymi rywalami u siebie wygrywajac zazwyczaj jedna bramka jednak na wyjazdach grała słabo z przecietnymi i słabymi druzynami jak chocby 2 tygodnie temu temisujac 0:0 z najsłabszym penafiel. w 9 wyjazdowych meczach bilans bragi to 3-2-4 w bramkach 6-6. mecz wychodzi na under jednak z tym bym uważał pewniejsze wydaje sie zwyciestwo porto + to ze braga bramki nie strzeli. pozdrawiam aha dla porto dzis doskonała okazja by odskoczyc rywalom z lizbony na 7 punktów i uważam że wykorzysta ją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
nie wiziales po d uwage tego jak obie druzyny graly ze soba wczesniej ... a poza tym braga jak powalczy i wywiezie 3 punkty bedzie zajmowala bodajze 2 czy 3 pozycje.Wiec wydaje mi sie ze z czystym sumieniem nie mozna stawiac na fc porto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820 |
nie wiziales po d uwage tego jak obie druzyny graly ze soba wczesniej ... a poza tym braga jak powalczy i wywiezie 3 punkty bedzie zajmowala bodajze 2 czy 3 pozycje.Wiec wydaje mi sie ze z czystym sumieniem nie mozna stawiac na fc porto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak grały wcześniej między sobą? od 1994 roku (wczesniejszych statystyk nie chce mi sie szukac) rozegrano 23 spotkania w lidze bilans 15-5-3 bramek nie chce mi sie liczyc. w meczach rozegranych w porto 9-1-1 wiec co jest nie tak z tym? a powalczyc to sobie moze powalczyc jakies argumenty poprosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
Porto po kursie 1.5 w takim meczu to kurs malo oplacalny ;-)
h2h : 2005-09-18 Braga 0-0 FC Porto 2005-01-30 FC Porto 1-3 Braga !!! 2004-09-11 Braga 1-1 FC Porto 2004-03-16 Braga 1-3 FC Porto 2004-01-17 Braga 0-3 FC Porto 2003-08-17 FC Porto 2-0 Braga 2003-05-25 Braga 1-1 FC Porto 2003-01-05 FC Porto 3-0 Braga 2002-04-20 Braga 0-4 FC Porto 2002-01-16 FC Porto 1-2 Braga !!! 2001-12-15 FC Porto 0-0 Braga !!! 2001-04-29 FC Porto 3-2 Braga 2000-12-02 Braga 2-1 FC Porto
mi osobiscie smierdzi tu remisem ;-)
powrot z PNA Benniego nie zmienia tu praktycznie nic ;-)
ja dzis delikatnie zagram X2, uwazam, ze Sporting Braga ma spore szanse na wywiezienie punktow z Porto ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
nie wiziales po d uwage tego jak obie druzyny graly ze soba wczesniej ... a poza tym braga jak powalczy i wywiezie 3 punkty bedzie zajmowala bodajze 2 czy 3 pozycje.Wiec wydaje mi sie ze z czystym sumieniem nie mozna stawiac na fc porto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak grały wcześniej między sobą? od 1994 roku (wczesniejszych statystyk nie chce mi sie szukac) rozegrano 23 spotkania w lidze bilans 15-5-3 bramek nie chce mi sie liczyc. w meczach rozegranych w porto 9-1-1 wiec co jest nie tak z tym? a powalczyc to sobie moze powalczyc jakies argumenty poprosze //Zgodzę się, że under tutaj taki powiedziany wcale nie jest, choć z tegorocznej tabelki a zwłaszcza wyjazdu Bragi właśnie takie coś wychodzi. Oba zespoły raczej grając na stadionie w Porto lubiły i potrafiły postrzelać (nawet 4-4 się zdarzyło). Co do pewnego typu, że Braga nie strzeli to się nie zgodzę bo wogóle granie na typ - nie strzeli jest nie mądre. Zawsze coś się głupiego może zdarzyć. Poza tym jak to śpiewała jakaś Pani w latach 80- tych NIC NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆ.... nawet taka niemoc strzelecka. Dla mnie mecz nie będzie raczej taki oczywisty dla Porto choć nie wątpliwie jest faworytem. Jednak nawet porażki Porto tutaj nie można rospatrywać jako sensacji ale ewentualną niespodziankę. Dla mnie no bet zwłaszcza po takim kursie. jak miałbym ryzykować tutaj cokolwiek to chyba właśnie OVER . Pozdrawiam Lart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
no dobra troche sie wyglupilem z tymi spotkaniami pomiedzy tymi zespolami  nie umiem podac konkretnych argumentow ale powiem o przeczuciu ktore mialem tak samo jak we wczorajszym meczu barcelony i atletico wiem ze ktos mnie moze wysmiac i porto moze wygrac wysooko ale to jest moje zdanie i dla mnie braga ma szanse na zwyciestwo ... pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 820 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i tak ma byc ty czujesz w jedna strone ja w druga na tym polega urok sportu pozdrawiam a tak z ciekawosci ciekawe kogo dzis lepsze wibracje dopadły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
hehe okaze sie o 23:15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
gratulacje dla stawiajacych X2 badz 2, Porto jest bardzo slabe ... jezcze 2 sezony temu taki wynik bylby ogromna sensacja, teraz abolutnie nie zaskakuje ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 249 |
a ja zaluje ze nie postawilem undera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> najpierw zapomnialem o meczu Lyonu z Bordeaux, a wczoraj sie wycofalem z tym meczem. no coz..pierwsza mysl jest dobra i nie nalezy czytac forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka