|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
różnie może byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771 |
Panowie, ktoś miał dzisiaj pograne coś w meczu alkmaar w betsson ? macie już to rozliczone/anulowane ?
zaczynam sie bac, a mam tam 1,6k :/ expekt też dalej nie rozliczył.... bwin także
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418 |
Panowie, ktoś miał dzisiaj pograne coś w meczu alkmaar w betsson ? macie już to rozliczone/anulowane ?
zaczynam sie bac, a mam tam 1,6k :/ expekt też dalej nie rozliczył.... bwin także unibet i gamebookers również
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
Panowie, ktoś miał dzisiaj pograne coś w meczu alkmaar w betsson ? macie już to rozliczone/anulowane ?
zaczynam sie bac, a mam tam 1,6k :/ expekt też dalej nie rozliczył.... bwin także expekt tak do definiuje w regulaminie: 6.3 Jeżeli gra jest przełożona lub odwołana, kurs na zakład zostanie zmieniony na jeden (1.0), chyba że będzie to przedstawione inaczej. 7.1 Zdarzenie które jest przełożone na więcej niż 36 godzin, będzie wyłaczone z ważności i kurs na takie zdarzenie będzie wynosić jeden (1.0), chyba że będzie to przedstawione inaczej z przyczyn wynikających ze specyfiki zakładów bukmacherskich. oba punkty mówią co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
nie trzeba Realu i Barcelony zebyscie sie jebali im dluzej przebywam w QC zaczynam rozumiec jak mozna bylo wymordowac tylu ludzi w czasach II wojenki  niektorzy zlodziejom darmozjadom i patalachom oddaja czesc wiec co sie dziwic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
PSG z taka gra moga pozegnac sie z majstrem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
a te debile z Paryza dalej 5 chlopa w obronie plus bramkarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Paryżanie wygwizdani mocno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573 |
a te debile z Paryza dalej 5 chlopa w obronie plus bramkarz taktyka małpy, która ten zespól trenuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
polecam Santos x2  Cortiba zamyka mi kupon na tysiaka - nie mam jak zrobic kontry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
a te debile z Paryza dalej 5 chlopa w obronie plus bramkarz taktyka małpy, która ten zespól trenuje   Ty z niego szydzisz a niektórzy chcieliby, żeby siedział na ławce Interu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
na ławce Interu siedzi pan porażka, człowiek, który prowadził kilka wielkich klubów i nic nie ugrał. Nawet Maaskant nie wiem czy gdybym go nie zmienił, nie poprowadził lepiej Interu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
no pomysl mlody sam 92 minuta masz pilke na swojej polowie 0-1 jest w plecy a bramkarz w bramce i obok siebie 5-ciu chlopa
jedyne usprawiedliwienie to mecz pucharowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
na ławce Interu siedzi pan porażka, człowiek, który prowadził kilka wielkich klubów i nic nie ugrał. Nawet Maaskant nie wiem czy gdybym go nie zmienił, nie poprowadził lepiej Interu  No... Z tym Maaskantem, to już "poleciałeś"  Zauważyłem jedno. Ciężko zadowolić kibiców Interu, Rozumiem, że mają ambicje i skład też niczego sobie, więc oczekują wyników, ale nazbyt narzekają na trenerów. Powinni pamietać, że to prezesunio zatrudnia kołcza. Do Morattich powinni mieć pretensje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Maly OT OL OM PSG MHSC  Allez La Paillade !!! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
a te debile z Paryza dalej 5 chlopa w obronie plus bramkarz taktyka małpy, która ten zespól trenuje   Ty z niego szydzisz a niektórzy chcieliby, żeby siedział na ławce Interu. Kto by go chciał na ławce Interu ? Akhu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
a te debile z Paryza dalej 5 chlopa w obronie plus bramkarz taktyka małpy, która ten zespól trenuje   Ty z niego szydzisz a niektórzy chcieliby, żeby siedział na ławce Interu. Kto by go chciał na ławce Interu ? Akhu ?  Ja nawet nie wiem kto jest ich trenerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 156 |
A co to w Granadzie po zawodach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
a co sie stalo sie pod grenada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|