|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Tottenham Malaga Bochum To na jutro ! Over 2.5 to pewniak na WHL jutro. WHL ? Możesz sprostować dal ułatwienia ;D White Hart Lane - teren Spurs  Dzięki bardzo panowie To mówicie, że lepiej zagrać overa niż sam Tottenham ? A co myślicie o pozostałych 2 meczach ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Co do pozycji Kombouare w PSG to duzo sie mowi o mozliwej zmianie na lepsze nazwisko. Teraz byc moze to nastapi bo wkurwiony Leonardo wyszedl przed koncem meczu. Szejkowie chca stworzyc cyrk jakiego jeszcze w FR nie bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ja tak uważam. Ja pobieram over. Dwóch pozostałych nie gram, więc Ci nie pomogę, Konan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Ok ok  To w takim razie na pewno razem z Tobą pobiorę overa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723 |
Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy co myślicie o Finale ML? Bardziej upatrywał bym tu o2,5 kurs 2,14 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Co do pozycji Kombouare w PSG to duzo sie mowi o mozliwej zmianie na lepsze nazwisko. Teraz byc moze to nastapi bo wkurwiony Leonardo wyszedl przed koncem meczu. Szejkowie chca stworzyc cyrk jakiego jeszcze w FR nie bylo. To się będzie działo w Paryżu. Powiem, jednak, że moje zdanie jest jedno i sie nie zmieni: Arabskie gnoje! Łapy precz od futbolu europejskiego. Wypierdalać. Zabawę sobie idioci znaleźli. Kupi taki sqrwiel klub i już jest w elitarnej lidze muzułmańskich miliarderów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Dobrej nocy, panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
DLA POROWNANIA :
Budzet MHSC = 33M Pastore = 43M
Niestety, zawsze jest wielu chetnych do przyklejenia sie do duzych $$ . Wystarczy troche posterowac arbitrami. Nie bez przyczyny Montek jest ciagle wykartkowywany .
|
|
|
Link skopiowany do schowka