|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
poczatek kwarty fantastyczny ,pozniej troche słabiej, no ale 48 rzucili, wiec zle nie jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie zagrałem coś takiego: Poniżej 38.0 Kryvbasbasket vs Budivelnik (4. kwarta - Razem (trzydrogowo)) 21/11/2011 Brak 2.00 Przegrana Stawka: 300,00 Zysk: 300,00 Grałem to LIVE i niby zakład przegrany bo była dogrywka. Przecież obstawiałem kwartę (nawet 30 oczek nie rzucili) a nie mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Panowie zagrałem coś takiego: Poniżej 38.0 Kryvbasbasket vs Budivelnik (4. kwarta - Razem (trzydrogowo)) 21/11/2011 Brak 2.00 Przegrana Stawka: 300,00 Zysk: 300,00 Grałem to LIVE i niby zakład przegrany bo była dogrywka. Przecież obstawiałem kwartę (nawet 30 oczek nie rzucili) a nie mecz  Pisz na czacie, pomyłka z ich strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie zagrałem coś takiego: Poniżej 38.0 Kryvbasbasket vs Budivelnik (4. kwarta - Razem (trzydrogowo)) 21/11/2011 Brak 2.00 Przegrana Stawka: 300,00 Zysk: 300,00 Grałem to LIVE i niby zakład przegrany bo była dogrywka. Przecież obstawiałem kwartę (nawet 30 oczek nie rzucili) a nie mecz  Pisz na czacie, pomyłka z ich strony. Napisałem, ale jak zwykle trzeba czekać bo sprawę przekazali do działu rozliczeń. To by była parodia gdyby 4 kwartę liczyli z dogrywką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
No i dziękuję za odp. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Jak będą się trzymać swojego, to strasz jakimś trybunałem dal graczy czy czymś podobnym. Powinno zadziałać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
no i u żydkow w 7minut 21pktow i ov zagrozony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
poczatek kwarty fantastyczny ,pozniej troche słabiej, no ale 48 rzucili, wiec zle nie jest  w 1-wszej 48 w 2-iej 39 w 3-ciej 33 w 4-tej 40 zabrakło 2pktow  o tyle dobrze ze w dublu z Lechem, linia w netowych byla 160,5 ,wiec tu pktu zabrakło, ale na livie mozna bylo spokojnie under170-176 złapać na kontre.
|
|
|
Link skopiowany do schowka