|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
as Travicy na koniec  szanujmy wielkie Włochy  bez przesady z tymi wielkimi brazylia dzis slabo zagrala a z usa tez bez rewelacji 5 setem mi zaimponowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
czulem to w kosciach  a nie mowilem  Grubo pograłeś? Gratki. -1,5 Ruscy czy czekasz na wizję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
No jak my kurwa przy takich ukladach nie wejdziemy na IO, to bedzie wstyd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Dzisiaj póki co dzień underdogów... 3 na 4 mecze to porażki faworytów (przynajmniej tych wycenianych przez buki) Czyli dla podtrzymania passy USA luba Japan  i chyba starczy, wydaje mi się, że teraz Rosja łatwo pozamiata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
as Travicy na koniec  szanujmy wielkie Włochy  bez przesady z tymi wielkimi brazylia dzis slabo zagrala a z usa tez bez rewelacji 5 setem mi zaimponowali Ja też uważam, że Włosi bardzo dobrze zagrali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
No jak my kurwa przy takich ukladach nie wejdziemy na IO, to bedzie wstyd  Rosja, Włochy i Brazylia faworyci. Z Włochami zagramy o wszystko, z Brazylią standrowe plecy, a z Rosją będziemy już mega spuchnięci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Korver grubo to pogralem na Brazylie po I secie.. a, ze ja mam pecha (albo sie nie znam po prostu) to w trakcie tb czulem wygrana Wlochow.. no i wyczulem. I am looser 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
-1,5 Ruscy czy czekasz na wizję? Nie mam pojęcia. Moje czucie w tym miesiącu bardzo słabo wypada... Japan coś może namieszać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver grubo to pogralem na Brazylie po I secie.. a, ze ja mam pecha (albo sie nie znam po prostu) to w trakcie tb czulem wygrana Wlochow.. no i wyczulem. I am looser  Aa... To trzeba było na Włochów się przerzucić w trakcie meczu. Kursy jeszcze przednie były.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Korver grubo to pogralem na Brazylie po I secie.. a, ze ja mam pecha (albo sie nie znam po prostu) to w trakcie tb czulem wygrana Wlochow.. no i wyczulem. I am looser  Aa... To trzeba było na Włochów się przerzucić w trakcie meczu. Kursy jeszcze przednie były. 10.50-12 przy 2-1 dla Brazylii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
No jak my kurwa przy takich ukladach nie wejdziemy na IO, to bedzie wstyd  Rosja, Włochy i Brazylia faworyci. Z Włochami zagramy o wszystko, z Brazylią standrowe plecy, a z Rosją będziemy już mega spuchnięci  Nie wiadomo ile Wlosi zdobeda punktow po 8 kolejkach, bo my musimy za 3 pkt z tymi 4 'slabszymi' zespolami, wydaje mi sie, ze z USA bedzie najwazniejszy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
gracie cos z europy dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
my mamy teraz 3 w miare latwe mecze (oczywiscie nie jest to co u kobiet Algeria czy Kenia), ale Iran, Japonie i Chiny powinnismy pyknac za 9 pkt. a pozostali maja BRA-RUS, USA-ITA, SRB-RUS, CUB-ITA i punkty na pewno sie pomieszaja jakos. Potem my mamy troche trudniej USA i Egipt, ale rywale dalej cieżkie mecze CUB-RUS, ARG-ITA. Nie mozemy tracic punktow z ogórkami i bedzie git 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
gracie cos z europy dzisiaj? Dla mnie Portugalia wygra i Slowacja 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
gracie cos z europy dzisiaj? na Portugalię się czaję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
gracie cos z europy dzisiaj? na Portugalię się czaję. 1.46 wygląda apetycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Nie ma chuja na Mariole, dzisiaj Modena zakonczy serie Busto Arisizo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Portugalce słabo ostatnio z Hiszpanami wypadli.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Bergamo na dzis @1.4 moze szalu nie robi ale wiecej niz 1 seta stracic nie maja prawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a co powiecie o Fin + Tur, dwa razy -1.5
Finowie powinni sobie poradzic
portugalia to nie wiem czy kurs oplacalny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|