|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Real - Dinamo over 1,5(1 half) @1,83 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Real czyste konto @1,44 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
jaki jest teraz najepszy bukmacher azjatycki? 188 zszedl na psy podobno limituje nawet ostatnio ale mnie odepchnela szata graficzna i 'schowanie' zakladow plus oczywiscie limitow trzeba nacikac za kazdym razem dawniej to bylo duzo bardziej przejrzyste
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
MU warto dziś? Padaka w tej LM grana przez nich, jak nie karne to gdzieś sredniawke grają a Benfa ma kim strzelać .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Al Ittihad Jeddah Cska Moskwa 1x
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
MU warto dziś? Padaka w tej LM grana przez nich, jak nie karne to gdzieś sredniawke grają a Benfa ma kim strzelać . Menu win dzis najpewniejszy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
1789 Manch.Utd.-Benfica 1842 Oxford City-Redbridge 1851 Tamworth-Hinckley 1719 Cibalia-Vinogradar 5170 St.Petersburg-Lev Poprad
dzisiejsze szczesliwe liczby;) hehe czy grając w taki sposób jest szansa żeby w dłuższym okresie być na plusie, granie gospodarzy po 1,4 to chyba nie najlepszy sposób gry, mimo tego że koleżka trochę kasy wygrał ostatnio, mega farta jednak miał, rzadko to się zdarza żeby większość faworytów wygrywała a tak bylo w minionym weekendzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
MU warto dziś? Padaka w tej LM grana przez nich, jak nie karne to gdzieś sredniawke grają a Benfa ma kim strzelać . Rooney, prawdopodobnie zagra. Vidić jest zawieszony. Benfica bez Savioli... Ja trzymam sie od tego meczu zdala. Gram za to: Napoli-MC i CSKA-Lille BTS oraz OL 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
1789 Manch.Utd.-Benfica 1842 Oxford City-Redbridge 1851 Tamworth-Hinckley 1719 Cibalia-Vinogradar 5170 St.Petersburg-Lev Poprad
dzisiejsze szczesliwe liczby;) hehe czy grając w taki sposób jest szansa żeby w dłuższym okresie być na plusie, granie gospodarzy po 1,4 to chyba nie najlepszy sposób gry, mimo tego że koleżka trochę kasy wygrał ostatnio, mega farta jednak miał, rzadko to się zdarza żeby większość faworytów wygrywała a tak bylo w minionym weekendzie. wystarczy umiejetnie mecze wybrac ominac miny i  mu wpada ... choc ja bym za 2k 4-6 meczy na kuponie nie gral nigdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
1789 Manch.Utd.-Benfica 1842 Oxford City-Redbridge 1851 Tamworth-Hinckley 1719 Cibalia-Vinogradar 5170 St.Petersburg-Lev Poprad
dzisiejsze szczesliwe liczby;) hehe czy grając w taki sposób jest szansa żeby w dłuższym okresie być na plusie, granie gospodarzy po 1,4 to chyba nie najlepszy sposób gry, mimo tego że koleżka trochę kasy wygrał ostatnio, mega farta jednak miał, rzadko to się zdarza żeby większość faworytów wygrywała a tak bylo w minionym weekendzie. wystarczy umiejetnie mecze wybrac ominac miny i  mu wpada ... choc ja bym za 2k 4-6 meczy na kuponie nie gral nigdy  narazie SKA 2-0 prowadzi a Cibalia 1-1 do przerwy a prowadzili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
tu ov3,5 @2,275 @witam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Peffka na dzis Real Madryt - Dinamo Zagrzeb over 3.5 zoltych kartek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
no to w takim razie poproszę o 4:0 i każdy będzie zadowolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Peffka na dzis Real Madryt - Dinamo Zagrzeb over 3.5 zoltych kartek też to zagrałem ... od wczoraj kurs nieźle spadł ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
no to w takim razie poproszę o 4:0 i każdy będzie zadowolony  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Cibalia odrazu na poczatku 2 polowy na 2-1 SKA 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Real dzisiaj czyste konto to dobry bet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2011
Posty: 3 |
CSKA 1x Bayern 1 OL 1x MU 1x MC x2 RM 1 co o tym sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Real dzisiaj czyste konto to dobry bet? zagrałem, myślę ze dadzą radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Real dzisiaj czyste konto to dobry bet? nie lubie takiego czegos... bramka z kapelusza i po becie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|