|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
skoro mamy takie wielkie spadki na MU to fajnym betem wydaje sie strzal ze Benfa strzeli gola oczywiscie spadki na Benfike 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
wlasnie na nsport mowia ze MU bez Rooneya i Hernandeza za to z Berbatovem w ataku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 109 |
widze ze wszyscy cisna City i CSKA, a ja zagram na odwrot z podporkami  CSKA praktycznie bez napastnikow, Love nie ma co wliczac bo po skandalu prawdopodobnie opusci MOskwe, a City w LM to calkiem inny zespol niz w lidze Napoli 1x  Napoli 1  i ta banda "gwiazd" ma pozmiatane w LM Cavani strzelac !!!  Oby  Arabusy znajdą swoje miejsce w szeregu. Mancini śmie twierdzić, że są na tym poziomie piłkraskim, co Real i Barca. Chyba go pojebało  az sie herbata oblalem ze smiechu,  mam nadzieje ze juz od dzisiaj zaczna grac na swoim normalnym poziomie czyli miejsce ok 7 w lidze i walka na koniec sezonu z aston villa o gre w europie. Dzisiaj Napoli w sobote Liverpool i wracaja do szeregu gwiazdy jebane!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
man u z berba w ataku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
City wygra całą lige mistrzów chyba nie oglądacie ich meczy jak mówicie że 7 miejsce w PL
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
City wygra całą lige mistrzów chyba nie oglądacie ich meczy jak mówicie że 7 miejsce w PL malo realne ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
City wygra całą lige mistrzów chyba nie oglądacie ich meczy jak mówicie że 7 miejsce w PL City obecnie 3 siła w całej Europie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
City wygra całą lige mistrzów chyba nie oglądacie ich meczy jak mówicie że 7 miejsce w PL bez przesady  jak przejda 1/8 to bedzie sukces
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
fajne niektorzy maja standardy (7dme miejsce taaaaaaaaaaaaaaa)
city ma najlepsza ekipe w premiership, nie znaczy ze wygraja miszcza ale sa na dobrej drodze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 109 |
Richards de jong nasri balotelli az mi sie podnosi, do jednego worka razem z trenerem i w przyszlym sezonie do realu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
City wygra całą lige mistrzów chyba nie oglądacie ich meczy jak mówicie że 7 miejsce w PL Biczu co już przyjarałeś ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
MC w LM pokazuje, meczy sie z beznadziejnym villareal, z napoli 1-1 u siebie, z bayernem nie istnial w niemczech  polubilem ich bo daja zarobic  ale w LM to nie maja szansa, chocby ze wzgledu na brak doswiadczenia i brak trenera z klasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
city dzis wygrywa=awans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 109 |
City wygra całą lige mistrzów chyba nie oglądacie ich meczy jak mówicie że 7 miejsce w PL malo realne moze i tak ja ich nie lubie i tyle od dobrych kilku sezonow wiec ... a sezon jest dlugi wiec zobaczymy a tak na powaznie to w top 3 to na luzie ich nie bedzie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
City wygra całą lige mistrzów chyba nie oglądacie ich meczy jak mówicie że 7 miejsce w PL City obecnie 3 siła w całej Europie  Ta chyba w Anglii a nie Europie, z pajacem Balotellim na czele
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
city dzis wygrywa=awans  nie wygraja ... aw w ostatniej kolejce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 109 |
MC w LM pokazuje, meczy sie z beznadziejnym villareal, z napoli 1-1 u siebie, z bayernem nie istnial w niemczech  polubilem ich bo daja zarobic  ale w LM to nie maja szansa, chocby ze wzgledu na brak doswiadczenia i brak trenera z klasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
city dzis wygrywa=awans  nie wygraja ... aw w ostatniej kolejce  za 140 minut bedzie wiadomo
|
|
|
Link skopiowany do schowka