|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
http://www.filmweb.pl/film/Seks+po+fi%C5%84sku-2009-481559
film mniej utalentowanego Kaurismakiego, można to gdzieś znaleźć na necie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
http://www.filmweb.pl/film/Seks+po+fi%C5%84sku-2009-481559
film mniej utalentowanego Kaurismakiego, można to gdzieś znaleźć na necie? jak się chce to można, szczególnie, że nie jest to stary film http://thepiratebay.org/torrent/5247599
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Widział ktoś może napisy do "Up all night"? Znalazłem tylko do dwóch pierwszych odcinków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
btw Same Samobojcow to az tak warto zobaczyc? Ogladalem przedwczoraj bodajze gale "Zlote Kaczki" i film zdobyl wszystkie mozliwe nagrody 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Warto, ostatnio też zdobył nagrodę na festiwalu kina europejskiego Cinergia w Łodzi :-) (choć główną zdobył film "Daas")
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
btw Same Samobojcow to az tak warto zobaczyc? Ogladalem przedwczoraj bodajze gale "Zlote Kaczki" i film zdobyl wszystkie mozliwe nagrody  dla jednych dobry, dla innych gniot roku i stracone 1,5h zycia. a sugerowac sie jakimis pseudo galami/nagrodami Polskimi ktore na sile chca sie upodobnic do zachodznich gal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Sala Samobójców jest dobrym filmem,,,nie lubię takich filmów ale przyznać muszę że nie jest to gniot aczkolwiek nie namawiam ani nie odradzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Dla mnie gniot jakich mało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
btw Same Samobojcow to az tak warto zobaczyc? Ogladalem przedwczoraj bodajze gale "Zlote Kaczki" i film zdobyl wszystkie mozliwe nagrody  Nic, tylko zapłakać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
btw Same Samobojcow to az tak warto zobaczyc? Ogladalem przedwczoraj bodajze gale "Zlote Kaczki" i film zdobyl wszystkie mozliwe nagrody  Nic, tylko zapłakać. również uważam, że ten film to porażka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Popieram ubolewanie nad tym że ten film zdobył nagrody aczkolwiek nadal mimo iż nie lubię takich filmów nie uważam że był gniotem  Dla mnie synonim gniota to 'Ciacho' i 'Gulczas a jak myślisz'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
No wlasnie, jak widac nawet i po samym forum, ile ludzi, tyle opinii  Trzeba samemu obejrzec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
mi tam spasował ten film 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
a jakie tytuły były nominowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
a jakie tytuły były nominowane? "Essential Killing", "1920 Bitwa Warszawska", "Sala samobójców", "Kret", "Ki", "Wojna żeńsko-męska"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
No to raptem 2 filmy, które można wziąć pod uwagę: EK i SS. EK już się obłowił, czas więc na SS. Wojana ż-m. to jest kurwa definicja gniota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No to raptem 2 filmy, które można wziąć pod uwagę: EK i SS. EK już się obłowił, czas więc na SS. Wojana ż-m. to jest kurwa definicja gniota  No proszę Cię Essential Killing, to też niezła żenada. Nie wiem, jak się nazywa dokładnie kategoria, ale jeśli najlepszy film roku 2010, to gratuluje poczucia humoru  No a nominowanie wojny żeńsko-męskiej to już szczyt szczytów 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
"Ki" to świetny film, Gąsiorowska zagrała rewelacyjnie. W sumie dziwiłam się, że to nie ten film zgarnął nagrody na Cinergii. To nie jest typowy konkurs, który się upodabnia do amerykańskich gali... Nagroda im. A. Munka, w jury była kadra z łódzkiej filmówki. No i żadne komedie typu WŻM nie były nominowane, więc dla mnie to jest w jakimś stopniu wyznacznik, że film nie jest totalnym dnem. No ale jak ktoś jest uprzedzony do polskiej kinematografii, to bez znajomości tematu pociśnie.
"SS" jest klimatyczny, nie każdemu się spodoba, ale uważam, że jest dobrze zrealizowany. Animacje też są ok :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Sala Samobójców to nie jest film, który zasługiwałby na nagrody. Ale patrząc na ogólną jakość polskich produkcji to... ja się nie dziwię. Całkiem prawdopodobne, że rzeczywiście nie było nic lepszego (widziałem z nominowanych tylko "SS").
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|