Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 23 1 2 3 22 23
#5049369 23/11/2011 08:47
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
http://www.filmweb.pl/film/Seks+po+fi%C5%84sku-2009-481559

film mniej utalentowanego Kaurismakiego, można to gdzieś znaleźć na necie?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Danielsan
http://www.filmweb.pl/film/Seks+po+fi%C5%84sku-2009-481559

film mniej utalentowanego Kaurismakiego, można to gdzieś znaleźć na necie?

jak się chce to można, szczególnie, że nie jest to stary film

http://thepiratebay.org/torrent/5247599

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Widział ktoś może napisy do "Up all night"? Znalazłem tylko do dwóch pierwszych odcinków.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
btw Same Samobojcow to az tak warto zobaczyc?

Ogladalem przedwczoraj bodajze gale "Zlote Kaczki" i film zdobyl wszystkie mozliwe nagrody blush

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Warto, ostatnio też zdobył nagrodę na festiwalu kina europejskiego Cinergia w Łodzi :-) (choć główną zdobył film "Daas")

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by Krystian
btw Same Samobojcow to az tak warto zobaczyc?

Ogladalem przedwczoraj bodajze gale "Zlote Kaczki" i film zdobyl wszystkie mozliwe nagrody blush

dla jednych dobry, dla innych gniot roku i stracone 1,5h zycia.

a sugerowac sie jakimis pseudo galami/nagrodami Polskimi ktore na sile chca sie upodobnic do zachodznich gal blush

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Sala Samobójców jest dobrym filmem,,,nie lubię takich filmów ale przyznać muszę że nie jest to gniot aczkolwiek nie namawiam ani nie odradzam.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Dla mnie gniot jakich mało.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Krystian
btw Same Samobojcow to az tak warto zobaczyc?
Ogladalem przedwczoraj bodajze gale "Zlote Kaczki" i film zdobyl wszystkie mozliwe nagrody blush

Nic, tylko zapłakać.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Krystian
btw Same Samobojcow to az tak warto zobaczyc?
Ogladalem przedwczoraj bodajze gale "Zlote Kaczki" i film zdobyl wszystkie mozliwe nagrody blush

Nic, tylko zapłakać.


również uważam, że ten film to porażka...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Popieram ubolewanie nad tym że ten film zdobył nagrody aczkolwiek nadal mimo iż nie lubię takich filmów nie uważam że był gniotem tongue Dla mnie synonim gniota to 'Ciacho' i 'Gulczas a jak myślisz'.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
No wlasnie, jak widac nawet i po samym forum, ile ludzi, tyle opinii smile Trzeba samemu obejrzec.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
mi tam spasował ten film wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
a jakie tytuły były nominowane?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Llama
a jakie tytuły były nominowane?

"Essential Killing",
"1920 Bitwa Warszawska",
"Sala samobójców",
"Kret",
"Ki",
"Wojna żeńsko-męska"

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
No to raptem 2 filmy, które można wziąć pod uwagę: EK i SS.

EK już się obłowił, czas więc na SS.

Wojana ż-m. to jest kurwa definicja gniota laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Llama
No to raptem 2 filmy, które można wziąć pod uwagę: EK i SS.

EK już się obłowił, czas więc na SS.

Wojana ż-m. to jest kurwa definicja gniota laugh

No proszę Cię Essential Killing, to też niezła żenada.
Nie wiem, jak się nazywa dokładnie kategoria, ale jeśli najlepszy film roku 2010, to gratuluje poczucia humoru grin
No a nominowanie wojny żeńsko-męskiej to już szczyt szczytów laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
"Ki" to świetny film, Gąsiorowska zagrała rewelacyjnie. W sumie dziwiłam się, że to nie ten film zgarnął nagrody na Cinergii. To nie jest typowy konkurs, który się upodabnia do amerykańskich gali... Nagroda im. A. Munka, w jury była kadra z łódzkiej filmówki. No i żadne komedie typu WŻM nie były nominowane, więc dla mnie to jest w jakimś stopniu wyznacznik, że film nie jest totalnym dnem. No ale jak ktoś jest uprzedzony do polskiej kinematografii, to bez znajomości tematu pociśnie.

"SS" jest klimatyczny, nie każdemu się spodoba, ale uważam, że jest dobrze zrealizowany. Animacje też są ok :-)

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Sala Samobójców to nie jest film, który zasługiwałby na nagrody. Ale patrząc na ogólną jakość polskich produkcji to... ja się nie dziwię.
Całkiem prawdopodobne, że rzeczywiście nie było nic lepszego (widziałem z nominowanych tylko "SS").

Strona 1 z 23 1 2 3 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,442 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,194
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1