|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Więc nie rozumiem co ma znaczyć bonus abuse, bo jest to kompletna bzdura.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336 |
chodzi o to, ze ja te firmy sobie chwale i zlosci mnie jak ktos po nich jedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Napisałem tylko jak wygląda sytuacja i że dostałem absurdalną odpowiedź od ich supportu, nawet jeśli miałem tam inne konto to nie zostało ono założone dla żadnych bonusow. do tej pory też nie miałem żadnych probelmów z Entraction i wypłaty ekspresowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11 |
To bonus abuse odnosi sie pewnie do tego,ze wygrane z FS sa kasa bonusowa .Innego wytlumaczenia za bardzo nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
To bonus abuse odnosi sie pewnie do tego,ze wygrane z FS sa kasa bonusowa .Innego wytlumaczenia za bardzo nie widze no tak to jest kasa wygrana z Free Spinów, ale z ich e-maila jasno wynika że zablokowali konto za nadużycie bonusów na multikontach. Zresztą mniejsza z tym suma nie była duza więc nie ma czego załować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Ja na maxiplay kiedyś tak miałem obrót 100x zrobiony i napisali że multiaccounting, trzeba zaraz jak firma się z kimś połączy pisać żeby konto jedno zablokowali bo już kilka firm się czepiało o to min.bettson, 24hpoker czy wspomniane maxiplay. Powinni nie przenosić kont jak ktoś już ma albo od razu sami jedno najnowsze blokować. Ale wtedy roboty pewnie więcej byłoby i furtki na ewentualne nie wypłacenie brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Zlecilem wyplate z verajohn na konto bankowe 12 dni temu.Kasa z konta kasyna zniknela,natomiast na koncie bankowym do dzis jej nie ma.Verajohn uparl sie ze kase wyslal.Co robic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kapica zarekwirowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Łajdak  Nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie ze kasyna robia Polakom coraz bardziej pod gore.Po czesci sami sobie jestemy winni,po czesci chyba taka ich nowa "strategia"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11 |
Wybacz,ale przez ostatnie 1,5 miesiaca wyplacalem kase z 40-50 kasyn i nigdzie nie mialem zadnych problemow a byly w tym i mega wynalazki wiec to pod gorke to tylko takie wrazenie. Znajomy z Vera na MB dostal wyplate tego samego dnia wiec jedyny problem to gdzie popelnili blad dokonujac przelewu  To kasyno ma tyle kasy i graczy ,ze nie uwierze by cokolwiek zrobili specjalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Jaki masz sposób na ogrywanie kasyn  ? Skoro w tak krótkim czasie wypłacałeś z tak wielu firm
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11 |
Nie mam zadnego .Po prostu gram bardzo duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Nie mam zadnego .Po prostu gram bardzo duzo Aha, czyli Ty zarabiasz na kasynach czy one na tobie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11 |
To,ze robilem tyle wyplat nie oznacza wcale ze tak duzo wygralem ,ale ogolnie te 2 miesiace do zlych nie naleza.Moglo byc lepiej ale fantazja za czesto ponosi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
W takim razie pytam,gdzie piniondze som za las ? Czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614 Likes: 11 |
W takim razie pytam,gdzie piniondze som za las ? Czekam Przepilim  Nie dziwie sie ze nie pamietasz Na skype sie dzisiaj obraziles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
10 FS na BambaPoker [ ads.mrgreen.com] na Fruit Shop chyba dla wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
Nie mam zadnego .Po prostu gram bardzo duzo Aha, czyli Ty zarabiasz na kasynach czy one na tobie ? na wlasnym przykladzie stwierdzam ze da sie na tym zarobic, w zeszlym miesiacu wplacajac w sumie 60 funtów wyciągnalem 900, takze jesli chodzi o promocje w kasynach to jestem na duzy plus szkoda tylko ze w bukmacherce na duzy minus, dlatego zastanawiam sie teraz czy czasem nie odstawic bukmacherki i bawic sie w promocje kasynowe mam na mysli bonusy od depozytu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431 |
Gdzie można sprawdzić obrót w PlayCherry [ ads.mrgreen.com]? I czy wypłata bez depo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Kasjer Prawy dolny róg....
|
|
|
Link skopiowany do schowka