Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Haz$ #5050034 23/11/2011 22:38
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Więc nie rozumiem co ma znaczyć bonus abuse, bo jest to kompletna bzdura.

Bonus: Unibet
Haz$ #5050037 23/11/2011 22:39
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
chodzi o to, ze ja te firmy sobie chwale i zlosci mnie jak ktos po nich jedzie

Haz$ #5050043 23/11/2011 22:45
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Napisałem tylko jak wygląda sytuacja i że dostałem absurdalną odpowiedź od ich supportu, nawet jeśli miałem tam inne konto to nie zostało ono założone dla żadnych bonusow.
do tej pory też nie miałem żadnych probelmów z Entraction i wypłaty ekspresowe

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
To bonus abuse odnosi sie pewnie do tego,ze wygrane z FS sa kasa bonusowa .Innego wytlumaczenia za bardzo nie widze

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Originally Posted by rafal08
To bonus abuse odnosi sie pewnie do tego,ze wygrane z FS sa kasa bonusowa .Innego wytlumaczenia za bardzo nie widze


no tak to jest kasa wygrana z Free Spinów, ale z ich e-maila jasno wynika że zablokowali konto za nadużycie bonusów na multikontach.
Zresztą mniejsza z tym suma nie była duza więc nie ma czego załować.


Haz$ #5050412 24/11/2011 00:02
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Ja na maxiplay kiedyś tak miałem obrót 100x zrobiony i napisali że multiaccounting, trzeba zaraz jak firma się z kimś połączy pisać żeby konto jedno zablokowali bo już kilka firm się czepiało o to min.bettson, 24hpoker czy wspomniane maxiplay. Powinni nie przenosić kont jak ktoś już ma albo od razu sami jedno najnowsze blokować. Ale wtedy roboty pewnie więcej byłoby i furtki na ewentualne nie wypłacenie brak.

Haz$ #5050443 24/11/2011 00:08
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Zlecilem wyplate z verajohn na konto bankowe 12 dni temu.Kasa z konta kasyna zniknela,natomiast na koncie bankowym do dzis jej nie ma.Verajohn uparl sie ze kase wyslal.Co robic? smile

Haz$ #5050449 24/11/2011 00:10
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Kapica zarekwirowal grin

Haz$ #5050454 24/11/2011 00:12
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Łajdak blush



Nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie ze kasyna robia Polakom coraz bardziej pod gore.Po czesci sami sobie jestemy winni,po czesci chyba taka ich nowa "strategia"...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
Wybacz,ale przez ostatnie 1,5 miesiaca wyplacalem kase z 40-50 kasyn i nigdzie nie mialem zadnych problemow a byly w tym i mega wynalazki wiec to pod gorke to tylko takie wrazenie.

Znajomy z Vera na MB dostal wyplate tego samego dnia wiec jedyny problem to gdzie popelnili blad dokonujac przelewu wink To kasyno ma tyle kasy i graczy ,ze nie uwierze by cokolwiek zrobili specjalnie

Haz$ #5050485 24/11/2011 00:20
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Jaki masz sposób na ogrywanie kasyn smile ?
Skoro w tak krótkim czasie wypłacałeś z tak wielu firm

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
Nie mam zadnego .Po prostu gram bardzo duzo

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Originally Posted by rafal08
Nie mam zadnego .Po prostu gram bardzo duzo


Aha, czyli Ty zarabiasz na kasynach czy one na tobie ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
To,ze robilem tyle wyplat nie oznacza wcale ze tak duzo wygralem ,ale ogolnie te 2 miesiace do zlych nie naleza.Moglo byc lepiej ale fantazja za czesto ponosi laugh

Haz$ #5050645 24/11/2011 01:07
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
W takim razie pytam,gdzie piniondze som za las ?
Czekam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,614
Likes: 11
Originally Posted by SchabowyRazz
W takim razie pytam,gdzie piniondze som za las ?
Czekam

Przepilim grin Nie dziwie sie ze nie pamietasz laugh
Na skype sie dzisiaj obraziles laugh

Haz$ #5050719 24/11/2011 01:23
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
10 FS na BambaPoker [ads.mrgreen.com] na Fruit Shop chyba dla wszystkich smile

Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
Originally Posted by MistrzAA
Originally Posted by rafal08
Nie mam zadnego .Po prostu gram bardzo duzo


Aha, czyli Ty zarabiasz na kasynach czy one na tobie ?

na wlasnym przykladzie stwierdzam ze da sie na tym zarobic, w zeszlym miesiacu wplacajac w sumie 60 funtów wyciągnalem 900, takze jesli chodzi o promocje w kasynach to jestem na duzy plus szkoda tylko ze w bukmacherce na duzy minus, dlatego zastanawiam sie teraz czy czasem nie odstawic bukmacherki i bawic sie w promocje kasynowe mam na mysli bonusy od depozytu

Dołączył: Feb 2008
Posty: 431
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 431
Gdzie można sprawdzić obrót w PlayCherry [ads.mrgreen.com]? I czy wypłata bez depo? tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by Kostek1916
Gdzie można sprawdzić obrót w PlayCherry [ads.mrgreen.com]? I czy wypłata bez depo? tongue

Kasjer

Prawy dolny róg....

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1