Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#50549 23/12/2003 17:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Oj pędzicie z Expektem, który to już temat w tym miesiącu

Bonus: Unibet
#50550 23/12/2003 17:42
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Wie ktos czy mecze dzisiejszej nocy - np NBA, ktore odbywaja sie po polnocy moga byc zagrane w ramach tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#50551 23/12/2003 17:45
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
globus: wczoraj zadawałem takie pytanie. odpowiedź expekt:
Musi Pan zagrac zaklad ktory zakonczy sie przed polnoca 23 Grudnia

#50552 23/12/2003 17:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
Quote
Wie ktos czy mecze dzisiejszej nocy - np NBA, ktore odbywaja sie po polnocy moga byc zagrane w ramach tej promocji
Mysle ze jezeli zapiszesz sie na "swiateczny challange". Zagrasz kupon za min. 50 zl. Oraz wyslesz odpowiedniego maila. I wszystko to zrobisz do godziny 0:00 to mysle ze powinno byc ok. Dla pewnosci napisz maila z zapytaniem do supportu. Ale wydaje mi sie ze to kiedy zdarzenia z tego kuponu sie odbeda nie ma znaczenia. Wazne zeby dopelnic wszystkie wyzej wymienione formalnosci.

#50553 23/12/2003 17:51
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
No to ufam bardziej sniperowi, dzieki za odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50554 23/12/2003 17:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
Nie chce mi sie w to wierzyc jakos, bo to by oznaczalo, ze mozna bylo stawiac tylko na niektore zdarzenia. Np nie mozna bylo postawic na "Mistrzostwa Swiata - zwyciezca" czy "Liga Mistrzow - kto dotrze dalej". Nigdzie o tym expekt jednak nie napisal na stronie...

#50555 23/12/2003 18:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Expekt działa na naszą korzyść swoimi stwierdzeniami. Po prostu działa na naszą wyobraźnię, abyśmy brali pod uwagę wszystkie możliwości jakie mogą dotyczyć danej sytuacji. Czyż nie są kochani, rozwijamy się dzięki nim. Dzięki i dla was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , ale z tego co można zauważyć to sami sobie je kupujecie i potem są widoczne tego efekty w postaci przemyślanych tekstów i błyskotliwych odpowiedzi na maile. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50556 23/12/2003 18:05
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
hehe chase wiara jest zwykle sprawą intymną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja ich o to pytałem spodziewając się mozliwych niedomówień. Zresztą jak podasz mail to Ci sforwarduje całą odpowiedź, pzdr

#50557 23/12/2003 22:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!
Swego czasu pisałem o moich klopotach z expektem i otrzymaniem bonusu. Nie poddałem się i wysłałem kolejnego maila i o dziwo w końcu udało się! Przyznali mi depozyt i dzięki im za to! Poniżej mój mail i ich odpowiedź:

Witam

Mam jeszcze jedno pytanko związane z konkursem świątecznym. Niby wszystko jasne, dlaczego nie otrzymałem bonusu, ale tak sobie studiuję regulamin i nadal mam wątpliwości. Jeżeli komuś chce sie to czytać i ma trochę czasu byłbym wdzięczny za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moj zakład 4 z 5 skladał się z 5 kuponów o kursie każdy > 2.00 , stawka wynosiła 10 zl na każdy czyli 5 x 10 =50 zł. Regulamin mówi ,,zagraj kupon (a nie zakład) z kursem 2,00 (kursy >2 miałem, chyba że każdy zaklad na kuponie miał mieć kurs >2.
Co do stawki to wysłałem maila z zapytaniem czy może być grany system i dostałem odpowiedź twierdzącą. W regulaminie nie ma nic na temat jak liczone są zaklady sytemowe.,,

,,Witamy

....Prosze przeslac e-mail zgodnie z instrukcja zawarta w regulaminie promocji, swieta za pasem, wiec niech i Pan cieszy sie z gwiazdkowego prezentu.

Wesolych Swiat
Support
expekt.com,,

No cóż, trzeba walczyć o swoje i nie poddawać się !
Pozdrawiam

Piotr

#50558 23/12/2003 22:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Quote
Oryginalnie wysłał sniper:
[qb]globus: wczoraj zadawałem takie pytanie. odpowiedź expekt:
Musi Pan zagrac zaklad ktory zakonczy sie przed polnoca 23 Grudnia[/qb]
Ja tam zagram pozniejszy mecz i dostalem bonus Wiec jednak liczy sie data zagrania a nie data spotkania pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#50559 24/12/2003 00:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
O
OH2 Offline
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
kurde przed chwila dostalem maila od Expekta ze pomniejszaja mi zaklad na mecz ManC-Leeds ktory zagralem X2 o 20.53 a oni przyjmowali do 20.55 a mecz sie zaczal o 21.00 (wiec wszystko jest OK) i zaklad jest trafiony i na poczatku normalnie zaliczyli mi i dali kase a tu we wtorek przychodzi mi mail od nich ze kurs na to zdarzenie jest 1 i zwrot stawki tylko !!!! kurcze o co im znowu chodzi??? napisalem maila ze zjeb... do nich !! wie ktos moze o co im chodzi i czy mial ktos podobna sytuacje?? (moze z tym samym zdarzeniem)?? pozdro <piwo>

#50560 24/12/2003 01:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał toro:
...Ja tam zagram pozniejszy mecz i dostalem bonus Wiec jednak liczy sie data zagrania a nie data spotkania pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak na mój gust mylisz dwie rzeczy. Piszesz w czasie przeszłym o dostanym bonusie - oznacza to, że już musiałeś zagrać macz aco >= 2.0 i dostałeś bonus. Mylisz to najprawdopodobniej z obracaniem kapitału celem wypłacenia bonusu - tu też trzeba grać kursami >= 2.0. Chyba o to chodzi...zresztą mi to obojętne osobiście nie wszedłem w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr

#50561 24/12/2003 01:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
O
OH2 Offline
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
Quote
Oryginalnie wysłał OH2:
[qb]kurde przed chwila dostalem maila od Expekta ze pomniejszaja mi zaklad na mecz ManC-Leeds ktory zagralem X2 o 20.53 a oni przyjmowali do 20.55 a mecz sie zaczal o 21.00 (wiec wszystko jest OK) i zaklad jest trafiony i na poczatku normalnie zaliczyli mi i dali kase a tu we wtorek przychodzi mi mail od nich ze kurs na to zdarzenie jest 1 i zwrot stawki tylko !!!! kurcze o co im znowu chodzi??? napisalem maila ze zjeb... do nich !! wie ktos moze o co im chodzi i czy mial ktos podobna sytuacje?? (moze z tym samym zdarzeniem)?? pozdro <piwo>[/qb]
list pomogl $$ wrocily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50562 25/12/2003 15:20
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Expekt nieźle robi ludzi w c***a...opisują jacy to oni są najlepsi, że mają najwyższe kursy na Premier League, nie liczą marży itd. Jeśli ktoś stawia 1x2 bez podpórek - owszem mają dobre kursy. Ale jeśli ktoś stawia mecz z podpórką wg kursu Expektu np. X2 to jest nieźle do tyłu. Więc Expekt mówiąc, że nie ma marży na ligę angielską jawnie kłamie, gdyż marża jest wliczona w przypadku zakładów z podpórką. Więc ci co stawiają mecze 1X, X2, 12 niech sobie sami obliczą kurs na taki zakład a lepiej wyjdą. Kilka przykładów:
Fulham - Southampton: X2 kurs wg Expektu 1.60 - powinno być 1,71
Arsenal - Wolverhampton: X2 Expekt 4,50 - powinno być 4,84
Birmingham - Manchester C: X2 Expekt 1,55 - powinno być 1,71...itd...
Przeciętnie zaniżają kursy o 1,15...więc jest to całkiem dużo, to tak jakbyśmy zagrali 2 mecze Celticu u siebie po kursie 1,08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#50563 25/12/2003 15:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293

#50564 25/12/2003 16:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Witam
Mam problem ponieważ wczoraj w nocy chciałem wpłacić kase na kasyno w expie, podczas przelewu rozłączył mnie net (tpsa), kiedy połączyłem się ponownie zobaczyłem że z konta w expie zostały mi pobrane środki (-228,03zł), niestety na koncie w kasynie nadal miałem 0 Euro. Ponowne zalogowanie nic nie dało. Napisałem już maila do expekta ale wiadomo, expekt to expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , mieliście podobne problemy???

Pozdrawiam Mondex

#50565 25/12/2003 16:50
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.

Oddali bez najmniejszych problemów.
Pozdrawiam

#50566 25/12/2003 17:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał kwasek:
[qb]Witam.

Oddali bez najmniejszych problemów.
Pozdrawiam[/qb]
OKI, thx, a po jakim czasie??

Pozd

#50567 25/12/2003 18:41
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.

Ztego co pamiętam to około 1h czekałem na zwrot, ale ich polski suport jest nieczynny w czasie świąt więc będziesz musiał czekać do soboty.

Pozdrawiam

#50568 25/12/2003 19:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Mondex ja też mam podobny problem.
Na koncie mam jakąś kosmiczną sumę (minusową). Napisałem do nich maila jeszcze przed świętami, żeby to zmienili bo mam zamiar obstawić kilka spotkań.
Odpisali, że przepraszają i błąd ten spowodowany jest awarją jaką mieli kilka dni temu i że to naprawią.
Niestety do tej pory nic nie zrobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1